o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Najlepsze wesele pod Warszawą

[20.10.2014] 10:16
Agata66  agatajaw66@tlen.pl
Witam, w tym roku 08.06.2014 byłam na weselu znajomych w Pałacyku Otrębusy pod Warszawa i byłam tak zadowolona z przebiegu, że postanowiłam napisać i z czystym sumieniem polecić to miejsce.
Jak dla mnie pełen profesjonalizm właścicieli, obsługi, wzorowa organizacja, a miejsce zachwycające: ogromne sale, pałacowe wnętrza, piękne pokoje dla gości i ogród, w którym można odetchnąć. A ktoś z Was w ostatnim czasie był w Pałacyku Otrębusy?
[01.12.2014] 16:25
joasia.ka
Ja bardzo polecam ten pałacyk. Obsługa i jedzenie na bardzo wysokim poziomie, a obiekt śliczniusi
[18.12.2014] 15:45
Moniczka1991
Ja też brałam to miejsce pod uwagę, ale w efekcie wybraliśmy PROMENADĘ w Białobrzegach. Wesele w plenerze w ich wykonaniu wygrało Poza tym blisko jest od nich na Zalew Zegrzyński, a tam się poznaliśmy i wymarzyliśmy sobie zdjęcia plenerowe
[07.05.2015] 11:46
Met Bud Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!
[26.08.2015] 09:37
Zilonka
Obecnie jest taki trend na urządzanie wesel na świeżym powietrzu w ogrodzie. Często jest tym miejscem własny ogród, a jeśli urządzała go taka firma- http://urzadzamyzielen.pl to nic dziwnego, że takie wesela stają się coraz bardziej popularne
Warto pamiętać- by w tym dniu nie włączyć zraszaczy
[31.03.2020] 22:33
[03.11.2015] 12:03
Met Bud Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze!
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!
[26.04.2016] 12:38
kensi
moja siostra robiła w Hotelu Jaworowy Dwór, to jest jakies 40 km od Warszawy, w okolicach Zakroczymia. Bardzo piękne miejsce, bardzo mi się tam podobało. Cicha i spokojna okolica, maja duza sale, a w dodatku tez jest opcja zeby przyjecie zorganizowac w ogrodzie, siostrze niestety pogoda nie dopisala ale rownie swietnie wyszlo na sali, pieknie udekorowane..
[19.05.2016] 15:36
sovvis
ja mialam w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, bardzo fajne miejsce, mielismy sale na bialo zrobiona, bardzo dobre jedzenie, dodatkowo goscie tez dostali znizke na nocleg
[12.11.2016] 21:21
gizelka333
W Grodzisku Mazowieckim jest cudowna restauracja Piknik (www.piknikgrodzisk.pl ). Wnętrze urządzone stylowo, czyściutko, schludnie, znakomite jedzenie i duży wybór alkoholi. Organizują wszelakie imprezy, wynajmują salę, mają catering. Polecam!
[25.03.2020] 15:43
IdaAxel
Popieram! pałacyk Otrębusy to świetne miejsce na wesele. Dużo opinii o tym miejscu znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/warszawa

» Odpowiedz na ten temat