o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

potrzebuje pozyczki

[18.10.2014] 23:12
nowa11
Witam potrzebuje pożyczki od 30 000 do 90 000 zl pilnie proszę pisac nowa1@onet.pl
[19.10.2014] 14:01
credit24h
Nagły brak gotówki ? Potrzebujesz pilnie kasy na nie zaplanowane wydatki ?
ZAPRASZAM na stronę:
http://www.credit24h.pl
Kilkadziesiąt zawsze aktualnych ofert pożyczek pozabankowych (BEZ BIK i KRD), ofert kredytów oraz pożyczki prywatne. Wszystko w jednym miejscu. Wyszukiwarka i PORÓWNYWARKA ofert ONLINE !!!
Szybka procedura on-line, duża przyznawalność, dogodne warunki spłaty.
Oferty także dla osób zadłużonych, bez dochodu, bez zdolności kredytowej.
Oferty kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i innych - dla firm i osób prywatnych.
ZAPRASZAMY
[19.10.2014] 20:41
porównywarka
profi.comperialead.pl to porównywarka finansowa, która pomoże Państwu odnaleźć się w natłoku niejasnych ofert oraz pozornych promocji. Zbadaliśmy wszystkie aspekty prezentowanych propozycji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nikt nie wykorzysta Waszej ewentualnej niewiedzy. Nasze porównanie banków, lokat i ubezpieczycieli pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko cennego czasu, ale także pieniędzy. Wyeliminowaliśmy konieczność wędrówki pomiędzy poszczególnymi placówkami, a dzięki rzetelnej ocenie warunków eliminujemy także ewentualność brzemiennej w skutki pomyłki:
http://profi.comperialead.pl/
[21.10.2014] 14:27
lokalny
wejdź na pożyczkolandia.pl tam mozesz składać wnioski pożyczkowe, prywatni inwestorzy je realizują bez zbędnych formalnosci.
[02.02.2015] 14:12
artur44
Powiem CI, że ostatnio bardzo fajną pożyczkę na 2 koła bez BIK całkowicie przez internet to załatwienia znalazłem na stronie pozyczkaportal.pl. Tu ogólnie mają sporo różnych ofert, są nawet opinie pożyczkobiorców, także trochę to dodaje bezpieczeństwa, jak się wie gdzie ludzie biorą pożyczki, a jakie firmy odradzają.
[20.01.2019] 10:59
[03.02.2015] 20:34
KatarzynaAgata
Witam, polecam sprawdzone i wiarygodne instytucje z tej strony: http://katarzynaagata.oferty-kredytowe.pl/po zyczkihipoteczne/
[02.03.2015] 10:30
Sebastian.P
Dobrą ofertę kredytową jeśli chodzi o opcje pozabankowe mają na stronie www.hipozyczka.pl . Obsługują klientów w całym kraju, do mnie do Białegostoku nawet zajechali. Warto się skontaktować z przedstawicielem firmy, najlepiej przedzwonić to wytłumaczą co i jak. Starają się dobierać rozwiązania dopasowane pod konkretny problem, nie mają jakiś szablonów działań. To mi się tutaj najbardziej podoba.
[04.03.2015] 20:41
sankaa
wejdz na szybkigrosz.pl możesz tam dostać pożyczkę od prywatnego inwestora
[28.03.2015] 19:06
lanad4
mam jedna sprawdzona i pewna firme i jest to Lendon.pl. Sam fakt ze pozyczylem jz u nich kilka razy jest dowodem na to, ze nie sciemniaja i nie trzeba placic za ukryte sprawy.
no i wesolych swiat i obyscie rozsadnie wybierali firmy pozyczkowe L)
[31.03.2015] 17:37
halinaa
na szybkigrosz.pl znajdziesz osobę która udzieli ci takiej pożyczki złóz wniosek i czekaj na kontakt
[01.04.2015] 21:10
milena.
złóż wniosek na szybkigrosz.pl tam dostaniesz pożyczkę od prywatnej osoby nie sprawdzają bik minimum formaności a dodatkowo samemu można negocjować warunki pożyczki
[09.04.2015] 14:12
ntte55
Podrzucę przydatną stronę www.rankometr.pl . Można sobie tam wszystko dokładnie przejrzeć, przeanalizować i wybrać najlepszą opcję. Według mnie najkorzystniejszym rozwiązaniem jest chwilówka pierwsza pożyczka gratis . Bez odsetek, oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy.
[10.04.2015] 20:13
ewa..
polecam szybkigrosz.pl pożyczki od osób prywatnych wystarczy złożyć wniosek na stronie napisać ile i na jaki okres potrzeba
[22.11.2015] 02:32
Buck
Halo,
Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt mieszkaniowy, auto
kredytu, pożyczki studenckiej, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital
Kapitał itp ... Albo byłeś odmówił kredytu przez bank lub jakiekolwiek finansowe
instytucja jednego lub więcej powodów. Jesteś we właściwym miejscu dla
Twoje rozwiązania kredytowe! Jestem prywatny pożyczkodawca, przyznaję się, pożyczek
firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem
3% .Interest. Kontakt poprzez e-mail: onlineloanlenderz@gmail.com
KREDYT FORMULARZ.
Twoje pełne imię:
Adres:
Kraj:
Stan:
Kwota kredytu:
Seks:
Kredyt Czas trwania:
Numer telefonu:
Faks:
Miesięczny dochód:
Określona data musisz kredytu:
UWAGA: Są one potrzebne, zanim będzie można kontynuować
transakcja kredytu porządku.
Pozdrawiam
OFFLINE obsługi kredytu
[17.05.2016] 19:17
Juan Diego
Cześć,
Jestem Juan Diego, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami drogą mailową pod adresem: (diegosaintloans@outlook.com)
[30.05.2016] 12:11
mitchell  usa@tlen.pl
Dzień dobry Panie / Pani. Jestem Mitchell, renomowanego, Uzasadnione i akredytowany pieniędzy
Pożyczający. I pożyczyć pieniądze do osób potrzebujących pomocy finansowej.
Czy masz złych kredytów lub jesteś w potrzebie pieniędzy, aby zapłacić rachunki?
Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną beneficjenta
Pomoc, jak będę zadowolony zaoferować pożyczkę w wysokości 2% stopy procentowej do
wiarygodne osoby.
Świadczonych usług obejmuje:
* Refinansowanie
*Majsterkowanie w domu
* Kredyty Inventor
* Kredyty samochodowe
* Konsolidacja zadłużenia
* jazda Pożyczki
* Po drugie hipoteczny
* Business Loans
*Pożyczki osobiste
* Międzynarodowy Pożyczki.
Proszę odpisać, jeśli zainteresowani.
Po odpowiedzi, będziesz wysłany formularz wniosku kredytowego do wypełnienia. (Nie społeczna
bezpieczeństwa i nie kredytowej sprawdzić, 100% gwarancji!) Czekam pozwalając mi
służyć do Ciebie. Można skontaktować się ze mną poprzez e-mail: mitchellarbertjohnloancompany2@gmail.com
Z poważaniem
PAN. Mitchell
[30.05.2016] 12:49
Boney Taylor
ojej to bardzo dużo jak od 30 do 90 tysięcy . to juz generalnie tkai powazniejszy kredyt . Jak zobaczyłam temat to myslałam ,ze taka mniejsza pożyczkę tak do 2000 zł . Taką oferuje na bardzo atrakcyjnych warunkach extraportfel , pierwsza pozyczka do 2000 zł na 45 dni . A jeżeli np wystapi problem ze spłata to wtedy można skorzystać z refinansowania , czyli ani odsetki nie rosna ,a okres spłaty zostaje wydłużony
[30.05.2016] 15:04
grymałka
ja jak potrzebowałam nieco większej pożyczki a potrzebowałam 15 tys. zł to złożyłam wniosek w sygma banku, właśnie dlatego, że mogłam online ubiegać się o kredyt, a dla mnie to ważne bo nie mam czasu biegac po bankach.
[16.07.2016] 08:33
Cynnka
no wlasnie ja się obawiam ze w banku to bym nie dostała pozyczki. a tak w Extraportfelu prawie od ręki. I to jest doskonała opcja dla potrzebującej osoby
[16.07.2016] 17:32
Adek666
Można tutaj też poszukać http://minipozyczka.com.pl/forum/tematy/potr zebuje-pozyczki/
[20.07.2016] 12:02
Vital
od 30 do 90 tysięcy to tak troche dużo powiem szczerze . rozumiem ,ze bank nie udzieli . Tylko jaka jest gwarancja ,ze to wszytsko spłacisz ? nigdy nie pożyczałam takich wielkich kwot . jak już to maks 1500 zł . tyle dokładnie pozyczyłam w lendonie na 30 dni bez odsetek . tyle samo oddałam . Wniosek składasz online , gotówkę masz do 15 min na koncie .
[21.07.2016] 06:43
Pan Marius
Drodzy Poszukiwacze pożyczkowe!!!
Jesteś w jakichkolwiek trudności finansowych? Chcesz założyć własną firmę? Firma ta pożyczka została założona organizacje praw człowieka na całym świecie, których jedynym celem jest pomoc ubogim i osób z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, wracaj do nas ze szczegółami poniżej adres e-mail: g.marius95@hotmail.com
Nazwa:
wymagana kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
Numer telefonu komórkowego:
Dziękuję i Bóg błogosławi
PEWNOŚĆ SIEBIE
Pan Marius
[19.10.2016] 18:38
oceanicfinance
potrzebujesz prawdziwego pożyczki w celach zarobkowych lub zapłacić swój dług kontaktu Mr Wilson Kellie teraz prawdziwych kredytów poprzez email: Oceanicfinance113@gmail.com
[02.01.2019] 01:34
Gucio32
Wybór jest teraz bardzo duży jeśli chodzi o marki pozabankowe. Jak już biorę pożyczkę to szukam na starcie w Kredyt1000. Mają ciekawe promocje, uczciwe podejście i jeśli chodzi o spłatę to nawet jak się spóźniłem kilka dni to nie były to duże koszty, mało naliczają za zwłokę. No i samo to, że wybierałem sam czas spłaty no i oczywiście kwotę. Fajna strona ogólnie.

» Odpowiedz na ten temat