o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne zabiegi wyszczuplające

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[31.05.2019] 18:03
ninka35
ja też byłam w klinice Estetica nova dr Rybickiej jak ktos tam wyżej pisał i zrobiłam sobie pakiet Icoone i jeszcze do tego karboksyterapię, to już było dwa miesiace temu i efekt jest znakomityyyyy
[26.06.2019] 10:47
BeciaJachymiak
Ja korzystałam z zabiegów wyszczuplających już wiele razy i mogę wam powiedzieć że liczą się sprzęty na jakich macie zbaiegi. ja robiłam zabiegi na cellulit VellaShape w Vesunie w Bonarce. robiłam pakiet 4 zabiegów co 2 tygodnie i jestem zadowolona bardzo. wcześniej robiłam zabiegi były tanie i zero efektów. Pani kosmetolog powiedziała dokładnie co mi jest potrzebne i jakich efektów mogę się spodziewać. polecam wybrać się najpierw na konsultacje i porozmawiać o swoich problemach
[09.07.2019] 11:08
Ada12345
Kompleksowo na brzuch, uda, pośladki to najlepszy jest Redustim - kilka zabiegów i centrymetry lecą w dół, lub miejscowo np. na brzuch, ramiona (pelikany), uda - kriolipoliza, czyli LipoCryo http://www.harolaserspa.pl/lipocryo/ . w HaRo laser spa w Sosnowcu robią obydwa zabiegi, mają też fajne promocje co miesiąc i można wypróbować różnych zabiegów w niższej cenie.
[16.07.2019] 18:15
hemingowska
Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzia kom 881 354 456, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat