o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

kopanie po jajkach

1 2
[12.06.2018] 21:05
Klisk
Osobiscie bardzo lubie wszelkie manewry z moimi jajami.Bicie,sciskanie,ciagniecie,wykrecanie,kopanie,klapsy itd.Ci ktorzy pisza ze to nieezpieczne,nie wiedza w ogole o czym pisza.Cio ktorych przestrasza bol,tez nie wiedza o czym [pisza.
[13.06.2018] 11:33
Klisk
Najbardziej lubię łańcuchem po jajach!
[26.08.2018] 13:19
Ksisk
Nie,najbardziej lubie podszywacza lancuchem w glupi cymbal.
[21.11.2018] 23:25
Ctgrav
niewinna7 (15.01.2015.30 19:44):
*** (15.01.2015.30 19:21):
niewinna7 (15.01.2015.30 18:13):
cowiektaboret (15.01.2015.30 14:38):
u mnie w szkole dziewczyny zamiast wf raz w tygodniu mają takie zajecia jak sie bronić przed gwałtem i wgl. prowadzi je ich wuefistka bo ma tam jakiś czarny pas, na początku mieli jakieś przerzuty to dziewczyny coś tam marudziły ale jak przyszło do kopania w jaja to wszystkie z chęcia ćwiczyły na takim chyba samorobionym manekinie nawet imcoś tłumaczyłą ze najlepiej z płaskiej stopy i tak od dołu i chyba bardzo dobrze idzie jej to uczenie bo raz na przerwie popchnołem kolege i on wpadł na jedną dzieczyne ona od razu do mnie zebym ją przeprosił a ja że to przecież nie japrzecież ten kolega ją walnął i nawet nie skończyłem zdania a już poczułem jej kapcia na swoim kroczu od razu osunąłem sie na kolana i jęczałem jak bezbronne dziecko a ona w tym czasie zbierała gratulacje od swoich koleżanek i tak dobrze że to była z takiego szmacianego kapcia co większośc dziewczyn nosi bo normalnie to chodzi w glanach tyle szczescie w tym nieszczęsciu przynajmniej
a tak poza tym to jeszcze ze 3 razy w zyciu dostałem na wf piłką

też bym chciała wziąć udział w taki kursie tylko żeby byli jacyś faceci bo tak na manekinach to słabo chcociaż na zakończenie tego kursy mogłby być jakieś ćwiczenia na żywych modelach

mogłabys spytac 100 tys facetów a żaden sie na to nie zgodzi bo dla nich to nie tylko ogromny ból ale chyba jeszcze większe poniżenie bo jądra to ich największa duma i zdają sobie z tego sprawe ze nawet przy najdrobniejszej kobiecie stają sie bezbronni

jak taki kurs jest za darmo to możnaby zrobić jakaś składke jestem pewna ze jacys głodni studenci by użyczyli swoich jajeczek
ja bym użyczył za darmo bo lubię dostawać już 2 razy dostałem raz poprosiłem a za drugim razem z zaskoczenia na jutro u mu wiem się z 6 koleżankami na ballbusting (kopanie po jajach)
[22.11.2018] 13:21
Ctgrav
A najbardziej lubię jak mi te koleżanki srają do ryja!
[22.09.2019] 10:26
[24.11.2018] 08:57
hgcvgh
są filmy gdzie facetka dostaje kopa w lechtaczke?
[20.12.2018] 14:12
munstka
up.
[20.12.2018] 16:04
w tfuj gupi dziup

[15.03.2019] 14:37
Tom223
To powiem Ci szczerze że miałeś szczęście jak kiedys takom jednom 16 letnim dziewczyne nazwałem @@@m bo mnie wkurzyła to jak mi z buta w botkach @@@ala w jądra to aż zawylem z bulu i chyba z 10 min zwijalem się z bulu, jak bym wiedzial że tak mnie kopnie to wolał bym ukleknac przed niom i przeprosić i pocałować je buty .
[14.04.2019] 23:41
ksisk
Tom223 (19.03.2019.15 14:37):
To powiem Ci szczerze że miałeś szczęście jak kiedys takom jednom 16 letnim dziewczyne nazwałem @@@m bo mnie wkurzyła to jak mi z buta w botkach @@@ala w jądra to aż zawylem z bulu i chyba z 10 min zwijalem się z bulu, jak bym wiedzial że tak mnie kopnie to wolał bym ukleknac przed niom i przeprosić i pocałować je buty .

Zapomniales napisac,ze zaraz po tym sie obudziles.na wagarach z jezyka polskiego,co widac po tym co napisales.
[06.05.2019] 05:48
psikuta
Malo rzeczy mnie tak jara jak kopanie po moich jadrach przez seksowna kobiete. ishows@o2.pl
[06.05.2019] 15:48
sandra88x
Ktoś chętny na ballustrading?
[06.05.2019] 15:52
kręcenie wora
Poszukuję cwela do tresury.
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, robić laskę i pieścić jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER
http://www.slave4master.com/kazik
[30.07.2019] 15:10
Benko1991
sandra88x (19.05.2019.06 15:48):
Jestem bardzo chętny sandra88x jak chcesz kopać to pisz na maila: benko1991@wp.pl
[31.08.2019] 04:00
Male jajka
Jajeczka są tylko po to zeby w nie bic kopac i deptac, tak zeby powstala jajecznica
[03.09.2019] 18:53
Benko1991

Sandra88x, jeśli masz ochotę to moje jądra czekają na ballbusting i nawet deptanie ich. Napisz na maila benko1991@wp.pl
[03.09.2019] 19:44
tylko ballustrading, smyki!
[08.09.2019] 23:30
Pogon

Do usług. CHĘTNIE posłużę moimi jajkami proszę pisać drogie Panie. To mój pierwszy raz
[09.09.2019] 12:53
wsadź sobie w imadło
i ściśnij

1 2
 » Odpowiedz na ten temat