o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie i czym na wakacje?

1 2 3 4 Strony tematu:
[27.06.2016] 10:28
Pablo Wro
Czym? Samochodem. Najwygodniej - zwłaszcza, jak zabieramy dzieci? A gdzie? Kwestia gustu. Ja w tym roku w góry - zabukowałem już pobyt w Nosalowym Dworze i zamierzam wypoczywać jak nigdy
[29.06.2016] 20:57
Jammina
ja wolę samolot. a że np taki lot do Rzymu z Bydgoszczy trwa tylko 2,5 godziny to zdecydowanie wolę lecieć niż jechać autem o wiele więcej godzin!
[03.07.2016] 22:44
kinga.munis
Najpierw Bieszczady - śpiąc w samochodzie (mamy terenówkę), a później Portugalia już z biurem Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej
[11.07.2016] 10:12
Marcel93456
Podróżując po Polsce,polecam przede wszystkim samochód lub pociąg,dzięki czemu szybko i bezpiecznie dotrzemy na miejsce. Poza tym pozostaje kwestia gdzie udać sie na wakacje i tutaj polecam spokojny i urokliwy Ciechocinek,zobaczcie sami na
www.Eden-Ciechocinek.eu
[19.07.2016] 08:33
ksenia.zemanek
na wakacje zawsze w inne miejsce bo lubię poznawać świat ale mam sprawdzone biuro turystyczne z którym podróżuję polecam bestour zawsze jest tak jak obiecają - No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.
[20.04.2019] 00:43
[19.07.2016] 15:55
bernadzia
bus bym odradzał bo w tamtym roku byłem w Chiszpani busem i gorszej podróży niż tamta to ciężko sobie wyobrazić.. długa, męcząca i droga
W tym roku postawiłem na samolot,znalazłem spoko bilety nawet tanie do Włoch na http://www.eloty.pl/wlochy/rzym/ i wrażenia bez porównania jeśli chodzi o podróż. Ogólnie polecam ten portal bo bardzo łatwo i szybko można wyszukać dowolne bilety
[08.08.2016] 09:47
adusia8900
Myślę, że wśród ofert dość rozbudowanej bazy noclegowej jaką oferują Pieniny oferta, z którą możesz zapoznać się na stronieWWW.ORLICA.COM jest godna polecenia. Moja szkoła zorganizowała tam w tym roku zieloną szkołę i pobyt tam tak mi się spodobał, że teraz wybieramy się tam na urlop całą rodziną!
[29.08.2016] 13:40
Michałek12
Jeżeli chodzi o wakacje to polecam pensjonat Klimek w Muszynie Fajnie tam wypocząłem Pochodziłem po górach i troche pochillowałem w aquaparku
[29.04.2018] 23:51
nero
My z mężem wypożyczamy kampera i jeździmy po Polsce. Fajna sprawa, bo nie trzeba martwić się o nocleg. Za niewielkie pieniądze wypożyczamy tutaj http://kampery.lublin.pl/ i serdecznie polecam
[30.04.2018] 12:25
maletti2
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka miejsc noclegowych i wypoczynkowych. Czym? Na pewno nie autobusem na duże odległości, bo to całkowita porażka.
http://www.looking.com/
[18.05.2018] 17:22
Piędćdziesiąt_52
W tym roku tradycyjnie samochodem. Pierwszy cel to na pewno Zator i Energylandia - byłem też tam rok temu i bardzo polecam to miejsce.
[19.05.2018] 12:34
mczay
Widzę że inni też polecają looking.com., jeśli chodzi o miejsca wypoczynkowe i noclegowe, także na wakacje. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[16.06.2018] 17:13
Verka
ja na wakacje pojechałabym tylko ze sprawdzonym biurem - jednak Coral Travel takie jest, spokojnie można wypocząć bo ma się świadomość że nic się złego nie będzie dziać!
[17.06.2018] 13:11
sprawdzonym przez kogo?
Przez ciebie, darmowy reklamodawco, pracowniku firmy?
[01.10.2018] 12:35
beterg
Warto sobie domek zarezerwować w Western Camp moim zdaniem, fajne miejsce z atmosferą dzikiego zachodu na każdym kroku Dla dziecka to naprawdę będzie frajda, żeby w takim wozie czy tipi przenocować. Moje chłopaki w każdym razie byli wniebowzięci że mogli jak prawdziwi Indianie pomieszkać sobie.
[01.10.2018] 13:13
ponceliusz
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka i rezerwacja miejsc noclegowych i wypoczynkowych, także wakacyjnych. Looking.com, looking.yeah!
http://www.looking.com/
[01.10.2018] 13:18
Gall Kazikus
Jak to czym... kamperkiem jak Kazik TV na YT Przez całą europę Najlepiej jak oni od razu na 3 miesiące
[12.11.2018] 12:06
vveronikaa
Raz wybraliśmy się na wakacje autem - do Chorwacji, kiedy jeszcze było tam naprawdę tanio, i był zdecydowanie nasz ostatni raz. Stres podróżowania, potem stres podczas wjeżdzania i wyjeżdzania z wyspy (serio!) - bycie kierowcą w takich miejscach to zdecydowanie nie dla nas. Od tamtego czasu na jeden porządny urlop w roku decydujemy się na fajne, zorganizowane wczasy, najczesciej samolotowe. W przyszłym toku prawdopospnnie wreszcie dotrzemy na Teneryfę, nasze marzenie
[16.11.2018] 23:36
Ninkina
Jeśli samodzielna podróż bez biura to polecam samolotem, najlepiej bezpośrednio. Dobre ceny za czartery miał w tym roku Rainbow, na greckie wyspy można było się dostać za 300 - 300 zł.
[25.11.2018] 22:53
Wdówka
Ninkina (18.11.2018.16 23:36):
Jeśli samodzielna podróż bez biura to polecam samolotem, najlepiej bezpośrednio. Dobre ceny za czartery miał w tym roku Rainbow, na greckie wyspy można było się dostać za 300 - 300 zł.

Niezła cena, ale pewnie last minute, prawda? Zastanawiam się czy jest możliwa taka cena za czarter w Rainbow na którąś z europejskich destynacji za te pieniądze z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodnie?
[19.01.2019] 12:32
Jatek83
Zależy gdzie chcesz jechać i co bierzesz ze sobą. Ja niedawno kupiłem sobie wwww.kiteoffer.com sprzęt do kitesurfingu i nad morze jeżdżę głównie samochodem. Planuję także wyjazd za granicę i wybiorę samolot, a sprzęt wynajmę na miejscu.
[11.02.2019] 12:44
kaczenka
Nie zamierzam jeździć już samochodem (stres) ani autokarem (warunki) w podróże zagraniczne. Tylko samolot, i jesli chodzi o wakacje to jakieś zorganizowane wczasy, żebym nie musiała mieć wszystkiego na głowie. Póki co moje warunki najlepiej spełnia Rainbow jako organizator.
[17.02.2019] 15:16
Marion Brandol
Polecam w marcu i kwietniu przyczajkę na czartery Rainbow, od zeszłego roku biuro ma politykę konkurencyjności dla tanich linii lotniczych na popularnych kierunkach wakacyjnych i można np. w czerwcu znaleźć Zakynthos z dużyn bagażem za 250 zł, tak jak ja to znalazłem.
[07.03.2019] 22:06
Konkura
Najlepiej samochodem. Ja rok temu spędziłem świetne wakacje w hotelu Róża Wiatrów w Darłowie. Moge polecić to w ciemno. A i auto się tam przydaje często.
[29.03.2019] 21:51
poolloo
Może zostać w Polsce i ruszyć na mazury?
Ostatnio znajomi mnie męczą abym pojechał z nimi. Tak zachwalają hotel Zalesie Mazury. Ponoć dużo atrakcji zapewnianych przez hotel i co nie jest takie oczywiste - dzieci są u nich mile widziane. W tym roku czeka nas wyjazd z córką, więc chyba uderzymy w te strony.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat