o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Rolety czy żaluzje

1 2
[09.01.2019] 11:58
faltir
Rolety wydają mi się bardziej eleganckim rozwiązaniem w porównaniu z żaluzjami. W Szczecinie ma swoją siedzibę firmawww.roletaszczecin.pl , która posiada ciekawą ofertę rolet i żaluzji. Dodatkowo zajmują się wykonywaniem rolet na wymiar.
[31.01.2019] 12:54
maddie299
Ja jestem fanką rolet! Odkąd zamontowaliśmy u siebie, możemy w końcu w lato posiedzieć normalnie w salonie. Lata mamy upalne, więc gdyby nie to to byśmy się ugotowali. Jeżeli chodzi o firmę to u nas jest Drutex. Same rolety dobrze wykonane, działają jak trzeba.
[06.02.2019] 13:57
crocot
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i rozglądacie się tutaj za dobrymi żaluzjami to zajrzyjcie na stronęwww.spin.szczecin.pl Firma ta posiada ciekawą ofertę i przede wszystkim dobre ceny, więc warto się do nich wybrać.
[12.02.2019] 15:08
monika908
U mnie ostatecznie padło na żaluzje drewniane, które przywiózł mi ze szczecina mój starszy brat To w sumie on zadecydował za mnie, ale jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. Bo przynajmniej od wprowadzenia się do mieszkania mam ładną dekorację okien - http://www.rolis.pl/zaluzje-drewniane - to coś innego niż tradycyjne metalowe żaluzje, rolety czy firanki, które już mi się opatrzyły i w domu i w mieszkaniach znajomych. Mam je już w sumie pół roku i spisują się bardzo dobrze ładnie przepuszczają światło, ale kiedy się je zakręci to osłaniają też od światła i trochę przyciemniają wnętrze.
[26.02.2019] 11:41
barbara2566
Jak zastanawiasz się nad tymi dwoma rozwiązaniami to polecam plisy np. tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html . Łączą one cechy rolet i żaluzji i są bardzo funkcjonalne. Dla mnie wyglądają mega nowocześnie i ładnie
[26.08.2019] 02:48
[14.03.2019] 23:33
ksawciu08
Jak dla mnie jeśli okna to tylko rolety Warszawa Wilanów mają wg. mnie kilka przewag nad firnami. Są bardziej praktyczne, lepiej chronią nas przed wzrokiem sąsiadów i są łatwiejsze w utrzymaniu.
[10.06.2019] 23:08
gertru
Ja stawiam na markizy marki Fakro - według mnie prezentują sie fajniej niż rlety noc dzień, które widziałem u znajomego. Z zewnątrz nic nie widać, natomiast od środka widać wszystko dokładnie co się dzieje na zewnątrz. Dzięki temu nie ma wrażenia jakby się odcinało od świata.
[01.08.2019] 10:20
ktotolom
Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i rozglądacie się za odpowiednimi roletami lub żaluzjami to polecam wam skontaktować się w tej sprawie z firmą http://janar-rolety.pl/ Oni wykonują solidne osłony okienne na wymiar.
[04.08.2019] 20:15
Korneliaa4
Ja wybrałam rolety, ale jest to głównie podyktowane gustem. Żaluzje także bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Rolety pokojowe zamówiłam od firmywww.rolety-doran.pl ,
[21.08.2019] 18:30
Jurekk_45
Ja mam w salonie oraz sypialni żaluzje poziome. Moim zdaniem są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią prostotę i nowoczesny wygląd. Żaluzje zamówiłem zwww.dekorat-koszalin.pl. Posiadają w swojej ofercie także rolety, markizy i maty bambusowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
[22.08.2019] 15:54
Jurek49Pl
A widziałeś kiedyś markizorolety? Zamówiłem takie ponad rok temu od firmywww.kada.slupsk.pl i jestem z nich zadowolony. Posiadają szeroki wachlarz ustawień, dzięki czemu potrafią doskonale zacienić pomieszczenie i obniżyć w nim temperaturę.
[25.08.2019] 18:57
Ivoona
Ja postawiłam na żaluzje plisowe od firmywww.bilof.pl. Znakomicie zaciemniają i chłodzą pomieszczenia. Przy okazji są także bardzo starannie wykonane i proste w obsłudze.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat