o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy przeszkadzałyby wam u chłopaka piersi wielkości miseczki b?

1 2
[06.11.2018] 11:27
jasne, darmowy reklamodawco
Możesz już wypierrdalać
[13.11.2018] 16:25
agnieszkaklara
Kup sobie na próbę, miękki, mocno zabudowany. Powinien być dobry. Uważamy że biustonosz jest dla ludzi z dużymi piersiami a mając rozmiar B powinieneś nosić biustonosz. Pozdrowionka i odezwij się gdy kupisz
[14.11.2018] 15:05
Ada_m
agnieszkaklara (18.11.2018.13 16:25):
Kup sobie na próbę, miękki, mocno zabudowany. Powinien być dobry. Uważamy że biustonosz jest dla ludzi z dużymi piersiami a mając rozmiar B powinieneś nosić biustonosz. Pozdrowionka i odezwij się gdy kupisz

Super powiedziane. Myślicz, że sportowy biustonosz dla mojego biustu jest najlepszy. też mam rozmiar b, tylko sam biust trochę opada.
pozdrawiam.
[14.11.2018] 15:11
Ada_m
A co do wcześniejszej wypowiedzi Piotra. Jak najbardziej się zgadzam. Biustonosze są dla osób z dużymi piersiami. Ten, który doradziła Ci Pani z e-sklepu, jest śliczny. Też parę razy miałem na sobie, chociaż noszę dokładnie takie jak przedstawiłeś w linku, jeżeli chodzi o modele sportowe, nawet kolor się zgadza. Ten, który wybrałeś jest jednak bardzo kobiecy, czy Twój biust będzie w nim wyglądał ok?
W ogól dbasz o woje piersi? Badasz je? Jesteś ogólnie zadowolony ze swojego biustu? Czy chciałbyś aby był mniejszy? Jestem też ciekaw jak wyglądają Twoje sutki?
Pozdrawiam.
[24.11.2018] 14:44
Peter 50
A u mnie też sa piersi powiększone bo pod piersiami mam 95 cm a w biuscie 110 lecz nie zakładam żadnych staników jest to troche krępującr i wstydliwe a po za tym nie mam pojęcia jaki miałby pasować czy dla mężczyzny też moze być odpowiedni choć troche piersi bimbaja lecz jakoś sie przyzwyczaiłwm
[25.03.2019] 01:04
[21.01.2019] 19:34
Ada_m
agnieszkaklara (18.11.2018.13 16:25):

Aga, dziś kupiłem delikatny biały biustonosz. Pasuje idealnie.
[25.01.2019] 09:07
Vini_A
Także mam problem z powiększonymi piersiami. Mam rozmiar 90D (tak wyszło z pomiarów znajomej). Znajoma uważa, że powinienem nosić stanik, bo piersi mogą z czasem obwisnąć i będą jeszcze bardziej widoczne. Czy przy takim rozmiarze jest to prawdopodobne?
Trochę krępujące byłoby dla mnie, jako chłopaka, noszenie biustonosza, ale nie chciałbym mieć jeszcze dłuższych piersi, bardziej lezących na brzuchu.
[20.02.2019] 09:29
peter 50
Chyba niestety konieczny będzie ten stanik bo piersi troche bimbają tylko jaki będzie odpowiedni na takie wymiary ?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat