o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że mój maz się onanizuje?

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.07.2014] 13:48
Jadwiśka
Mój mąż tego nie robi i dziwne aby jakiś mąż to robił.
Wiem, że raczej młodym mężczyznom to się może zdarzać ale żeby to dorosły facet się onanizował - to jest nie do pomyślenia.
[07.07.2014] 14:26
kiss
Idź do lekarza kobieto albo do klasztoru to tam vedziesz to robiła albo bedą ci robiły to inne siosyrzyczki
[09.07.2014] 10:20
Jadwiśka
Ja bardzo lubie robić mężczyźnie loda z połykiem, mam głębokie gardło.. zawsze robie z połykiem. Lubie grube, duże, owłosione fiuty, moja szparka też jest bardzo owłosiona, ma duże czarne włoski
[10.07.2014] 08:30
Jadwiśka
Co za głupek się podszywa. Puknij się w czoło zanim coś powiesz.
[15.07.2014] 09:09
Friidek
Jaki chłop się nie onanizuje? Wszyscy to robią i twój chłop też.
[17.02.2019] 19:19
[15.07.2014] 09:16
Meduzka
W sumie to mój chłop też czasami sie onanizuje przy mnie, już widziałam wiele razy gdy siedział przy mnie i wyciągał z majtek swojego owłosionego fiuta i sie nim bawił, ja patrzyłam na niego, bo bardzo podnieca mnie taki widok, wtedy szybko robię sie wilgotna i mam wielką ochotę..
[15.07.2014] 12:14
ale kwasy
Meduzka (14.07.2014.15 09:16):
W sumie to mój chłop też czasami sie onanizuje przy mnie, już widziałam wiele razy gdy siedział przy mnie i wyciągał z majtek swojego owłosionego fiuta i sie nim bawił, ja patrzyłam na niego, bo bardzo podnieca mnie taki widok, wtedy szybko robię sie wilgotna i mam wielką ochotę..

Od kiedy to na fiucie rosną włosy? Chyba u małpy.
[15.07.2014] 12:22
Meduzka
To sie zaloguj na forum i już nie będzie w ogóle takiego problemu. Każdy kto wchodzi i pisze tu na forum to jest dobrze świadomy tego że tu każdy może mieć każdego Nick, więc nie miejcie później do kogoś pretensji że ktoś inny pisze pod waszymi Nickami. Nawet nie potraficie sie zalogować. Tak trudno jest sie zalogować pod niebieskim Nickiem? Wtedy już będziesz miała cały czas swój stały niebieski Nick i nikt już nie będzie sie podszywał pod Ciebie. Najprościej jest pisać pod pomarańczowymi Nickami, a później macie wielkie pretensje do kogoś że ktoś inny pisze za was...Ludzie ogarnijcie sie i zacznijcie sie w końcu logować na forum! Zalogować sie to jest tylko 2 minuty roboty i już masz cały czas swój stały niebieski swój Nick. A wy nawet nie potraficie sie zalogować na forum a później macie wielkie halo do kogoś że ktoś pisze pod waszymi Nickami
[17.07.2014] 09:39
Ziska
Ja w tym nie widzę żadnego problemu.
Wiadomo, że ten sposób rozładowania swoich napięć jest wśród mężczyzn i kobiet. Możemy się zgadzać lub nie ale nie wyeliminujemy tego zjawiska. W takim przypadku lepiej aprobować niż z tym walczyć.
[17.07.2014] 09:43
Ziska
Ja bardzo lubię patrzeć na męża gdy sie masturbuje, jest cudowny, bardzo podniecający widok, wtedy szybko robię sie bardzo mokra na dole, i zaczynam pieścić swoją szparkę...
[17.07.2014] 20:45
danusia  pieknie@tlen.pl
Czy wy jesteście normalne żeby mąż się anonizował mając żone . Ja bym wstydziła tym się chwalić,,,nawet na forum
[17.07.2014] 21:00
takie tematy
jak widac maja poklask, bo o czym najlepiej pisać, jak nie o seksie, którego się nie uprawia więc chociaż trzeba sobie o tym popisać i pofantazjować... bo tak naprawdę co kogo to obchodzi czy się ktos masturbuje czy nie
[17.07.2014] 21:20
danusia  pieknie@tlen.pl
może i masz racje coś trzeba pisać
[17.07.2014] 22:00
dlaczego
koniecznie TRZEBA pisać? Widac jednak, ze ludziska nie mają o czym pisać więc chociaż taki temat dobry...
[17.07.2014] 22:09
dlaczego
Danusia a ty dobrze ciągniesz ustami siura?
[19.07.2014] 18:56
No i wszystko jasne
Wystarczy każdą z was zostawić samą w wyrku a jedziecie aż mlaska, tryska i cieknie, paluchami, marchewkami, świecami i innymi wibratorami.
A tu takie...zdziwione
Weźcie ku..a baby...
[13.08.2014] 08:44
Izydyrka
Jak facet ma żonę to po co ma się onanizować?
To jakieś dewiacyjne zboczenie. Ja nie wyobrażam sobie aby mój mąż
się onanizował.
Jak się jest z bliską osobą to nie powinno być takich potrzeb.
Z tego co czytam to dla mnie nie do przyjęcia jest to aby kobieta to robiła i to w obecności mężczyzny.
[22.08.2014] 09:22
Tetlinka
Czy ty jakaś nawiedzona jesteś? Jak facet ma na to ochotę to niech sobie zrobi. Ja z mężem jesteśmy ponad 30 lat ze sobą i nigdy mi nie przyszło do głowy aby z tego robić jakiś problem.
Jestem ciekawa i nie wierzę w to, że ty nigdy tego sama nie robiłaś.
[15.09.2014] 12:38
Terdimus
Większość ludzi poza nielicznymi wyjątkami w żuciu się masturbowała bez względu na płeć. Te pojedyncze wyjątki spowodowały tak duży oddźwięk i presję na tą większą część ludzi.
Ja nie widzę w tym najmniejszego problemu w tym, że ktoś pragnie rozładować swoje napięcie.
Ja w swoim życiu wiele czasu spędzałem poza domem. Wiem, że żona wielokrotnie się pieściła bo sama mi o tym wspominała. Ja też nigdy nie musiałem się ukrywać przed żoną jak miałem ochotę na szybkie rozładowanie w sobie napięcia.
W naszym związku panuje jednak otwartość uczucie i pełne zaufanie.
My miedzy sobą potrafimy o wszystkim ze sobą rozmawiać.
Tego samego życzę tym wszystkim osobom, które nie mają zaufania do swojego partnera a co gorsza nie umieją go zrozumieć.
Jeżeli wydaję się Wam, że jest coś nie tak, to może jednak warto o tym porozmawiać z drugą osobą i zastanowić się czy przyczyna ta nie leży może po Waszej stronie?
[17.09.2014] 11:02
Różyczeńka
Ja ostatnio zauważyłam jak mój teść to robił pod prysznicem.
Mnie raczej nie zauważył, bo szybko się wycofałam.
Mnie to raczej nie zdziwiło bo wiem jaka jest teściowa i wcale mu się nie dziwię.
Czemu niektóre kobiety robią z tego problem? Dla mnie to całkiem naturalna sprawa.
[17.09.2014] 11:37
nie miałas
Różyczeńka (14.09.2014.17 11:02):
Ja ostatnio zauważyłam jak mój teść to robił pod prysznicem.
Mnie raczej nie zauważył, bo szybko się wycofałam.
Mnie to raczej nie zdziwiło bo wiem jaka jest teściowa i wcale mu się nie dziwię.
Czemu niektóre kobiety robią z tego problem? Dla mnie to całkiem naturalna sprawa.

...ochoty mu pomóc?
pewnie by nie protestował
[21.09.2014] 03:41
ELII
A ja wam powiem czemu te kobiety jak ja się denerwują! Bo one, tak jak ja też mają swoje potrzeby a jeśli mąż wybiera regularnie masturbację zamiast seks czy pieszczoty z partnerką to coś tu jest nie tak. Obserwowalam mojego przez dłuższy czas (odrzucił mnie w połowie ciąży bez żadnych wyjaśniań na zadawane pytania). Po czym powiedziałam mu że jeśli jeszcze raz zobaczę że to robi to składam wniosek o separację! I nie dla tego że to robi tylko dla tego że wybiera masturbację niż wzajemne pieszczoty! A ja nie mam zamiaru przymykać na to oko bo mnie to unieszczęśliwia! Więc jeśli tak dalej będzie to go zostawię i poszukam sobie kogoś młodszego
[16.10.2014] 11:24
alamalina
Próbowałam rozmawiać z mężem o tym, że się zaspakaja , ale on bardzo się irytuje. Nie wiem jak mam z nim rozmawiać . Ja chcialabym , zeby ze mną się kochał, przecież zrobię co będzie chciał. Proszę poradzcie
[18.10.2014] 11:48
Elcia i Lolek
alamalina (14.10.2014.16 11:24):
Próbowałam rozmawiać z mężem o tym, że się zaspakaja , ale on bardzo się irytuje. Nie wiem jak mam z nim rozmawiać . Ja chcialabym , zeby ze mną się kochał, przecież zrobię co będzie chciał. Proszę poradzcie

Lolek się nie onanizuje.Ma mnie.
[18.10.2014] 12:06
brak słów
Skąd na tym temacie z gruntu już idiotycznym przez tytuł, zebrało się tylu idiotów?, którzy nawet nie zdają sobie sprawy ze stopnia swojego zidiocenia? To straszne!
[18.10.2014] 13:03
megiera z kfc
Ktoś, kto nauczył cię Elu stosowania funkcji "kopiuj - wklej" wyraźnie nie zdawał sobie sprawy z negatywnych konsekwencji dla ludzkości swojego nierozważnego pomysłu. Megiery, jakie są, każdy wie. Każda rządzić chce.
[02.08.2015] 11:16
andrzej50a
Alinka z Pogórza (14.04.2014.22 09:49):
Ja ostatnio zauważyłam jak mąż poszedł pod prysznic i się onanizował.
Było mi przykro, że mi nie powiedział , że ma ochotę się pokochać, bo ja wtedy też miałam ochotę na seks.
Przecież ja bym mu wszystko zrobiła co tylko by chciał. Ja też czasami mam ochotę aby sama ze sobą się popieścić ale to jak jego nie ma dłużej w domu. On natomiast jak zaczęłam go obserwować, to robi to prawie codziennie. On ma ze mną wszystko co chce bo ja bardzo lubię się z nim kochać. Więc nie rozumiem dlaczego to robi i czego mu jeszcze brakuje? Czy to może przyczynić się do tego, że będzie szukał sobie innej kobiety aby sobie jeszcze bardziej urozmaicić.
Nie wiem czy z nim o tym porozmawiać czy zostawić to bez rozmowy i udawać , że nic nie widzę.

powinnaś przyłączyć się i sama pobawić się dłonią jego penisem aż do finału
[06.08.2015] 01:35
Zenek
Normalne jak najbardziej
Moja luba każe mi masować przez gumę czyli w kondomie .
I sprawdza zawsze zawartość gumy , po zabawie z małym .
A to już normalne chyba nie jest ?
Kto sobie masuje przez gumę ?
[06.08.2015] 12:26
czarias
Czytam, czytam.... i zaczynam przed ekranem manipulowanie swoim wcale nie małym
[06.08.2015] 19:13
tylko
co kogo to obchodzi że sie onanizujecie? Żadna rewelacja i nie ma sie czym chwalić

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat