o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że mój maz się onanizuje?

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.04.2014] 09:14
Kalinia 50+++
W ostatnim czasie mam problemy ze zdrowiem i nie zawsze mam ochotę aby się kochać z mężem. Parę razy zauważyłam , że mąż się onanizował. Postanowiłam z nim porozmawiać. Tłumaczyłam , że mam teraz problemy ze zdrowiem. On mi odpowiedział , że to rozumie ale on musi rozładować swoje napięcie spowodowane brakiem seksu. Myślałam , że on nie ma tak dużych potrzeb bo jest po 60.
Więc powiedziałam mu że nie musi się z tym skrywać i może to robić przy mnie. Robi to dalej dość często bo prawie codziennie.
Ja czasami mu w tym pomagam , bo albo sama mu pomasuję albo popieszczę mu ustami a czasami się pokochamy. Zadziwia mnie to ,że on ma dalej takie same duże potrzeby jak dawniej.
Czy wasi mężowie mają tak samo?
[22.04.2014] 09:19
Julan
Ciesz się kobieto , że masz faceta co mu się chce.
Mógłby zamiast sobie sam rozładowywać napięcie pójść do takiej co by mu to napięcie chętnie rozładowała.
[22.04.2014] 09:38
Zynka
Ja Ci tylko mogę powiedzieć , że chyba nie ma faceta co by sobie nie robił dobrze? Z drugiej strony nie jest tak , że tylko faceci sobie robią dobrze a kobiety już nie. Dla mnie ważniejsze jest aby jak się komuś zachce to aby nie robić po kryjomu tylko przy tej drugiej osobie. Ja tam lubię patrzeć jak mąż sobie dobrze robi.
Ja też czasami mam ochotę a on jest zmęczony i też sobie sama zrobię dobrze. Nikt z nas z tego nie robi żadnego problemu.
[22.04.2014] 09:49
Alinka z Pogórza
Ja ostatnio zauważyłam jak mąż poszedł pod prysznic i się onanizował.
Było mi przykro, że mi nie powiedział , że ma ochotę się pokochać, bo ja wtedy też miałam ochotę na seks.
Przecież ja bym mu wszystko zrobiła co tylko by chciał. Ja też czasami mam ochotę aby sama ze sobą się popieścić ale to jak jego nie ma dłużej w domu. On natomiast jak zaczęłam go obserwować, to robi to prawie codziennie. On ma ze mną wszystko co chce bo ja bardzo lubię się z nim kochać. Więc nie rozumiem dlaczego to robi i czego mu jeszcze brakuje? Czy to może przyczynić się do tego, że będzie szukał sobie innej kobiety aby sobie jeszcze bardziej urozmaicić.
Nie wiem czy z nim o tym porozmawiać czy zostawić to bez rozmowy i udawać , że nic nie widzę.
[22.04.2014] 16:46
Hehehe!
To nienormalne! To jakiś zboczek, pewnie ateista
[18.02.2019] 21:51
[23.04.2014] 11:00
Heliona
Jak to nasze oświecone społeczeństwo ma problem do przyznania się do tego co robi.
[24.04.2014] 08:58
Radiozo
Jak najbardziej normalne , bo każdy chłop sobie dobrze robi a każda kobieta się tajniaczy. Kobiety tak się z tym kryją, że w końcu same zaczynają w to wierzyć , że się nie masturbują.
Moja też mi tak wmawiała, od zboczeńców wyzywała , zaklinała się , że ona nigdy w życiu tego nie robiła. To trwało aż przyłapałem ją jak się zabawiała wibratorkiem.
Gdyby paluszkiem to by może próbowała mi wcisnąć kit , że to tylko jeden raz przypadkowo ale jak sobie kupiła sama wibratorek to nie był to pierwszy raz. Udało mi się z nią jednak porozmawiać i wyjaśnić wiele spraw.
Teraz zapewniam was , że jest dużo fajniej między nami a bywa czasami , że pieścimy się sami ale przy drugiej osobie. Ja bardzo lubię jak żonka sama zaczyna się pieścić przy mnie. To przełamuje wszystkie lody i lgnę od razu do niej.
[25.04.2014] 09:56
Renno
Co za jakieś niezrozumiałe podejście kobiet. To właśnie wywołuje brak porozumienia w związku. Przecież nie jest to tak że tylko faceci sobie dobrze robią. Większość kobiet tak samo traktują masturbację jak faceci a tylko garstka nawiedzonych kobiet próbuje zawłaszczyć całą złożoność tego problemu.
Panowie i zdroworozsądkowe Panie nie dajmy się zakrzyczeć paru nawiedzonym kobietom.
[25.04.2014] 10:04
Izuncia -(..)
Kalina +++ / popatrz sobie żadna kobieta ciebie nie popiera , bo każda rozumna wie , że tak jest z facetami.
Facet jak się z kobietą prześpi to za chwilę jak go coś najdzie to ma taką potrzebę aby sobie zrobić dobrze. Temu nie należy się dziwić , bo większość kobiet ma podobnie. Najpierw sobie poczytajcie i dowiedzcie się o naturalnych potrzebach organizmu a później podnoście głos.
[25.04.2014] 18:59
Aaa tam
Niektórzy robią to już w wieku 7 lat. Rosną nam kolejni ateiści
[27.04.2014] 23:24
Odpowiem
Jak najbardziej normalne , bo każdy chłop tak robi a baby to tylko wmawiają że tego nie robią.
[06.05.2014] 10:34
Ciekawe czy jest jakaś
kobieta co sądzi, że jej mąż tego nie robi?
[07.05.2014] 09:41
Robie to razem z żoną
Kiedyś żona zauważyła mnie jak robiłem sobie dobrze. Zaczęła mnie wypytywać dlaczego to robię. Ja wystrzeliłem , że jeśli ona tego nie robi to niech to teraz powie ale jeżeli skłamie to ja mogę robić co chcę. Porozmawialiśmy spokojnie i dzisiaj robimy sobie to kiedy mamy na to ochotę wcale się nie kryjąc ze swoimi pieszczotami.
Jestem ciekaw, który facet wytrzyma jak jego żonka zaczyna sobie dobrze robić a on będzie siedział i spokojnie się przyglądał.
Tak wiec drogie panie więcej mądrości takiej jaką wykazała moja kochana żonka i nie będziecie miały problemów.
[13.05.2014] 11:08
zybili
Czemu kobiety tak się tym denerwują. Same też przecież to robią i z czego im się bierze brak zrozumienia dla mężczyzn?
[19.05.2014] 08:33
Orelnik 57
A co w tym takiego nienormalnego? Kobiety robią tak samo jak faceci i tym się nikt nie dziwi.
[20.05.2014] 23:56
Pietrek
Czego te baby się czepiają? To chyba normalne, że facet musi sobie dobrze zrobić.
[21.05.2014] 11:39
Franek bez ubranek
A tutaj to ta Kalina 50+++ to pochodzi z tego jednego procenta. (co się nigdy nie przyznaje)
[21.05.2014] 21:46
MILENKA cikawska
Ja to bym chciała popatrzeć jak mąż to robi.Zastanawiam się jak do tego go nakłonić.
[22.05.2014] 23:59
Kapryska
Pewnie , że to nienormalne. Jak ja to robię to niedziwota ale żeby on to jest niezrozumiałe.
[23.05.2014] 00:38
kisss
MILENKA cikawska (14.05.2014.21 21:46):
Ja to bym chciała popatrzeć jak mąż to robi.Zastanawiam się jak do tego go nakłonić.

Podaj mejla to Ci pokarze
[26.05.2014] 08:18
Ciemna brunetka
Masturbuję się tylko blondynki i łysi faceci.
[27.05.2014] 15:17
misio1
Kalinko : potrzeby seksualne uwarunkowane są genetycznie i uzależnione od stanu zdrowia. Znam mężczyzn, którzy realizują takie potrzeby nawet po osiemdziesiątce. W Twoim przypadku powinnaś się tylko cieszyć .
Alinko : może przestań być dla niego taką "dobrą mamą" .
Spróbuj czegoś odmiennego w swoim zachowaniu, np. kup sobie palcat i spierz mu nim tyłek . Po latach dobroci (czytaj: rozlazłej nudy) może go to bardzo podkręcić.
Nawet to, że podglądasz go pod prysznicem (założę się, że wyobraża sobie wtedy, że jest to inna kobieta) jest dla niego urozmaiceniem.
Seks jest jak jedzenie. nawet najlepsza potrawa, podawana w ten sam sposób codziennie, może się przejeść. Dlatego stosujemy różne przyprawy i dodatki .
[28.05.2014] 10:08
Jeriminio senior
No właśnie chodzi o te dodatki bo bez nich jedzenie jest mdłe.
Tego nie mogą zrozumieć kobiety, że chodzi o choć minimalną pikantność
Ja na początku byłem bardzo głodny to wsuwałem nawet i te mdłe potrawy.
Później jak człowiek zorientował się, że można pojeść bardziej pikantne to te mdłe przestały smakować.
Cóż wiec pozostało? Jak nie można sobie choć popieprzyć to w ukryciu zjada się coś pikantnego. Czasami to po kryjomu u siebie w domu a czasami człowiek wybiera się do restauracji.
Tak wiec kobietki weźcie w raczki książkę kucharską i poczytajcie jak należy mężowi dobrze ugotować a nie narzekać , że po kryjomu coś podjada.
[28.05.2014] 10:12
Krycha co ma Zdzicha
Ja tam nie lubię pikantnych a staremu też nie pozwolę aby sobie popieprzył.
[28.05.2014] 10:15
Pietrek
I o co taki jest ambaras - o tą odrobinę pieprzu?
[28.05.2014] 14:45
Pieprznik
Jaki to deficyt na ten pieprz.
[28.05.2014] 15:48
Edyta (******)
Zapędzić ich do roboty to będą zjadać i o pieprz nie będą pytać.
[28.05.2014] 15:54
glut zbanowany
Ja tam perturbuję się na mynalgo
[28.05.2014] 18:22
Pan dobromir radzi paniom
glut zbanowany (14.05.2014.28 15:54):
Ja tam perturbuję się na mynalgo

Osobnik długotrwale spamujacy na forach internetowych. Zazdrosny, zawistny i wściekły na wszystkich ludzi sukcesu. Często obiera sobie ofiarę i uporczywie i długotrwale usiłuje na nią wylać swą złość i frustracje z powodu własnej nieudolności i bezradności. Z reguły są to osobniki upośledzone, niezaradne w życiu, często z nieodwracalnymi zmianami w mózgu. Znalazły fora internetowe, jako jedyne miejsce swojego istnienia. W świecie rzeczywistym, osoby zakompleksione, wystraszone i wstydliwe. Przypadek bardzo tragiczny, godny politowania i współczucia.
Dzisiaj ścierwo nie pozwala na merytoryczne dyskusje.
Nie można spokojnie podyskutować, bo ścierwo na wątku.
Koniec rozmowy ścierwo ruszyło do ataku.
[30.05.2014] 10:06
Zyzka
Z mężem jesteśmy już po ślubie 30 lat. Już dawno przypadkiem zobaczyłam jak mąż się pieścił pod prysznicem. Wtedy porozmawialiśmy i wszystko sobie wyjaśniliśmy. Powiedział mi, że to iż się onanizuje nie ma żadnego związku z tym że jest niezadowolony z naszego współżycia albo, że myśli o zdradzie. Ma tylko zwyczajną potrzebę rozładowania swojego napięcia. Ja go całkowicie rozumiałam bo sama miałam tak samo. Ustaliliśmy tylko, że nie będziemy tego ukrywać przed sobą. W taki sposób dawaliśmy sobie sygnały, że mamy ochotę na małe co nieco. Jak ja zaczynałam się pieścić to mąż na początku patrzył na mnie z ciekawością a później to był sygnał dla niego i wtedy zaczynaliśmy współżycie. Ta szczera rozmowa przyczyniła się do lepszego otwarcia się na drugą osobę. Dzisiaj widząc jak mąż się pieści wcale mi to nie przeszkadza.
Dziwie się tylko innym, że skrywają to w małżeństwie.
Natomiast mieć pretensję do swojego męża o to, że ma taką potrzebę jest niezrozumiałe. Może lepiej porozmawiać i zastanowić się samej czy to nie jest spowodowane brakiem zaspokojenia potrzeb, które posiada ta druga kochana przez nas osoba.
[30.05.2014] 10:19
Grubenko
Ot pierwsza mądra kobieta. Szczęściarz z tego Twojego męża.
Dlaczego kobietom tak bardzo brakuje rozsądku.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat