o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Co lubicie robić w wolnym czasie???

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.01.2014] 22:06
ktos,ktos,ktos
Kici.. (14.01.07 22:00):
ktos,ktos,ktos (14.01.07 21:56):
Ni czasem fajne foty wrzucasz facetow na ktorych sie mscisz. Po raz dziesiaty prosze cie wrzuc fote tego jak go nazwalas smiesznego ratownika Krynka.

No to podaj dowód,że to ja.. nie masz? Oj jak mi przykro..
Nie przypisuj mi swojego osiągnięcia.

wrzuc foto tego kolejnego oszusta krynka. prosic
[07.01.2014] 22:15
Kici..
ktos,ktos,ktos (14.01.07 22:06):

Prosić to Ty sobie możesz.. możesz nawet na kolanach skomlić wiesz gdzie mam takich jak Ty? Nie, nie w dup_e ,bo za dobrze by Ci było.
Nie masz dowodów,że to ja piszę pod pomarańczowymi jako irbis ,ani nie masz dowodu na to,że to ja wrzucam czyjeś zdjęcia..wiesz co to znaczy? Twoja choroba psychiczna od X lat się powiększa Tobie i tobie podobnych życzę tego samego co Zołzie Tak z dobrego serduszka.. 'Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.'
[07.01.2014] 22:18
ktos,ktos,ktos
Kici.. (14.01.07 22:15):
ktos,ktos,ktos (14.01.07 22:06):

Prosić to Ty sobie możesz.. możesz nawet na kolanach skomlić wiesz gdzie mam takich jak Ty? Nie, nie w dup_e ,bo za dobrze by Ci było.
Nie masz dowodów,że to ja piszę pod pomarańczowymi jako irbis ,ani nie masz dowodu na to,że to ja wrzucam czyjeś zdjęcia..wiesz co to znaczy? Twoja choroba psychiczna od X lat się powiększa Tobie i tobie podobnych życzę tego samego co Zołzie Tak z dobrego serduszka..

Ale ja o nic cie nie oskarazam tylko podziwiam ale teraz juz spadam. Mylisz sie co do mnie. Spij dobrze piekna Kici
[07.01.2014] 22:21
Jessicca
Miałam za dużo wolnego czasu i w końcu zapisałam się na aranżację wnętrz do szkoły policealnej. Koniecznie chciałam się czymś zająć i postanowiłam postawić na coś co mnie od dawna interesowało. Od października uczę się w Progresie, w weekendy, w tygodniu dorywczo pracuję. Chciałabym znaleźć stałe zatrudnienie... może uda się po otrzymaniu dodatkowego dyplomu.
[09.01.2014] 09:29
terka
Zalezy od dnia. Czasami czytam komiksy albo gotuje nowe potrawy, a innym razem mam ochotę na perłę winter z przyjaciolka.
[07.12.2019] 07:04
[09.01.2014] 10:54
jarek1967
Każdy wykorzystuje swój wolny czas tak jak Lubi.
Jeden przed TV!! Drugi w w barze przy piwie. Trzeci znowu na spacerku czy na rowerze.
Ja najczęściej wolny czas spędzam na basenie i w saunie.
[13.01.2014] 19:46
tu też podszywacz
Kici.. (14.01.07 21:45):
Nie.. pisze tu wiele ograniczonych ludzi ,których ostatnio miałam okazję niemiło poznać.. na szczęście ktoś szybko pokazał swoje tępe pazury i wiesz Zołzooo? Kiedyś Ci się to zwróci.Dziwne,że wciąż coś do mnie masz..bo nigdzie ani razu nic do Ciebie nie napisałam złego a to,że wierzysz pomarańczom robi z Ciebie taką samą ograniczoną jak i ich. O i tyle Ci powiem. To takie moje małe życzonko dla Ciebie tak na Nowy Rok. Udław się swoją podłością.

pisał pod twoim niebieskim nickiem?
[21.02.2014] 15:30
ktos,ktos,ktos
Pomyliła się dziewczyna i zapomniała wylogować Kici to największy troll na tym forum. To ona wrzuca tu zdjęcia innych ludzi, taka jej zabawa w zbawianie świata.
[21.02.2014] 16:06
Kici..
Nie ktosiu.. nie pomyliłam się. Zawsze piszę na niebiesko -to jest tego przykładem. Jeśli coś do kogoś mam mówię to otwarcie. Przecież doskonale o tym wiesz. Tylko Ty musisz się ukrywać pod orange-nickami. Miłego dnia ''Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.''
''My kobiety jesteśmy aniołami,a gdy nam się podetnie skrzydła lecimy dalej..na miotle.''
[22.02.2014] 20:37
Zołzaaaa
Ludziska,nie życzcie komuś tego co wam nie miłe.Bo się zdziwicie jak szybko to do was wróci.I proszę się na mnie nie wyżywać za to,że ktoś po was jedzie.Kazdy ma to,na co załużył.Zegnam ozięble. http://youtu.be/Hk5wEgvIRj8
[22.02.2014] 20:46
windless
a tam ozięble. jeszcze kataru dostaniesz.
weź książke poczytaj albo idź na tv i nie czytaj tych pierdół. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[22.02.2014] 20:51
Zołzaaaa
windless (14.02.22 20:46):
a tam ozięble. jeszcze kataru dostaniesz.
weź książke poczytaj albo idź na tv i nie czytaj tych pierdół.

Windless,kataru nie dostanę,spokojnie.
Ale czasami nie da się przejść obojętnie obok takiego bagna.
A tv niestety nie oglądam.Ale zaraz pójdę spać i pewnie szybko tu nie zajrzę,bo jest tu nie smacznie. http://youtu.be/Hk5wEgvIRj8
[22.02.2014] 20:57
windless
niesmacznie ? to nie bar.
polecam Ci sałatke jarzynową, sam dzisiaj robiłem.
dobrych snów. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[22.02.2014] 21:00
dawna przyjaciółka
Zołzaaaa (14.02.22 20:37):
Ludziska,nie życzcie komuś tego co wam nie miłe.Bo się zdziwicie jak szybko to do was wróci.I proszę się na mnie nie wyżywać za to,że ktoś po was jedzie.Kazdy ma to,na co załużył.Zegnam ozięble.

No własnie więc i ty masz kłamczucho. Sama pisałaś że nie przejdziesz z nikim na maila i piszesz tylko na forum. i co? Ile twoje słowo jest warte? I to jeszcze z kim, z takim zerem moralnym
[22.02.2014] 21:03
windless
chyba jestem nie w temacie.
kto jest zerem ?
zołza pisała, że z nikim nie przszła na mail. chciałem ją podejść ale mi się nie udało. widocznie jestem mniej niż zero. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[22.02.2014] 21:05
dawna przyjaciółka
windless (14.02.22 21:03):
kto jest zerem ?
zołza pisała, że z nikim nie przszła na mail. chciałem ją podejść ale mi się nie udało. widocznie jestem mniej niż zero.

Czyli kłamała! Na mailu pisała z danielkiem nick glamour. Kiedyś w jednym z tematów otwarcie się przyznała że z nim pisała. Był i jest zerem po bawił się kobietami wykorzystując swój wygląd
[22.02.2014] 21:15
Janko Ryzykant
dawna przyjaciółka (14.02.22 21:05):
Czyli kłamała! Na mailu pisała z danielkiem nick glamour. Kiedyś w jednym z tematów otwarcie się przyznała że z nim pisała. Był i jest zerem po bawił się kobietami wykorzystując swój wygląd

A jeszcze większymi zerami są wobec tego rzeczone kobiety, które dają się komuś wykorzystywać wyłącznie dlatego bo podoba im się jego wygląd. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[22.02.2014] 21:16
Zołzaaaa
kto jest zerem ?
zołza pisała, że z nikim nie przszła na mail. chciałem ją podejść ale mi się nie udało. widocznie jestem mniej niż zero.

Windless,nawet nie myśl w ten sposób.Miałam ochotę napisać do Ciebie na maila nie raz,i wcale nie po to by Cię uwieść czy tam nie wiem jak to nazwać,pomarańcze używają trafniejszych pojęć.Napisać ot tak i wymienić poglądy.Ale jak już kiedyś wspominałam,mam swoją zasadę której trzymam się kurczowo.I to jest jedyny powód.
A co do pomarańczy,to gołym okiem widać jak lubią oceniać ludzi po kilku wpisach.Ale jak już mówiłam,śmieszą mnie tylko.Mam ochotę pisać to piszę z kim chcę,kilka osób olewam i ignoruję i wszystko jest po mojemu.Nikt niczego nie dyktuje.
Dobranoc. http://youtu.be/Hk5wEgvIRj8
[22.02.2014] 21:18
dawna przyjaciółka
Zołzaaaa (14.02.22 21:16):
kto jest zerem ?

Windless,nawet nie myśl w ten sposób.Miałam ochotę napisać do Ciebie na maila nie raz,i wcale nie po to by Cię uwieść czy tam nie wiem jak to nazwać,pomarańcze używają trafniejszych pojęć.Napisać ot tak i wymienić poglądy.Ale jak już kiedyś wspominałam,mam swoją zasadę której trzymam się kurczowo.I to jest jedyny powód.
A co do pomarańczy,to gołym okiem widać jak lubią oceniać ludzi po kilku wpisach.Ale jak już mówiłam,śmieszą mnie tylko.Mam ochotę pisać to piszę z kim chcę,kilka osób olewam i ignoruję i wszystko jest po mojemu.Nikt niczego nie dyktuje.
Dobranoc.

Przecież sama przyznałaś ostatnio że pisałaś z nim na mailu,dlaczego teraz kłamiesz? Chciałaś to pisałaś ale nie kłam teraz!
[22.02.2014] 21:21
windless
Zołzaaaa

właśnie tak myślałem.
potwierdziło to moje zdanie na Twój temat.
dobranoc. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[22.02.2014] 21:23
dawna przyjaciółka
windless (14.02.22 21:21):
Zołzaaaa

właśnie tak myślałem.
potwierdziło to moje zdanie na Twój temat.
dobranoc.

Tyle że kłamie. Przysięgam że z nim pisała! Tyle że jak widzisz unika teraz jasnej odpowiedzi. Nie napisze wprost że NIE bo by skłamała. Zauroczyła się w nim jak dziewczynka z zerówki, jakie teksty na forum pisali
[22.02.2014] 21:36
windless
Zołzaaaa (14.01.26) 21.29:
ja nie robię nic złego a tym bardziej nie tutaj,nie na forum,bo niby jak Nawet na priv nie przechodzę z nikim.

przecież napisała - z nikim to z nikim. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[22.02.2014] 22:03
dawna przyjaciółka
windless (14.02.22 21:36):
ja nie robię nic złego a tym bardziej nie tutaj,nie na forum,bo niby jak Nawet na priv nie przechodzę z nikim.

przecież napisała - z nikim to z nikim.

Od teraz z nikim. Ale do danielka napisała i to pierwsza! Przecież zabujała się w nim jak małolata. Jak nie mógł pisać to ona pisała że tęskni, jak mój znajomy go pogonił to płakała. Wszystko jest w jednym z tematów. Zauroczyła się zołza i tyle
[22.02.2014] 22:14
Kici..
dawna przyjaciółka (14.02.22 22:03):
windless (14.02.22 21:36):

przecież napisała - z nikim to z nikim.

Od teraz z nikim. Ale do danielka napisała i to pierwsza! Przecież zabujała się w nim jak małolata. Jak nie mógł pisać to ona pisała że tęskni, jak mój znajomy go pogonił to płakała. Wszystko jest w jednym z tematów. Zauroczyła się zołza i tyle

Weź Ty się w łeb puknij. Powtarzasz się.. do mnie mówiłeś dokładnie to samo,że się w kimś zauroczyłam i takie tam pierdoły. Znam Twoje teksty na pamięć. Nie wnikam z kim pisze i co robi nie moja sprawa, broniłam się gdy najeżdżała na moją osobę i to co napisałam o tym czego jej życzę to był właśnie owoc tego ,ale dałbyś już spokój. Będziesz teraz w kółko wynajdywał ten sam temat? Powiedzmy sobie szczerze.. żywisz się tym i sprawia Ci to jakąś nieprzyzwoitą przyjemność.. - wiesz z kim mi się to kojarzy?.. niech to sobie ludzie dopowiedzą. ''Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.''
''My kobiety jesteśmy aniołami,a gdy nam się podetnie skrzydła lecimy dalej..na miotle.''
[22.02.2014] 22:19
ktos,ktos,ktos
Raz na pomarańczowo i raz na niebiesko Fajnie Zdjęcia to też nie ty wstawiałaś Ty w ogóle niewinna jesteś Jak już to przecież tylko się bronisz A jak nie ty to napisz kto to robi,bo raz zwracasz się do tych niby trolli jak do kobiet a raz jak do facetów
[22.02.2014] 22:37
Kici..
ktos,ktos,ktos (14.02.22 22:19):
Raz na pomarańczowo i raz na niebiesko Fajnie Zdjęcia to też nie ty wstawiałaś Ty w ogóle niewinna jesteś Jak już to przecież tylko się bronisz A jak nie ty to napisz kto to robi,bo raz zwracasz się do tych niby trolli jak do kobiet a raz jak do facetów

bo się na płeć nie potrafisz zdecydować...Zresztą nie mam nic do homo,transów ani tym podobnych,więc by nie ranić Twoich uczuć mówię tak by wpasować się w dany dzień Twej płci
Oczywiście,że na forum jestem niewinna w życiu każdy popełnia błędy,ale nie mam zamiaru przyznawać się do czegoś czego nie zrobiłam Wskaż ip po którym uważasz,że to ja piszę na pomarańczowo a wszystko będzie jasne. Poza tym uważasz,że najpierw na pomarańczowo wpiszesz się pod pseudo ''ktos,ktos,ktos'' a później ''dawna przyjaciółka'' lub ''irbis'' i możesz podszywać się pod moją osobę? Nie wychodzi Ci to. Ja mam tylko dzięki Tobie zajęcie by Ci odpisywać i śmiać się w gębusię.Poza tym chyba Ci tu płacą za wznawianie tematów.. ''Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.''
[23.02.2014] 09:36
windless
dawna przyjaciółka (14.02.22 22:03)

twoja wiarygodność jest żadna.
może bym ci uwierzył, gdybym sam nie był obiektem twoich delirycznych wymysłów. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.
[23.02.2014] 10:25
dawna przyjaciółka
windless (14.02.23 09:36):
dawna przyjaciółka (14.02.22 22:03)

twoja wiarygodność jest żadna.
może bym ci uwierzył, gdybym sam nie był obiektem twoich delirycznych wymysłów.

Dobra zrobię tak że zaloguje się tu ta gnida danielowa i na niebiesko ci napisze. Mam mały haczyk na jelonka Bo jak tego nie zrobi zdjęcie jego lubej będzie popularne w całym necie Już z odsłoniętą twarzą A ty jakbyś pomyślał i poczytał jej stary temat to sam byś wiedział co i jak Ale ta łajza tu to potwierdzi! Wilku,wilku glamourek tu będzie
[23.02.2014] 10:31
dawna przyjaciółka
Temat "nie spać" sama zołza się przyznała i to z rozmową z tobą Z wiekiem pamieć ci szwankuje? Masz ten temat niżej to poczytaj
Twoje słowa: [02.02] 21:09 "a czyli byłaś. o cholera"
[23.02.2014] 10:52
windless
tak tak, czytałem.
już ci odpowiedziałem.
wiem i pamiętam co piszę i co do mnie piszą.
treść postów nie zawsze się interpretuje dosłownie. jeśli ktoś tego nie rozumie nie powinien tu pisać.
zapamiętaj to sobie. Rozłąka jest jak wiatr - gasi świeczki, a rozpala ogień.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat