o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

TVokazje.pl - opinie

[30.11.2014] 19:14
magdaiem
Czy ktoś z Was kupował coś w sklepie TVOkazje.pl? Upatrzyłam sobie takie cudo: http://tvokazje.pl/kuchnia/27-ultramaxx-nutr itional-extractor.html i zastanawiam sie w ile do mnie dojdzie, czy będzie zgodne z ofetą na www, itp. Ktoś coś wie?
[05.12.2014] 09:38
malwin.ka
ja kupowałam sprzęt sportowy. Dotarł do mnie po tygodniu, wszystko zgadzało się z ofertą sklepu. MAją bardzo dobrą infolinię w razie problemów.
[29.10.2015] 13:33
Lala56
Ja mam super rzeczy z tv okazji, jeggingsy, ultramaxxa i paterlnie stonewell ze wszystkich jestem mega zadowolona
[06.03.2017] 22:15
kri
Kupiłem "ab generator" w sklepie TV Okazje. Produkt przysłano mi. Po rozłożeniu okazało się, że ma zarówno wadę fabryczną i nie jest zdolny do użytku jak i ma zgniecioną gąbkę przy uchwycie na ręce. Odstapiłem zatem od umowy ze względu na wadliwy sprzęt i przesłałem go z powrotem do sklepu na swój koszt. Podsumowując: 1. dostałem wadliwy sprzęt, 2. miałem kłopot by go odesłać. 3. zwrócono mi kwotę wartości sprzętu 3. Gdy zwróciłem się o zwrot pieniędzy za odesłanie sprzętu , odmówiono mi zwrotu i mało tego zwrócono mi jeszcze uwagę dlaczego wybrałem tak drogi koszt wysyłki. Chciałem mieć sprzęt, a zrobiłem sobie tylko problem. NIE MAM SPRZĘTU I JESZCZE ZAPŁACIŁEM 44 ZŁOTE ZA ODESŁANIE GO. DLA MNIE ZAKUPY W TYM SKLEPIE SKOŃCZYŁY SIĘ TYLKO PROBLEMEM I ZAPŁATĄ 44 ZŁOTYCH ZA NIC! CZY MUSZĘ COŚ JESZCZE PISAĆ? Oczywiście nie usłyszałem nawet słowa przepraszam - tzw. "nowa jakośc" - jak o sobie piszą.
[29.03.2018] 02:18
MArcin jakich wielu
tv okazje czy tvo to tandeta z chin jakich mało, jeśli ktoś szuka opinii o produkcie to ma je ode mnie z pierwszej ręki: syf kiła i mogiła za cenę kilkukrotnie przekraczającą wartość tych wyrobów. W tej chwili każdy market ma lepszej jakości produkty. Co najśmieszniejsze nawet nie pokwapili sie zmienić etykiet i dostałem jakieś hiszpańskie, plus żenujące chińskie książeczki. żeruja na nieświadomych ludziach, omijać szerokim łukiem
[22.09.2019] 10:21
[06.09.2018] 13:01
Kasia33
Ja mam bardzo dobre zdanie na temat sklepu https://www.tvokazje.pl - kupowałam tam raz prezent dla rodziców i sprzęt do robienia brzuszków dla męża. Polecam.
[30.11.2018] 12:56
Zdenerwowany
Kupiłem ! Wreszcie zjadę trochę z wagą ... no i zaczyna się kuriozalny problem - wklepuję kod rabatowy 10% zniżki i czekam na przesyłkę. Dostaję maila iż przesyłka jest szykowana lecz widzę że owy rabat wcale nie jest uwzględniony więc dzwonię. Dzwonię w sumie 5 razy za każdym razem tłumacząc o co mi chodzi i za każdym razem dostając inną odpowiedź. Wreszcie przychodzi paczka. Oczywiście cena nadal nie uwzględnia rabatu więc odmowa przyjęcia (pisemne wytłumaczenie powodu odmowy) i czekam na kontakt. Kontaktu brak i brak jakiejkolwiek formy wyjaśnienia.Dziś dzwoniłem ponownie i dowiedziałem się że dowiem się czegoś w przyszłym tygodniu. Moja ,,przygoda" z Tv Okazje zaczęła się 11.11.2018 a dziś jest 30.11.2018r. Jeśli chcesz przeżyć nieoczekiwane , żądasz adrenaliny i zaskoczenia polecam Tv Okazje ! Jeśli chcesz spokojnie zrobić zakupy i bezproblemowo otrzymać towar NIE !!!
[15.01.2019] 11:15
prymulka
Nie wiem, kto im przyznał certyfikat rzetelnej firmy. Od półtora miesiąca nie mogę się doprosić zamówionego towary ani zwrotu pieniędzy. Nie odpowiadają na maile, a jak dzwonię, to wciskają mi kit i grają na zwłokę. Oszuści i tyle.
[15.01.2019] 13:10
Ania8888
najgorszy sklep. Nie polecam- obsługa niemiła, niedouczona i w dodatku niedoinformowana.
Odradzam zakupów, od 3 tygodni czekam na towar i do dziś nie moge uzyskać info co sie z nim dzieje.
Dno totalne.
[24.07.2019] 11:08
maniekmc
Ten sklep to totalna pomyłka. Zamówiłem wałek do malowania, ale po 5 dniach oczekiwania zadzwoniłem co się dzieje z moja przesyłką. Pani odpowiedziała, że przesyłkę wysłali i da info do spedytora by to wyjaśnić. Minęły 2 dni (pani oddzwoniła), towaru niby nie było i będzie dopiero za miesiąc, a oni żadnej paczki do mnie nie wysłali. Więc poprosiłem o zmianę zamówienia na wałek bez trzonka który był dostępny. Minęły 4 dni i do nich dzwonię. Otrzymałem odpowiedź, że towaru nie ma bo przecież nie zmienili zamówienia na wałek bez trzonka. Ręce mi opadły
Poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale przelewy robią tylko w czwartki. Jest środa i pan stwierdził, że w ten czwartek chyba nie dadzą rady przelewu zrobić.
Sporo zamawiam przez internet, ale z takim brakiem profesjonalizmu, braku wiedzy, niekompetencji, zero informacji dla klienta, spotkałem się pierwszy raz.
Odradzam wszystkim, dno totalne i 3 metry mułu.
Bardzo niezadowolony klient !!!!!
[10.09.2019] 07:34
PaniDANA
malwin.ka (14.12.2014.05 09:38):
ja kupowałam sprzęt sportowy. Dotarł do mnie po tygodniu, wszystko zgadzało się z ofertą sklepu. MAją bardzo dobrą infolinię w razie problemów.

ja już tydzień czekam na wałek niekapek.remont zakończony tylko małe poprawki zostały i wałka już nie wykorzystam w tym remoncie.
[10.09.2019] 07:37
PaniDANA
PaniDANA (19.09.2019.10 07:34):
malwin.ka (14.12.2014.05 09:38):

ja już tydzień czekam na wałek niekapek.remont zakończony tylko małe poprawki zostały i wałka już nie wykorzystam w tym remoncie.

to co na forum napisano krytycznie o towarze nigdy już nic nie kupię w tym sklepie, nie polecam

» Odpowiedz na ten temat