o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie i czym na wakacje?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[27.06.2016] 10:28
Pablo Wro
Czym? Samochodem. Najwygodniej - zwłaszcza, jak zabieramy dzieci? A gdzie? Kwestia gustu. Ja w tym roku w góry - zabukowałem już pobyt w Nosalowym Dworze i zamierzam wypoczywać jak nigdy
[29.06.2016] 20:57
Jammina
ja wolę samolot. a że np taki lot do Rzymu z Bydgoszczy trwa tylko 2,5 godziny to zdecydowanie wolę lecieć niż jechać autem o wiele więcej godzin!
[03.07.2016] 22:44
kinga.munis
Najpierw Bieszczady - śpiąc w samochodzie (mamy terenówkę), a później Portugalia już z biurem Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej
[11.07.2016] 10:12
Marcel93456
Podróżując po Polsce,polecam przede wszystkim samochód lub pociąg,dzięki czemu szybko i bezpiecznie dotrzemy na miejsce. Poza tym pozostaje kwestia gdzie udać sie na wakacje i tutaj polecam spokojny i urokliwy Ciechocinek,zobaczcie sami na
www.Eden-Ciechocinek.eu
[19.07.2016] 08:33
ksenia.zemanek
na wakacje zawsze w inne miejsce bo lubię poznawać świat ale mam sprawdzone biuro turystyczne z którym podróżuję polecam bestour zawsze jest tak jak obiecają - No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.
[23.08.2019] 13:24
[19.07.2016] 15:55
bernadzia
bus bym odradzał bo w tamtym roku byłem w Chiszpani busem i gorszej podróży niż tamta to ciężko sobie wyobrazić.. długa, męcząca i droga
W tym roku postawiłem na samolot,znalazłem spoko bilety nawet tanie do Włoch na http://www.eloty.pl/wlochy/rzym/ i wrażenia bez porównania jeśli chodzi o podróż. Ogólnie polecam ten portal bo bardzo łatwo i szybko można wyszukać dowolne bilety
[08.08.2016] 09:47
adusia8900
Myślę, że wśród ofert dość rozbudowanej bazy noclegowej jaką oferują Pieniny oferta, z którą możesz zapoznać się na stronieWWW.ORLICA.COM jest godna polecenia. Moja szkoła zorganizowała tam w tym roku zieloną szkołę i pobyt tam tak mi się spodobał, że teraz wybieramy się tam na urlop całą rodziną!
[29.08.2016] 13:40
Michałek12
Jeżeli chodzi o wakacje to polecam pensjonat Klimek w Muszynie Fajnie tam wypocząłem Pochodziłem po górach i troche pochillowałem w aquaparku
[29.04.2018] 23:51
nero
My z mężem wypożyczamy kampera i jeździmy po Polsce. Fajna sprawa, bo nie trzeba martwić się o nocleg. Za niewielkie pieniądze wypożyczamy tutaj http://kampery.lublin.pl/ i serdecznie polecam
[30.04.2018] 12:25
maletti2
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka miejsc noclegowych i wypoczynkowych. Czym? Na pewno nie autobusem na duże odległości, bo to całkowita porażka.
http://www.looking.com/
[18.05.2018] 17:22
Piędćdziesiąt_52
W tym roku tradycyjnie samochodem. Pierwszy cel to na pewno Zator i Energylandia - byłem też tam rok temu i bardzo polecam to miejsce.
[19.05.2018] 12:34
mczay
Widzę że inni też polecają looking.com., jeśli chodzi o miejsca wypoczynkowe i noclegowe, także na wakacje. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[16.06.2018] 17:13
Verka
ja na wakacje pojechałabym tylko ze sprawdzonym biurem - jednak Coral Travel takie jest, spokojnie można wypocząć bo ma się świadomość że nic się złego nie będzie dziać!
[17.06.2018] 13:11
sprawdzonym przez kogo?
Przez ciebie, darmowy reklamodawco, pracowniku firmy?
[01.10.2018] 12:35
beterg
Warto sobie domek zarezerwować w Western Camp moim zdaniem, fajne miejsce z atmosferą dzikiego zachodu na każdym kroku Dla dziecka to naprawdę będzie frajda, żeby w takim wozie czy tipi przenocować. Moje chłopaki w każdym razie byli wniebowzięci że mogli jak prawdziwi Indianie pomieszkać sobie.
[01.10.2018] 13:13
ponceliusz
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka i rezerwacja miejsc noclegowych i wypoczynkowych, także wakacyjnych. Looking.com, looking.yeah!
http://www.looking.com/
[01.10.2018] 13:18
Gall Kazikus
Jak to czym... kamperkiem jak Kazik TV na YT Przez całą europę Najlepiej jak oni od razu na 3 miesiące
[12.11.2018] 12:06
vveronikaa
Raz wybraliśmy się na wakacje autem - do Chorwacji, kiedy jeszcze było tam naprawdę tanio, i był zdecydowanie nasz ostatni raz. Stres podróżowania, potem stres podczas wjeżdzania i wyjeżdzania z wyspy (serio!) - bycie kierowcą w takich miejscach to zdecydowanie nie dla nas. Od tamtego czasu na jeden porządny urlop w roku decydujemy się na fajne, zorganizowane wczasy, najczesciej samolotowe. W przyszłym toku prawdopospnnie wreszcie dotrzemy na Teneryfę, nasze marzenie
[16.11.2018] 23:36
Ninkina
Jeśli samodzielna podróż bez biura to polecam samolotem, najlepiej bezpośrednio. Dobre ceny za czartery miał w tym roku Rainbow, na greckie wyspy można było się dostać za 300 - 300 zł.
[25.11.2018] 22:53
Wdówka
Ninkina (18.11.2018.16 23:36):
Jeśli samodzielna podróż bez biura to polecam samolotem, najlepiej bezpośrednio. Dobre ceny za czartery miał w tym roku Rainbow, na greckie wyspy można było się dostać za 300 - 300 zł.

Niezła cena, ale pewnie last minute, prawda? Zastanawiam się czy jest możliwa taka cena za czarter w Rainbow na którąś z europejskich destynacji za te pieniądze z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodnie?
[19.01.2019] 12:32
Jatek83
Zależy gdzie chcesz jechać i co bierzesz ze sobą. Ja niedawno kupiłem sobie wwww.kiteoffer.com sprzęt do kitesurfingu i nad morze jeżdżę głównie samochodem. Planuję także wyjazd za granicę i wybiorę samolot, a sprzęt wynajmę na miejscu.
[11.02.2019] 12:44
kaczenka
Nie zamierzam jeździć już samochodem (stres) ani autokarem (warunki) w podróże zagraniczne. Tylko samolot, i jesli chodzi o wakacje to jakieś zorganizowane wczasy, żebym nie musiała mieć wszystkiego na głowie. Póki co moje warunki najlepiej spełnia Rainbow jako organizator.
[17.02.2019] 15:16
Marion Brandol
Polecam w marcu i kwietniu przyczajkę na czartery Rainbow, od zeszłego roku biuro ma politykę konkurencyjności dla tanich linii lotniczych na popularnych kierunkach wakacyjnych i można np. w czerwcu znaleźć Zakynthos z dużyn bagażem za 250 zł, tak jak ja to znalazłem.
[07.03.2019] 22:06
Konkura
Najlepiej samochodem. Ja rok temu spędziłem świetne wakacje w hotelu Róża Wiatrów w Darłowie. Moge polecić to w ciemno. A i auto się tam przydaje często.
[29.03.2019] 21:51
poolloo
Może zostać w Polsce i ruszyć na mazury?
Ostatnio znajomi mnie męczą abym pojechał z nimi. Tak zachwalają hotel Zalesie Mazury. Ponoć dużo atrakcji zapewnianych przez hotel i co nie jest takie oczywiste - dzieci są u nich mile widziane. W tym roku czeka nas wyjazd z córką, więc chyba uderzymy w te strony.
[20.05.2019] 17:52
slavo
ostatnio bylem w Kołobrzegu , zapytałem o wynajem apartamentu na 21 dni dla rodziny z 2 dzieci, cena 10600 PLN bez wyżywienia !! za polowe tej ceny masz urlop w sprawdzonym miejscu dla rodziny z dziećmi , apartamenty z klimatyzacja, darmowy parking, piękna okolica , niskie ceny i gwarancja pogody
https://karlobag.pl
przekonajcie się
[20.05.2019] 18:29
Slavo
ostatnio bylem w Kołobrzegu , zapytałem o wynajem apartamentu na 21 dni dla rodziny z 2 dzieci, cena 10600 PLN bez wyżywienia !! za polowe tej ceny masz urlop w sprawdzonym miejscu dla rodziny z dziećmi , apartamenty z klimatyzacja, darmowy parking, piękna okolica , niskie ceny i gwarancja pogody
https://karlobag.pl
przekonajcie się
[24.05.2019] 15:11
hadllton
Hello. There are many different destinations, but it depends on what do you want to do. For example, if you are interested in history and want to discover various historical sites, then you can visit St. Petersburg. Here you can find different tours https://biglifetour.com/en/home. Next month is my birthday, and I'm going to St. Petersburg, and I even have already booked a few excursions on that site. I was in Moscow once, but this time I want to visit the historical capital.
[30.05.2019] 17:42
Gienia28
Marion Brandol (19.02.2019.17 15:16):
Polecam w marcu i kwietniu przyczajkę na czartery Rainbow, od zeszłego roku biuro ma politykę konkurencyjności dla tanich linii lotniczych na popularnych kierunkach wakacyjnych i można np. w czerwcu znaleźć Zakynthos z dużyn bagażem za 250 zł, tak jak ja to znalazłem.

Mi się udało za mniej niż 300 zł dostać czarterem Rainbow na Kretę w sezonie. Mają dobre ceny, nie powiem. Tylko trzeba szybko się decydować, bo wiadomo, tanie bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki
[10.06.2019] 12:25
marekkost78
Ja jak zwykle wybieram się do Egiptu. Byłem tam już 4 razy i za każdym razem odkrywam coś nowego Odwiedziłem już Hurghadę, Kair, Marsa Alam, w tym roku wybieram się do Sharm El Sheikh z przewoźnikiem http://www.egipt-wakacje.pl Zna ktoś tą firmę?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat