o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Zagęszczanie włosów

[12.01.2014] 11:56
assasad
Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów i przerzedzeń. Poddałam się zabiegowi już drugi raz, cena rozsądna adekwatna do jakości.
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie!
Bardzo dyskretne, idealne
Zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane!
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam
[07.03.2014] 20:45
Adrian 670
bardzo pomogly mi zabiegi zageszczajace wlosy w salonie Black Pearl w krakowie
[02.10.2015] 14:05
AleksandraPl
Witam Panie. Moim skromnym zdaniem godna polecenia jest maska Natura Siberica z serii naturalnych rosyjskich kosmetyków. Kupiłam http://naturabazar.pl/Natura-Siberica-Rokitn ikowa-maska-do-wlosow-zniszczonych-300ml-p18529 i stosuję od 2tygodni. Włosy znacznie lepiej wyglądają i są mocniejsze. To już nie pierwszy produkt który kupiłam i chyba szybko nie przestanę. Polecam. hurtownia suplementów diety
[06.11.2015] 09:27
dzikizwierz
Ja od siebie mogę polecić kurację pielęgnacyjną Kerastese w salonie Vici w Krakowie (mi akurat robiła ją fryzjerka - Pani Ania). Po kilku takich zabiegach włosy przestały mi wypadać i się kruszyć, także wzmocniły się, dzięki czemu było ich o wiele więcej niż przed zabiegami. Warto spróbować.
[27.04.2017] 12:49
izza_bella
może trochę na skróty, ale nie ma to jak zagęszczanie u fryzjera na ultradźwięki i włosami Great Lenghts, i efekt jest jak marzenie
[19.10.2019] 01:54
[07.01.2019] 09:59
Jolkaa
Zgadzam się, że nie ma nic lepszego niż pięknie zagęszone włoski Koniecznie z pomocą profesjonalistów - ja przedłużałam swoje w GL i jestem bardzo zadowolona. Łączenia niewidoczne, a efekt trzyma się już długo, długo. Na pewno skorzystam z tej opcji jeszcze nieraz.
[28.02.2019] 21:23
Ulka
Ja kiedyś przez parę lat starałam się różnymi preparatami zagęścić włosy i zero efektu. Zostało mi zagęszczenie włosami i to był strzał w dziesiątkę, poszłam własnie tez do babeczek z Great Lengths bo czytałam, że przedłużają i zagęszczają włosy.
W końcu mam bujną czuprynkę Uwielbiam ten efekt
[29.06.2019] 15:28
Kalina889
Jeśli nie masz gęstych włosów, a o nich marzysz to Great Lengths jest najlepszą odpowiedzią Sama u nich zagęszczam i jestem zawsze zaskoczona i zadowolona, a dodatkowo świetnie się po tym czuję <3
[31.07.2019] 21:46
EMiiii
Ze swoich doświadczeń wybrałbym jeszcze raz Great Lengths - a miałam przed i po kilka razy przedłużane - raz, że włosy indysjkie są nieporównywalne z innymi, dwa - jakość, trzy - to jak włosy pięknie wyglądały i naturalnie! cztery- pielęgnacja nie jest taka straszna
[08.09.2019] 20:28
Kasiula99
No jasne, że zagęszczanie jest fajne. Ja wybrałam indyjskie włosy GL i zdecydowanie nie wybrałbym nic innego, bo jakość zaskakuje i podejście do klienta - od pierwszego spotkania w salonie aż po przedłużanie i samo noszenie/

» Odpowiedz na ten temat