o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Sauna w Krakowie

[29.01.2014] 21:41
Tomek_krakow
Hej,
Gdzie warto wybrać się na saunę w Krakowie? Byłem raz w "Spartakusie", ale to nie do końca moje klimaty. Znacie fajne sauny ?
[16.02.2015] 20:55
Kamil krk
A czego szukasz w saunie w krk? Spartakus to gejowska sauna, więc myślę że chłopaków? Lepszą miejscówką jest Sauna Korona, mała, ale świetna, strefa nagości, przychodzą tam faceci aby popatrzeć na siebie, pobawić się w jacuzzi. Normalna sauna dla wszystkich z zasadami ale gejów jednorazowo to trzech tam spotykam.
[21.06.2015] 00:37
Funkrk86@wp.pl
Wybieram się w tym tygodniu do sauny w Koronie, w jaki dzień najlepiej się zjawić i w jakich godzinach?
[28.11.2016] 20:03
Dariuszkku99
Bardzo fajny obiekt niedawno otworzyli - Saunarium Borowinowa, kilka różnych saun do wyboru, dużo przestrzeni i fajna restauracja na miejscu. Na wieczorny relaks miejsce idealne
[29.11.2016] 00:03
Żwireck
Korona jest dość nieduża, ale za to czysta. Kłopot tylko w tym, że wejście jest na 70 minut, potem licznik już bije - co nie sprzyja relaksowi. Czy jest jakaś sauna, gdzie nagość jest akceptowana i/lub powszechna, ale za to bez limitu czasu lub przynajmniej na 2h? Jakby jeszcze była na Multisporta...
[18.02.2019] 13:52
[09.12.2016] 14:18
Tomuś123
Podobno Spartakus jest do tego świetny. Ktoś był? Ktoś coś wie?
[10.12.2016] 20:33
PawelBBB
Spartakus jest idealnym miejscem jeśli ktoś szuka zabawy i przyjemności. Zawsze wychodzę z tego miejsca zadowolony i lżejszy o parę kropel
[15.12.2016] 20:29
Tomuś123
Napiszesz coś więcej? Jak to wygląda? Co ci się przytrafiło?
[03.02.2017] 17:23
on_1995
bywa tam ktoś? w jakich porach warto wpadać? często są fajne akcje?
[23.02.2017] 20:37
Tom_KRK

[nie mam nic do powiedzenia]
[23.02.2017] 20:40
TomKrakow
Sauna Spartakus to sauna gejowska. Byłem na Koronie, ale mało miejsca i czas szybko ucieka (70 minut to za któtko). Znana jest też sauna w hotelu Sympozjum na Ruczaju. A może jakiś inne miejsca polecacie?
[22.08.2018] 11:07
Robroyek
No ja wczoraj byłem po raz pierwszy w Sympozjum i bardzo miło byłem zaskoczony. Sauna sucha, obok brodzik z zimną wodą dla hartowania. Strefa nagości - chodzi się owiniętym w ręcznik, ale i nagość nikogo nie razi - nie ma smażalni gaci. Co ciekawe, na wypoczywalni są stoliki, krzesła, można sobie posiedzieć przy szklaneczce wody z cytryną, a nawet i herbaty, bo i czajnik i herbaty są dostępne dla korzystających.
Obok jest sauna parowa, tam już całkowita nagość (ręcznik zostawia się przed wejściem, ale i idąc pod prysznic, nagość nikogo nie razi. Nie śmierdzi grzybem, jak w niektórych saunach, gdyż jest prysznic do spłukiwania miejsca po sobie. Nie wiem, jak tam na co dzień jest, ale wczoraj było tylko męskie towarzystwo młodych ludzi.
Co ciekawe, płaci się 25 zł za godzinę, ale nie odbija się żadnego zegarka jak na Koronie, więc jak się trochę przeciągnie, nie powinno być problemu.
[21.01.2019] 05:20
renka67
Księża Józef i Krzysztof Litwa i Krzysztof Polewka nie uprawiali seksu z kimś spoza zaufanego grona?
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przes talem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza /jgk7cjs

» Odpowiedz na ten temat