o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że mój maz się onanizuje?

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.08.2015] 10:49
Rubin 42
Jak Ciebie to nie interesuje to po co zabierasz w tym temacie głos i zaśmiecasz dyskusję.
[30.04.2016] 23:49
urolog
Ludzie kobiety zwlaszcza po 50+ jezeli facet sie onanizuje a wam sie juz dawno odechcialo wszystkiego to tylko dla jego zdrowia same pozytywy prostata bedzie dzialac prawidlowo a wiec oddawanie moczu nie bedzie trwalo i trwalo a i reszta serce ipt. same pozytywy. Wam drogie Panie jak szybko przejdzie ochota na sex lub masturbacje organizm odplaci popuszczaniem moczu bo miesnie pochwy i krocza staja sie zaspane, tak wiec sex objetnie w jakiej postaci jest tylko dla naszego zdrowia a kto tego nie rozumie albo ma jakies moralne opory co robi partner jest kompletnie zacofany. Problem w polsce polega na tym ze zaden fachowiec ani ginekolog lub rodzinny nie podejmuje tego tematu i "nagle" pojawia sie problem kobiety zdziwione zdrowiem partnera i wlasnym otwieraja oczy jak juz wypada sie leczyc !!!
[27.12.2018] 00:43
Kolezko
A co ja mam powiedzieć 30 lat żona 27. W tygodniu może 2 razy max 3 jest sex. Nie mamy dziecka ona ma też lekką pracę i co muszę walić sobie konia bo nie wytrzymam. Teraz dodatkowo delegacje to wychodzi że mam 3 razy na 2 tygodnie. Czy mnie zdradza wątpię bo nigdzie nie wychodzi i zawsze punktualnie z pracy jest. O zabawkach i innych rzeczach mogę zapomnieć. Boje się jej powiedzieć o masturbacji.
[27.12.2018] 10:02
tylko
Kolezko (18.12.2018.27 00:43):
A co ja mam powiedzieć 30 lat żona 27. W tygodniu może 2 razy max 3 jest sex. Nie mamy dziecka ona ma też lekką pracę i co muszę walić sobie konia bo nie wytrzymam. Teraz dodatkowo delegacje to wychodzi że mam 3 razy na 2 tygodnie. Czy mnie zdradza wątpię bo nigdzie nie wychodzi i zawsze punktualnie z pracy jest. O zabawkach i innych rzeczach mogę zapomnieć. Boje się jej powiedzieć o masturbacji.

co to kogo obchodzi, no kogo?
[27.12.2018] 10:53
No ale
czemu ty, Lepiejka, jesteś całe życie taka zła?
[20.01.2019] 20:44
[27.12.2018] 12:11
li monka
Po co użalasz się na forum nad swoim losem ofermy seksualnego? A w dodatku masz tęgiego fioła na punkcie jakiejś Lepiejki. Idź Ty lepiej do psychologa a pozbędziesz się natręctw
[27.12.2018] 12:21
No ale
Ja to nie ja użalałem się nad swoim losem i nie ja podbiłem temat o trzepaniu kapucyna. To za trudne do wyobrażenia?

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat