o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Alpejski Music Fest

[03.10.2014] 14:00
filutek
Chciałem was zapytać o tą imprezę organizowaną przez SnowShow.
Mam zamiar wybrać się pierwszy raz za granicę na narty ale przede wszystkim interesują mnie stoki i szusowanie a jakieś koncerty itp. miały być tylko fajnym dodatkiem do rozrywki.
Mam niewielkie obawy, że zamiast stoków będzie 24/ha na dobę impreza Był ktoś i może potwierdzić albo zaprzeczyć moim marudzeniom
[04.10.2014] 12:27
sknerus
Nie wiem skąd te obawy, chyba trauma z koloni.. Koleżkowcu nie jedziesz na obóz na którym będziesz musiał robić 24/ha to co karze Pani opiekunka.
Już dwa razy byłem ze Snowem i mogę cię uspokoić
[05.10.2014] 10:30
filutek
sknerus (14.10.2014.04 12:27):
Nie wiem skąd te obawy, chyba trauma z koloni.. Koleżkowcu nie jedziesz na obóz na którym będziesz musiał robić 24/ha to co karze Pani opiekunka.
Już dwa razy byłem ze Snowem i mogę cię uspokoić

Ok,Ok a mógłbyś opisać trochę co tam się dzieje, podczas tego wyjazdu na music fest? Zapytałem dlatego, ze mieliśmy już ogarnięty inny wyjazd z nimi ale kumpel zaczął jakiegoś info szukać w temacie. Jak już znalazł to nakręcił się i pozostałych na ten cały Music Fest i chyba o innym wyjeździe nie ma mowy.
[06.10.2014] 12:07
sknerus
No co się dzieje, dobrze się bawisz
Ja zazwyczaj ogarniałem śniadanko, potem śmigałem na dechę, po południu jakiś obiadek albo kebs i znów decha.
Późnym popołudniem na miejscówkę trochę wypocząć, wziąć prysznic, coś przekąsić i wyjście.
Trochę poskakać pod sceną, wypić browarka z ekipą i lulu bo następnego dnia znów był napięty grafik Oczywiście wszyscy tak robili, nie tylko ja. Wiadomo w grupie raźniej i siła
Tylko z kumplami zdecydujcie się jakoś w miarę wcześniej ogarnąć opcje bo ja w tamtym roku wziąłem się późno za kupowanie ticketów i musiałem bawić się w odkupowanie od jakiegoś ziomka, osobiście nie polecam tego bo każdy chce zarobić..
[06.10.2014] 14:07
Lucy pher
kolega ma rację.jak chcesz to bawisz się a jak chcesz to szusujesz. nikt niczego nie narzuca,poza tym każdy sam dobrze wie w jakim celu jedzie na ss music fest przyjacielu
[08.04.2020] 00:35
[09.11.2014] 17:38
maniac
wyjeżdżałem z 4 tego typu organizatorami grupowych wyjazdów i jeśli chodzi o snowshow to mogę to określić tylko takim porównaniem:
snowshow > inni organizatorzy
wiadomo, ze co człowiek to opinia ale dla mnie wyjazdy @@@iste!
[19.12.2019] 12:02
Pallon43
Zobacz tutaj: https://bissole.pl/apres-ski-ekskluzywne-wyj azdy-na-narty-do-austrii-francji-szwajcarii-i-hiszpanii/ oni na pewno coś Ci wymyślą. Generalnie oni zajmują się organizacją wyjazdów w taki sposób, żeby były możliwie jak najbardziej spersonalizowane
[19.12.2019] 12:04
maletti
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka i rezerwacja miejsc noclegowych i wypoczynkowych w kraju i za granicą. Także na wypady narciarskie.
http://www.looking.com/
[08.01.2020] 23:28
Malwa2311
Polecam stronę z najnowszymi mp3 do pobrania http://www.mp3on.pl
[04.02.2020] 23:11
Olek9222
Oferuję pożyczki pod zastaw nieruchomości do 30 milionów złotych
Mój numer telefonu to 668 810 547

» Odpowiedz na ten temat