o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

kopanie po jajkach

1 2
[29.01.2015] 20:37
niewinna7
jest to wątek zarówno dla pań jak i panów. jeżeli miałas okazje kopnąć w jaja albo oberwałeś po swoich własnych to proszę o podzielenie się ta historią (m.in. za co, ile razy, jaka była reakcja właściciela jajeczek xD). ja miałam wczoraj tą przyjemność pomęczyć troche jądra kolegi i nie ukrywam że nawet mi sie to spodobało jezyk.gifsmiech.gif
[29.01.2015] 21:22
chcesz wiedziec
jaki to boli, wystarczy spojzec na faceta, gdy widzi jak inny facet w TV oberwie po przyrodzeniu i ciez sie z tego, ze nie mazs jaj i nigdy po nich nie dostalas.
[29.01.2015] 22:06
niewinna7
chcesz wiedziec (15.01.2015.29 21:22):
jaki to boli, wystarczy spojzec na faceta, gdy widzi jak inny facet w TV oberwie po przyrodzeniu i ciez sie z tego, ze nie mazs jaj i nigdy po nich nie dostalas.

ale to nie było tak że ja go jakos na siłe maltretowałam poprostu grałam z nim i koleżanką z klasy w makao i kto przegrywał tej sciągał jedną część ubrania, było nawet wyrównanie tylko że my miałyśmy więcej ubrań i jak on został w samych slipkach i przegrał to nie chciał ich sciągnąć więc koleżanka rzuciła pomysł że albo sciąga albo kop w klejnoty, na pocżatku sie nie zgodził ale bylłysmy stanowcze i albo gatki w dół albo wstaje ręce za głowe i po jajkach. dostał tak chyba 4 razy ale ja tez raz dostałam bo byłam tylko w biustonoszu i majtkach i przegralam to żeby nie ściągać dostałam skórzanym paskiem po tyłku więc to jest taki sam ból albo nawet i większy w dodatku ja go kopałam tak na 80% bo wiadomo że w złości było by mocniej a on byl ostro wnerwiony i przylał chyba najmocniej jak potrafił. jak juz skonczylismy grać to mu dałam buziaka i powiedziała ze jest mega twardzielem a on ze sie nie gniewa i wgl to chyba nie jestem taka zła jak wam sie wydaje
[29.01.2015] 22:13
gad
aleś wymyśliła. Żaden facet nie da się kopać po jajkach chyba, że "lubi" ból
[29.01.2015] 22:18
niewinna7
gad (15.01.2015.29 22:13):
aleś wymyśliła. Żaden facet nie da się kopać po jajkach chyba, że "lubi" ból

wolał to niż sie rozebrac przy nas, nie wydaje mi sie to jakoś mega dziwne
[22.09.2019] 10:20
[29.01.2015] 22:24
gad
wolałbym rozebrać się przed całą szkołą i razem zemną większość facetów.
Dostać w jajka raz, że ból, dwa poniżenie. Rozebranie się to tylko durny wygłup. Zmyśliłaś to lub zmyśliłeś to
[29.01.2015] 22:40
niewinna7
gad (15.01.2015.29 22:24):
Dostać w jajka raz, że ból, dwa poniżenie. Rozebranie się to tylko durny wygłup. Zmyśliłaś to lub zmyśliłeś to

po pierwsze nie zmyśliłAM tego a po drugie to może boleć ale poniżenie jest 100 razy mniejsze niż gdyby miał nam pokazac swojego wacusia ja sama wolałam dostac po tyłku pasem niz sie rozebrać chociaż jak byśmy grali dalej to chyba bym wolała zdjąc stanik i zakryć piersi ręka zamiast jednego razu
[30.01.2015] 14:38
cowiektaboret
u mnie w szkole dziewczyny zamiast wf raz w tygodniu mają takie zajecia jak sie bronić przed gwałtem i wgl. prowadzi je ich wuefistka bo ma tam jakiś czarny pas, na początku mieli jakieś przerzuty to dziewczyny coś tam marudziły ale jak przyszło do kopania w jaja to wszystkie z chęcia ćwiczyły na takim chyba samorobionym manekinie nawet imcoś tłumaczyłą ze najlepiej z płaskiej stopy i tak od dołu i chyba bardzo dobrze idzie jej to uczenie bo raz na przerwie popchnołem kolege i on wpadł na jedną dzieczyne ona od razu do mnie zebym ją przeprosił a ja że to przecież nie japrzecież ten kolega ją walnął i nawet nie skończyłem zdania a już poczułem jej kapcia na swoim kroczu od razu osunąłem sie na kolana i jęczałem jak bezbronne dziecko a ona w tym czasie zbierała gratulacje od swoich koleżanek i tak dobrze że to była z takiego szmacianego kapcia co większośc dziewczyn nosi bo normalnie to chodzi w glanach tyle szczescie w tym nieszczęsciu przynajmniej
a tak poza tym to jeszcze ze 3 razy w zyciu dostałem na wf piłką
[30.01.2015] 18:13
niewinna7
cowiektaboret (15.01.2015.30 14:38):
u mnie w szkole dziewczyny zamiast wf raz w tygodniu mają takie zajecia jak sie bronić przed gwałtem i wgl. prowadzi je ich wuefistka bo ma tam jakiś czarny pas, na początku mieli jakieś przerzuty to dziewczyny coś tam marudziły ale jak przyszło do kopania w jaja to wszystkie z chęcia ćwiczyły na takim chyba samorobionym manekinie nawet imcoś tłumaczyłą ze najlepiej z płaskiej stopy i tak od dołu i chyba bardzo dobrze idzie jej to uczenie bo raz na przerwie popchnołem kolege i on wpadł na jedną dzieczyne ona od razu do mnie zebym ją przeprosił a ja że to przecież nie japrzecież ten kolega ją walnął i nawet nie skończyłem zdania a już poczułem jej kapcia na swoim kroczu od razu osunąłem sie na kolana i jęczałem jak bezbronne dziecko a ona w tym czasie zbierała gratulacje od swoich koleżanek i tak dobrze że to była z takiego szmacianego kapcia co większośc dziewczyn nosi bo normalnie to chodzi w glanach tyle szczescie w tym nieszczęsciu przynajmniej

też bym chciała wziąć udział w taki kursie tylko żeby byli jacyś faceci bo tak na manekinach to słabo chcociaż na zakończenie tego kursy mogłby być jakieś ćwiczenia na żywych modelach
[30.01.2015] 19:21
niewinna7 (15.01.2015.30 18:13):

też bym chciała wziąć udział w taki kursie tylko żeby byli jacyś faceci bo tak na manekinach to słabo chcociaż na zakończenie tego kursy mogłby być jakieś ćwiczenia na żywych modelach

mogłabys spytac 100 tys facetów a żaden sie na to nie zgodzi bo dla nich to nie tylko ogromny ból ale chyba jeszcze większe poniżenie bo jądra to ich największa duma i zdają sobie z tego sprawe ze nawet przy najdrobniejszej kobiecie stają sie bezbronni
[30.01.2015] 19:44
niewinna7
*** (15.01.2015.30 19:21):

mogłabys spytac 100 tys facetów a żaden sie na to nie zgodzi bo dla nich to nie tylko ogromny ból ale chyba jeszcze większe poniżenie bo jądra to ich największa duma i zdają sobie z tego sprawe ze nawet przy najdrobniejszej kobiecie stają sie bezbronni

jak taki kurs jest za darmo to możnaby zrobić jakaś składke jestem pewna ze jacys głodni studenci by użyczyli swoich jajeczek
[31.01.2015] 13:03
piotr_wwww
Weźcie już nawet o tym nie mówcie ponieważ mnie kiedyś tak dziewczyna kopnęła w jajka, że po prostu w nocy nie mogłem wytrzymać taki ból...Dziewczyna miała powera a ja miałem takiego pecha, że od razu się zgiełem i taki ból, że nigdy więcej hyhy Najlepiej to właśnie polecam coś takiego jak no nie wiem ochraniacze na jajka hyh
[23.09.2015] 18:23
jkjkjkjkjkj
niewinna7 sprawia Ci przyjemnosc kopanie po jajach?
[23.09.2015] 19:24
A tam
jkjkjkjkjkj (15.09.2015.23 18:23):
niewinna7 sprawia Ci przyjemnosc kopanie po jajach?

Gimsraki co założył ten temat pod nudę dawno już tu nie ma.
[28.09.2015] 23:21
Kownatti
niewinna7 (15.01.2015.30 19:44):
*** (15.01.2015.30 19:21):

jak taki kurs jest za darmo to możnaby zrobić jakaś składke jestem pewna ze jacys głodni studenci by użyczyli swoich jajeczek

Chętnia dam się skopać po jajkach,może i jest to poniżenie,ale jedną ręką dostałbym kilka złotych a z buta kilka kopów od tej samej dziewczyny...to chyba ok?
[28.10.2015] 15:33
twardziel:)
Zazdroszczę Waszemu koledze dziewczyny. Serio, chciałbym być na jego miejscu. Jest wielu facetów, którzy lubią takie "zabawy", m.in. ja Jak chcecie sobie "potrenować" lub pobawić się w ten sposób, nie będzie miały problemu ze znalezieniem delikwenta, wystarczy poszukać. Pozdrawiam
[28.10.2015] 16:33
jajkodojajkaimamydwa jaja
jak to jajka gdy je macasz to czujesz czy ma jądra jeszcze twarde czy tylko ciało miałkie
a tak 'jaka była reakcja właściciela jajeczek'no nie jeszcze się nie słyszało by koguty jajka znosili choć kobiety jajeczkowanie mają
a;e zawsze można spytać kury
[10.11.2015] 03:19
Jast
To ja was zdziwie bo bardzo lubie byc bity po jajach.Kopy tez lubie.Uwielbiam na dwa baty-jedna Dziewczyna z przodu a druga z tylu.Ja w szerokim rozkroku tak ze jaka sa dobrze widoczne z obu stron i latwe do trafienia.Dziewczyny kopia szybko raz z przodu rsz z tylu.Dla mnie odlot niesamowity.Po takiej 10 minutowej serii wystarczy ze Dziewczyna scisnie mi jaja i tak potrzyma pol minuty i mam mega orgazm.Wtedy podczas spuszczania uwielbiam serie silnych szybkich kopow lub uderzen dlonia.Mega mega odlot.
[10.11.2015] 08:33
twardziel:)
Jast (15.11.2015.10 03:19):
To ja was zdziwie bo bardzo lubie byc bity po jajach.Kopy tez lubie.Uwielbiam na dwa baty-jedna Dziewczyna z przodu a druga z tylu.Ja w szerokim rozkroku tak ze jaka sa dobrze widoczne z obu stron i latwe do trafienia.Dziewczyny kopia szybko raz z przodu rsz z tylu.Dla mnie odlot niesamowity.Po takiej 10 minutowej serii wystarczy ze Dziewczyna scisnie mi jaja i tak potrzyma pol minuty i mam mega orgazm.Wtedy podczas spuszczania uwielbiam serie silnych szybkich kopow lub uderzen dlonia.Mega mega odlot.

też to lubię, jest wieeelu facetów, którzy to lubią. Pozdro
[11.11.2015] 09:35
jast
No i jak zwykle-dziewczyny tylko mocne w gebach.Wobec tego serio w to wszystko watpie co tu napisaly...
[07.03.2016] 19:33
dylis
ja uwielbiam byc kopany po jajach,uderzany itp.Mielam kilka razy okazje sprobowac tego i wiem ze to jest to.Jezeli jakas pani chce sobie pokopac-zapraszam.
[08.03.2016] 17:25
dylis
dylis (16.03.2016.07 19:33):
ja uwielbiam byc kopany po jajach,uderzany itp.Mielam kilka razy okazje sprobowac tego i wiem ze to jest to.Jezeli jakas pani chce sobie pokopac-zapraszam.

strapiony@o2.pl
[19.05.2016] 09:37
dylis
no i co,dziewczyny-bedzie jakis seans kopania po jajach?
[31.05.2016] 16:03
4637657364
Jeśli któraś dziewczyna chciałaby zobaczyć jak to jest przylać facetowi w klejnoty to się chętnie zgodzę, nigdy nie dostałem i też chciałbym poznać to uczucie.
Jestem wysportowanym chłopakiem, 26 lat, 175 cm wzrostu.
zyzyx6 @ interia.pl
[20.06.2016] 01:01
maciekG
Która dziewczyna chce żywy model? Zgłaszam się
[19.11.2016] 20:33
krysti.P
jeśli jakaś dziewczyna chciała by mi skopać jajka to zapraszam
[21.11.2016] 18:14
LubięSięObnażać
My tak kiedyś graliśmy trzech facetów i trzy dziewczyny, przegrywali w każdej grze jeden facet i jedna dziewczyna.
Ja musiałem się rozebrać z majtek, a koleżanka wykonać jeden rozkaz i wylosowała zrobienie mi loda.
Podobało jej się i chyba miała już z tym do czynienia mimo tego że mieliśmy po 15 lat, po kilku minutach ospermiłem jej całą bluzkę.
Reszta ekipy była bardzo podjarana, ale do niczego więcej nie doszło po tej akcji
[02.01.2017] 22:01
LolTrool
gad (15.01.2015.29 22:24):

a jak miał bardzo małego i była by zniego beka jak by pokazał ja też bym wolał dostać niż sie upokorzyć wiem że to boli i to bardzo .
[03.03.2017] 17:41
dzylis
walenie konia podczas kopanie po jajach,to jest to!!!
[27.04.2017] 00:05
dzylis
Nie przesadzajcie.Ja bardzo lubie byc bity po jajach,kopany,miec wykrecane,sciskane jaja przez dziewczyne.Bardzo mnie to kreci.
[01.05.2017] 17:25
kolt
tez lubie ballbusting

1 2
 » Odpowiedz na ten temat