o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Dorota Żukowska- jakie opinie?

1 2
[02.11.2015] 17:52
pacjentkazlodzi
Ja dr Dorotkę Żukowską polecę każdemu, naprawdę
[07.12.2015] 22:21
mikomanka
A ja polecam - świetny chirurg plastyk z bardzo sprawnymi rekami z dr doroty zukowskiej
[27.01.2016] 21:18
Fatima0
Nie wiem skąd te wulgarne opinie wyżej, To bardzo profesjonalna, miła lekarka. Ja jestem bardzo zadowolona po operacji biustu u tej Pani. Dr. Żukowska perfekcyjnie poprawiła mi biust, uniosła i powiększyła Bardzo szybko się wszystko pogoiło
[03.02.2016] 22:47
kkkkki.tka
Nie można nic złego o pani Dorocie napisać - wspaniały człowiek i bdb chirurg , operacja przeszła bez komplikacji, efekt jak marzenie
[22.04.2016] 03:47
Kash
Witam Jestem 4 tygodnie po operacji powiekszenia biustu przez p. Zukowska. Jestem zachwycona-piersi sa piekne,rowne i w rozmiarze o jakim marzylam Opinia jak najbardziej pozytywna!!!!!
[21.05.2018] 06:59
[26.05.2016] 19:53
ELIZA44
BARDZO POLECAM DR D. ŻUKOWSKĄ Z ŁODZI
[30.06.2016] 01:16
agulek8989
Ja jestem autentyczną pacjentką tej Pani i jedno powiem - operacja u Pani Żukowskiej przebiegła bardzo pomyślnie - tylko pochwalić mogę. Bardzo profesjonalna i doświadczona lekarka. Jak będe operowac piersi - bo mam taki zamiar- to na 100% u niej !
[01.08.2016] 17:35
pacjentka22222
w Łodzi Ona ma świetne opinie, tyko tyle powiem
[30.08.2016] 01:25
łodzianka37
Znam dr Żukowska nie tylko ze słyszenia. Bylam jej pacjentką rok temu a teraz zapisałam sie na termin operacji piersi. Opinie ma dobre a to co tu ktoś pisze to stek bzdur chyba pisanych przez jedną osobe bo widać po powtarzanych tych samych tekstach i okresleniach - brzydzić sie trzeba takimi kłamstwami i chęcią zrobienia komuś żle. Dla mnie dr Zukowska to fachowy chirurg
[30.08.2016] 23:12
alojda
łodzianka37 (16.08.2016.30 01:25):
Znam dr Żukowska nie tylko ze słyszenia. Bylam jej pacjentką rok temu a teraz zapisałam sie na termin operacji piersi. Opinie ma dobre a to co tu ktoś pisze to stek bzdur chyba pisanych przez jedną osobe bo widać po powtarzanych tych samych tekstach i okresleniach - brzydzić sie trzeba takimi kłamstwami i chęcią zrobienia komuś żle. Dla mnie dr Zukowska to fachowy chirurg

masz rację to wyglada podejrzanie. szczególnie że jak ktos napisze coś pozytywnego to zaraz jest krytykowanie a pozytywn widać też są i jakos nie są tak podobne do siebie jak negatywne. Admini powinni to sprawdzić
[03.10.2016] 16:26
ola8882
ja sie u niej operowalam i mioja siostra, obie z odstającymi uszami
szkoda że zdjęć nie mozna wkleić bo bym wm pokazała jak nam dobrze zrobiła uszka
Super lekarka
dziękujemy obie dr Żukowskiej bardzo
[04.10.2016] 12:45
sellbi
Można!! tylko ty ich nie wkleisz bo nie miałaś operacji!! Ile ci zapłaciła za pisanie tych nagonek?? Masz 50gr od wpisu???
[22.10.2016] 23:32
wymarzona81
Powiększałam piersi w zeszłym roku u dr Żukowskiej, jestem bardzo zadowolona
[30.11.2016] 19:36
ulka
Ja robiłam koretkę uszu dwa lata temu i wszystko się dobrze zagoiło, nie ma blizn, żadnych komplikacji. I nie moge nic złego powiedzieć, pani doktor Żukowska sporo ze mną rozmawiala, tłumaczyła co będzie robić, jak dbać o to po zabiegu
[06.12.2016] 00:55
rostomaczek
blizny to akurat indywidualna sprawa pacjenta, to jak się mu skóra goi i jak ją pielęgnuje, to w dużej mierze wpływa na blisny akurat, a nie do konca to wina lekarza
[21.12.2016] 12:30
Katarzyna5
Hmm, moze lepiej nie ryzykować, jest masa innych specjalistów, ktorzy nie wywolują tylu kontrowersji. Ja mialam nos poprawiany w szpitalu medicover i zadowolona jestem bardzo. Mialam sporego garba, a teraz sliczny maly prosty nosek. Najlepiej isc podpytac sie o szczegoly operacji podczas konsultacji. Wtedy mozna tez poznac lekarza, ktory bedzie robil operacje i zrobic rozeznanie czy nam odpowiada.
[09.02.2017] 00:35
psiara555555
Ja moge tylko pozytywnie ocenić dr Zukowską. Za tak dobrze wykonaną operację uszu na to zasługuje. Polecam ją
[22.02.2017] 14:19
samnciak
Mam wrażenie, że te negatywy piszą osobo kompletnie nie znające lekarki ani samej kliniki. Sama- nim znalazłam odpowiedniego chirurga odwiedziłam kilka klinik w Polsce i mama mieszane uczucia- nawet co do warunków higienicznych czy po rozmowie z danym lekarzem. Dr Dorota Żukowska zrobiła na ,mnie od razu bardzo dobre wrażenie, miła, życzliwa i bardzo ciepła osoba, taka troskliwa, wszystko dokładnie wyjaśniła co i jak będzie robione itd. A samą operację i warunki w klinice także oceniam bdb. Szybko poszło, szybko się zagoiło, bez komplikacji. Polecam
[03.03.2017] 12:55
przedoperacją
Trzeba wg mnie wyważac wszystkie informacje bo kazdy ma prawo wystawić i pozytywną i negatywną opinie. Ja sie zapisałam na zabieg do Dr D. Zukowskiej , po pierwszej konsultacji wywarłą na mnie pozytywne wrażenie, Pytałam jednej kobiety o opinie w jej klinice , była po operacji piersi, mówiła że jest bardzo zadowolona a ceny sa ciut niższe niz w innych miejscach u bardzo znanych lekarzy, wiec już się nie zastanawiam. Zabieg mam w kwietniu
[04.04.2017] 00:35
Danuta G.
Bardzo dobrą lekarką jest Pani dr Żukowska - operowała mnie dwa razy, robiłam u niej plastykę powiek i podniesienie piersi i nie zauważyłam żadnych niedociągnięć. Jest stuprocentową profesjonalistką w swoim fachu, zresztą operuje już lata ( ja przed pierwsza operacja długo szukałam chirurga i czytałam jej referencje i sprawdzałam i doświadczenie i opinie) Jedno co powiem, operowała mi powieki- bardzo delikatne miejsce - i zrobiła to w pełni profesjonalnie
Ja jestem pod ogromnym wrażeniem jej zdolności
[06.04.2017] 12:55
mariusz9211
A zamiast operacji co proponujecie? Są jakieś mniej inwazyjne metody? O czym takim słyszeliście - http://suplobit.pl/forum/rhino-correct ? Myślicie, że takie szyny korekcyjne na nos mogą coś pozytywnego zdziałac?
[19.04.2017] 17:45
gwidonkazbiałegostoku
Żukowska to świetna specjalistka. Nie ma jej co zarzucić
[04.05.2017] 00:03
wkamciak
Dla mnie super chirurg plastyczna, szczególnie gdy chodzi o operowanie odstających uszu. Miałam ten problem. Dzięki dr Żukowskiej dziś jestem inną kobietą
[22.06.2017] 22:05
elii
kasiia
Dokładnie kasiia, tak samo mnie oszpeciła i potraktowała. Przed zapłatą udaje kogoś innego, a potem odwala fuszerkę zostawiając mnie z problemem którego nie da sie naprawić. Moja sprawa ciągneła sie dalej u adwokata, straszny koszmar, wkleje na forum pisma od adwokata to bedziecie w szoku. żukowska sie wykrecała od odpowiedzialności, klamiąc bezczelnie. Stwierdziła nawet że ona nie ponosi odpowiedzialnośc za operacje które robi, tylko zakład pracy w którym ona pracuje. Partacz na partaczami. Współczuję Ci bo wiem jak sie czujesz. Szkoda tylko ludzi którzy do niej idą ślepo wierząc w te fałszywe komentarze chwalące partacza za pieniądze!!
[04.08.2017] 13:45
księzycowa
Super lekarka ta Zukowska , widziała efekt, nos który wyszedł spod Jej rąk. Sliczny
[04.08.2017] 16:16
co ty nie powiesz
Zukowska bez czci i honoru, możesz już wybrać sekwencję kroków
[06.08.2017] 10:18
lucynka233
Nawypisywała siebie sama opinii wstrętna stara małpa!!!! Ludzie nie dajcie sie na nią nabrać!!! To jest tchórz i nieudacznik!! Przez nią jestem załamana i szukam już 5 lat pomocy w całej Polsce -chodzę od chirurga do chirurga, po tym co mi zrobiła ta nieudaczna chuchra!! Oszpeciła moje piersi!

1 2
 » Odpowiedz na ten temat