o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Jak odzyskać byłą dziewczynę która ma chłopaka ? Jest sens ?

[04.01.2014] 19:40
Dawid270293
Ejjjoo ludziska
Mam taki problem... Byłem z dziewczyną 9 miesięcy byłem z nią od 4 lutego wszystko było cudownie, układało się między nami, spotkania były cudowne po prostu byliśmy razem szczęśliwi... Kiedyś przede mną miała takiego znajomego z którym sypiała jak była wolna lub jak była nieszczęśliwa w związku i mi o nim opowiedziała. Zmartwiło mnie to i dziwnie się poczułem miałem dziwne przeczucia że ona z nim utrzymuje kontakt od września poszedłem na szkolenie do wojska i widywaliśmy się rzadko bo zjeżdżałem co dwa tygodnie do domku i jak byłem w wojsku to pisaliśmy sms i jej obiecałem że będę dzwonił do niej i tak było ale do czasu później przestałem dzwonić i tylko pisaliśmy sms i ona pewnego razu powiedziała że się zmieniłem jak poszedłem do wojska i od grudnia się między nami zaczęło psuć wyczułem że może się spotykać z tym chłopakiem co kiedyś bo raz nie odbierała ani nie odpisywała na sms od godziny 15 do godziny 12 na drugi dzień i powiedziała że zapomniała tel a była u koleżanki. Powiedziałem okej rozumiem. W weekend pojechałem do niej na noc i jak poszła się kąpać to wziąłem tel jej (wiem że nie powinienem ale miałem przeczucie) i zobaczyłem że pisała z nim sms ale nie takie zwykłe kręcili ze sobą on jej napisał że tęskni do tego buziaczek i że będzie ją dotykał po brzuszku kutasem... Jak to wszystko przeczytałem to nie wytrzymałem i wpadłem do niej do łazienki i mówie co to jest a ona że sms i zamilkła i się pytam co dalej a ona że nie wiem, więc mówię że jadę do domu a wcześniej trochę wypiłem, ona mnie zatrzymywała mówi żebym został nigdzie mnie nie puści ja mówię okej ale rano stąd jadę i mnie już nie zobaczysz z tego wszystkiego się popłakałem przy niej w nocy. Ona mnie przepraszała i mówiła że obiecuje że z nim wszystko skończy że chce być ze mną i takie tam... Ja rano się obudziłem i mówię że teraz jestem trzeźwy i jadę do domku i zacząłem się ubierać o ona zaczęła mi wyrywać ubrania i powiedziała proszę Dawid zostań że napisze mu sms że ze wszystkim koniec i że chce sobie ze mną życie ułożyć ja mówię okej i jej to wybaczyłem... I wszystko było cudownie ale ona cały czas wypisywał do niej i wgl... Odwiozłem ją do pracy i pojechałem do domku... Od tego czasu pisaliśmy sms i dzwoniliśmy do Siebie i było super.. I się pytam czy on pisze a ona że tak i na początku wysyłała mi sms jego ale nagle przestała to robić... I następnego dnia się pytam czy on pisze a ona mówi że nie... Więc siedzę sobie w domku i pomyślałem że zrobie jej niespodziankę i pojechałem do niej do pracy, wpadam do pracy a ona z takim z dziwieniem co ja tu robię i nawet buzi nie dała, a ja mówię przyjechałem Cie pocieszyć i żebyś nie była z tym sama bo mi wcześniej pisała że źle się z tym wszystkim czuje, a tu naglę przyszedł sms i mówie kto to ? I mówie do niej pokaż mi tel, a ona mówi że Dawid okłamałam Cie, pisze z nim... Zobaczyłem tel i był taki cios w plecy ona do niego napisała że tęskni i mówiła mamie że chce z nim być.. Ona mówi że chciała sobie życie ze mną ułożyć ale on do niej cały czas pisał i nawet do niej przyjeżdżał i naobiecywał jej że się zmieni gdzie przez pięć lat zależało mu tylko na jednym (sex) i że chce mieć z nią dziecko i się z nią zaręczyć. I ona nie wie co ma zrobić.. I miałem już wszystkiego dość i mówie to ja Ci pomogę powiedziałem żeby spojrzała mi w oczy, spojrzała i ja mówię między nami koniec i wyszedłem ze sklepu... Bardzo za nią tęsknie i ją Kocham i chciałbym do niej wrócić pomóżcie mi
[04.01.2014] 19:44
Dawid270293
Złożyłem jej życzenia na syltra i odpiasała. Później po sylwestrze do niej pisałem i cisza, dzisiaj pisałem i też cisza.
[24.03.2015] 14:25
oleksaak
Kochać i tracić jest tak łatwo..To tak jakby ktoś zapalił świecę,a potem zgasił jej światło. Kochasz tak niespodziewanie..i nie zastanawiasz się nad tym, kiedy przyjdzie rozstanie..Cieszysz się każdym dniem..uczysz się wybaczać, tęsknić, rozumieć..Gromadzisz w sobie prawdziwe skarby, by potem je wykorzystać umieć. W tak krótkim czasie oddajesz swe serce i niczego więcej nie pragniesz, jak tylko tego by ktoś umiał pokochać je..i nawet jeśli jesteś biedny i nic nie posiadasz wielkiego, Twoją twarz zdobi uśmiech, a Twe serce blask jego. Coraz bardziej brniesz w to uczucie czując nie wielkie serca kłucie ,które poruszone w Tobie..odzywa się czasem szczęściem wzruszone. I łzy same płyną....i każdy dotyk cudem jest, bo przynosi prawdziwy, delikatny dreszcz. Ten sam dreszcz przeszywa Cię, gdy tracisz...Bólem i cierpieniem za swą miłość płacisz...choć nie zrobiłeś nic złego...Tylko KOCHAŁEŚ i pragnąłeś tego samego. W jednej chwili czujesz, że już nic nie zostało...ale ja nie dalem za wygraną. Po porzuceniu i depresji musiałem ją zdobyć ponownie. Posunąłem się do tego że zamówiłem urok milosny na http://urokmilosny24.pl i ją zdobyłem wróciła do mnie szybciej niż myślałem i jest między nami wspaniale.
[02.07.2015] 16:48
monia545
Jeśli komuś przestało zależeć to ciężko cokolwiek zrobić.....
[31.07.2015] 18:19
aliccia3847
Odpowiedz na pytanie - nie ma sensu.
[25.04.2019] 04:29
[05.09.2015] 22:11
Aliosi
Dlaczego niby nie ma sensu. Niby sama tak kiedyś myślałam, ale teraz sądzę, że to głupota. Warto przeczytać książkę Marii Bucardi "Magia miłosna" która jest za 18zł tutaj http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664046/ma gia-milosna-rytualy-i-zaklecia-milosne-przepisy-mikstury-by- znalezc-lub-odzyskac-milosc-najlepsza-ksiazka-marii-b Są w niej bardzo dobre sposoby przygotowania zaklęć i rytuałów miłosnych, które pomogą w łatwy sposób powrócić do ukochanej osoby.
[14.08.2016] 12:02
gośćććć
Dr Wojciech Orczyk
jest doskonałym specjalistom, który pomaga w rozwiązaniu bólów kręgosłupa.
[18.09.2016] 12:36
gośćć
Jeżeli chodzi o problemy związane z kręgosłupem, to mnie pomógł zaś dr Poleszczuk.
[13.03.2019] 13:07
IgnacyBuk
Dawid270293 (14.01.2014.04 19:44):
Złożyłem jej życzenia na syltra i odpiasała. Później po sylwestrze do niej pisałem i cisza, dzisiaj pisałem i też cisza.

Ciężka sprawa, szczególnie, że nie odpisuje. Polecam warsztaty http://odzyskacbyla.com.pl/. W moim przypadku okazały się bardzo skuteczne, aczkolwiek moja ukochana nie miała nikogo przez czas kiedy nie byliśmy razem.
[13.03.2019] 16:15
koszt?

[17.03.2019] 20:25
alicjawinternetach
Powiem Ci szczerze, że jak dziewczyna Cię olała to nie widziała w Tobie faceta z którym chce być. Możesz postarać się ją odzyskać, ale nigdy już jej naprawdę nie zaufasz, a ona Tobie.
Alicja
https://alicjawinternetach.blogspot.com/

» Odpowiedz na ten temat