o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy przeszkadzałyby wam u chłopaka piersi wielkości miseczki b?

1 2
[06.11.2018] 11:27
jasne, darmowy reklamodawco
Możesz już wypierrdalać
[13.11.2018] 16:25
agnieszkaklara
Kup sobie na próbę, miękki, mocno zabudowany. Powinien być dobry. Uważamy że biustonosz jest dla ludzi z dużymi piersiami a mając rozmiar B powinieneś nosić biustonosz. Pozdrowionka i odezwij się gdy kupisz
[14.11.2018] 15:05
Ada_m
agnieszkaklara (18.11.2018.13 16:25):
Kup sobie na próbę, miękki, mocno zabudowany. Powinien być dobry. Uważamy że biustonosz jest dla ludzi z dużymi piersiami a mając rozmiar B powinieneś nosić biustonosz. Pozdrowionka i odezwij się gdy kupisz

Super powiedziane. Myślicz, że sportowy biustonosz dla mojego biustu jest najlepszy. też mam rozmiar b, tylko sam biust trochę opada.
pozdrawiam.
[14.11.2018] 15:11
Ada_m
A co do wcześniejszej wypowiedzi Piotra. Jak najbardziej się zgadzam. Biustonosze są dla osób z dużymi piersiami. Ten, który doradziła Ci Pani z e-sklepu, jest śliczny. Też parę razy miałem na sobie, chociaż noszę dokładnie takie jak przedstawiłeś w linku, jeżeli chodzi o modele sportowe, nawet kolor się zgadza. Ten, który wybrałeś jest jednak bardzo kobiecy, czy Twój biust będzie w nim wyglądał ok?
W ogól dbasz o woje piersi? Badasz je? Jesteś ogólnie zadowolony ze swojego biustu? Czy chciałbyś aby był mniejszy? Jestem też ciekaw jak wyglądają Twoje sutki?
Pozdrawiam.
[24.11.2018] 14:44
Peter 50
A u mnie też sa piersi powiększone bo pod piersiami mam 95 cm a w biuscie 110 lecz nie zakładam żadnych staników jest to troche krępującr i wstydliwe a po za tym nie mam pojęcia jaki miałby pasować czy dla mężczyzny też moze być odpowiedni choć troche piersi bimbaja lecz jakoś sie przyzwyczaiłwm

1 2
 » Odpowiedz na ten temat