o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że mój maz się onanizuje?

1 2 3 4 Strony tematu:
[31.05.2014] 11:10
Izabellla
Mogę tylko krótko odpowiedzieć, że mądra kobieta nie będzie zadawała takiego głupiego pytania.
Tak było i jest, że prawie wszyscy pieścili się. Jedni więcej inni mniej. Robienie z tego problemu przez parę nawiedzonych osób nie może zdominować podejścia zdroworozsądkowego do tego tematu.
Współczuję tylko tym osobom, którzy w swoim związku mają taką nawiedzoną osobę. Myślę, że musicie im jasno i zdrowo wyjaśnić ten problem albo zastanowić się czy się chce dalej męczyć z taką osobą.
[02.06.2014] 15:31
Jak można to tolerować?????
Ja tam bym nie tolerowała takich wyczynów. Mój mąż jak ma ochotę to ma mnie.
Do czego to podobne aby facet robił sobie dobrze.
[02.06.2014] 18:36
chory_łeb
Ja oczywiści w jako pukam systematycznie ... i uważam to za normalne.
Chyba lepiej puknąć w jajko niż zdradzać po agenjach czy z jakimiś ladacznicami.
[03.06.2014] 08:22
etymologia
Jak można to tolerować????? (14.06.2014.02 15:31):
Ja tam bym nie tolerowała takich wyczynów. Mój mąż jak ma ochotę to ma mnie.
Do czego to podobne aby facet robił sobie dobrze.

No właśnie, to wszystko przez wychowanie ateistyczne. Wszystkie ateichy trzepią!
[03.06.2014] 08:30
a co kogo
to obchodzi, czyj mąż się onanizuje? Mnie na pewno nie, a takie pierdoły piszą ci, co muszą wiedzieć, co u kogo, bo u nich nic nie słychać
[21.04.2019] 02:47
[03.06.2014] 09:38
Jornelik
a co kogo > to po co wchodzisz tutaj jak Ciebie to nie interesuje.
[03.06.2014] 12:41
Ulka.T
Jornelik (14.06.2014.03 09:38):
a co kogo > to po co wchodzisz tutaj jak Ciebie to nie interesuje.

No cóż, aby ocenić "interesowność" tematu, trzeba zwykle na niego wejść. Nie zawsze da się po tytule...
[03.06.2014] 13:05
małolatek
mam 19 lat weszłem tu z ciekawości przecież kiedyś też będę miał tyle lat co wy
ja się onanizuję bardzo dużo, bo podniet jest mega dużo, teledyski, reklamy, wszędzie kobiety i ciała, nie mam partnerki i nie uprawiałem sexu, więc się onanizuję kilka razy dziennie, i ciągle myślę o seksie, ale nigdy nie myślałem że jak ma się kobietę, żonę i jest tak poważnym człowiekiem to też się to robi
pozdrawiam
[03.06.2014] 13:27
weszłem
i poszłem, do gimbazy wieczorowej ))
[03.06.2014] 14:14
przyszłem, zobaczyłem,
zwyciężyłem.
[03.06.2014] 15:45
Gertruda nie ruda
Ja tam nie mam z tym problemu i chyba większość kobiet bo rozsądna kobieta jeżeli sama już nie ma takie potrzeb to zdaje sobie sprawę, że mąż może mieć inne potrzeby i wcale nie musi się dostosowywać do potrzeb żony.
Tak więc trzeba sobie odpowiedzieć czy mąż ma sobie szukać kochanki czy lepiej jak sobie sam z tym problemem poradzi.
[03.06.2014] 17:04
Aaa tam
Gertruda nie ruda (14.06.2014.03 15:45):
Ja tam nie mam z tym problemu i chyba większość kobiet bo rozsądna kobieta jeżeli sama już nie ma takie potrzeb to zdaje sobie sprawę, że mąż może mieć inne potrzeby i wcale nie musi się dostosowywać do potrzeb żony.
Tak więc trzeba sobie odpowiedzieć czy mąż ma sobie szukać kochanki czy lepiej jak sobie sam z tym problemem poradzi.

No to przecież może mu wytrzepać. Nie musi sam tego robić.
[04.06.2014] 14:35
Ja tak zrobiłam
Zobaczyłam jak biedak sam się męczy wiec podeszłam i mu pomogłam.
Jak doszedł powiedziałam, że jak najdzie go taka ochota to ma mi powiedzieć i będzie po problemie.
Tak samo jest ze mną. Jak ja mam ochotę to też mu o tym mówię.
Trzeba tylko otwartości w związku.
Jakie to proste - prawda?
[06.06.2014] 11:28
Ryciiiii
Czemu kobiety się dziwią, że ich facet sobie dobrze robi?
Przecież kobiety tak samo jak faceci też sobie robią dobrze.
Skąd wśród nich takie zakłamanie.
[06.06.2014] 21:00
no nie
Ja tak zrobiłam (14.06.2014.04 14:35):
Zobaczyłam jak biedak sam się męczy wiec podeszłam i mu pomogłam.

A majtek to nie można było zdjąć i się nadstawić?

Jak doszedł powiedziałam, że jak najdzie go taka ochota to ma mi powiedzieć i będzie po problemie.

Ręka cipki nie zastąpi. Spytaj męża, gdzie wolałby się spuścić.

Tak samo jest ze mną. Jak ja mam ochotę to też mu o tym mówię.
Trzeba tylko otwartości w związku.
Jakie to proste - prawda?

Nie bardzo. Proste to nie wzajemna masturbacja, ale normalny stosunek.
[09.06.2014] 09:13
A ten to z księżyca?
Moralista jeden! Ktoś inny może mieć ochotę na coś innego i też będzie dobrze jak odpowiada jednej i drugiej stronie.
Najgorsi są ci wszechwiedzący.
[11.06.2014] 08:46
Ela dojrzała kujawianka
Mój mąż takich rzeczy nie robi i nie wyobrażam sobie abym mogła być czymś takim zaskoczona.
Co to znaczy samemu się zaspakajać !!!
Trudno mi zrozumieć takie osoby czym się kierują i w jakim celu to robią.
[11.06.2014] 08:49
Skąd ta ćma się urwała?
Czy są jeszcze tak zacofane osoby?
[13.06.2014] 09:12
Trochę szacunku
Każdy może mieć swoje poglądy.
[16.06.2014] 08:20
Melania 1958
U nas jest inaczej. My oboje to robimy jak nadejdzie komuś ochota.
Najbardziej lubię jak robimy to każde sobie jednocześnie patrząc na drugie. To jest zawsze początek a później i tal lgniemy do siebie.
[18.06.2014] 07:53
Kacper -------
Istnieje tylko parę nawiedzonych kompletnie zazdrosnych kobiet, które robią zamęt.
[18.06.2014] 12:53
wracając do pytania
To normalne. Nienormalnym byłoby, gdyby onanizował się kochanek.
[30.06.2014] 11:21
Jedlinka
Wiem, ze mąż się onanizuje a czasem robi to przy mnie. Ja nigdy z tego tytułu nie robiłam problemów. Wiem, że tak jest i swoim gadaniem bym niczego nie zmieniła. Ja też czasami też to robię zwłaszcza jak jest na dłuższym wyjeździe i on o tym wie i to akceptuje. Czasami jest tak, że chce abym to zrobiła przy nim. Też nie widzę w tym nic niestosownego. Wiem, że taki widok działa na niego bardzo mocno.
[01.07.2014] 11:16
Halinka - pyranka
Wiem i widzę czasami jak to mój mąż robi. Ja się tym nie przejmuję bo tak robi większość mężczyzn i też dużo kobiet.
Raz jak zobaczyłam przez uchylone drzwi do łazienki, że mąż się pieści pod prysznicem ty po cichutku weszłam i się mu dyskretnie przyglądałam jak to robi aż do wytrysku. Jak mnie zobaczył to był bardzo speszony ale ja mu powiedziałam aby się tym nie przejmował, bo zdaję sobie z tego sprawę ,że robią to prawie wszyscy faceci a poza tym to i mi też się to czasami zdarza. Tak wiec od razu rozwiałam wszystkie problemy. Dodałam, że ten widok bardzo mi się podobał.
Jemu przeszło skrywanie się przede mną a zaczął mnie męczyć abym ja to też zrobiła przy nim. To spowodowało, że bardziej otworzyliśmy się na siebie i aż związek się jeszcze bardziej umocnił i trwa już ponad 30 lat.
[01.07.2014] 12:01
Halinka - pyranka
Dodam jeszcze że mam naturalnie bardzo owłosioną szparkę, ma czarne włoski i lubię też u mężczyzn bardziej owłosionego penisa
[01.07.2014] 12:28
ludzie są jednak
dobrze porąbani. Dewiacje, to ich chleb codzienny i tym się żywią, a poza tym widać, że są wakacje i smarkateria nudzi się i buszuje po forach i ma używanie, no bo co innego można robić, jak siedzieć kołkiem przy kompie. Ubogą teraz gimbusy mają rozrywkę
[03.07.2014] 08:53
Jeromin
ludzie są jednak > To ty jesteś porąbany jak jesteś odchylony od rzeczywistości.
[03.07.2014] 10:38
o take Polske
ludzie są jednak (14.07.2014.01 12:28):
a poza tym widać, że są wakacje i smarkateria nudzi się i buszuje po forach i ma używanie, no bo co innego można robić, jak siedzieć kołkiem przy kompie. Ubogą teraz gimbusy mają rozrywkę

Kiedyś były "wakacje w mieście"... pod trzepakiem, teraz - przed monitorem.
[07.07.2014] 09:57
Furiatka ma latka
Co za pytanie? Ja jak bym zobaczyła męża, że się onanizuje to bym go z chałupy pogoniła. Jak można pytać czy to normalne?
To pełna degeneracja.
[07.07.2014] 10:09
Furiatka ma latka
Ja bardzo dobrze robie loda mężowi, mam głębokie gardło, zawsze robię z połykiem, mój mąż jest bardzo zadowolony z tej przyjemności

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat