o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

pomysl na weekend

1 2 3
[11.01.2019] 08:59
dertor
Szczecin jest fajnym miejscem do zwiedzenia na weekend. Jest to ładne miasto portowe, w którym na pewno nie będziecie się nudzić. Co do noclegu to zajrzyjcie na stronęwww.parkowa13.com Znajdziecie tam apartamenty do wynajęcia w Szczecinie.
[16.01.2019] 00:19
Julk98
Ilekroć mogę to odwiedzam gdańsk, kocham to miasto, tam naprawdę można poczuć się super, polecam http://hotellogos-gdansk.pl/ zakwaterowanie pierwsza klasa, można sobie odpoicząć, no i nie wydaje się milionów monet na nie, moim zdaniem super można sie tam odnaleźć, polecam jak najbardziej
[17.01.2019] 00:21
Adaś453
A może Warszawa? Na weekend będzie to doskonałe miejsce, można zwiedzić wiele ciekawych zabytków znaleźć tańszy nocleg, tutaj polecam Hostel Tole, niska cena i wysoki standard, do tego dogodna lokalizacja.
[19.02.2019] 11:47
halekor
Jeżeli poszukujecie jakiegoś dobrego hotelu w okolicach Łodzi to zajrzyjcie na stronęwww.bukowiecki.pl Jest to świetny hotel, który znajduje się w Tuszynie pod Łodzią. Polecam wam ich.
[27.02.2019] 17:02
Hajaim
Jak dla mnie świetnym na weekendowe wypady jest Zakopane. Ostatnio 2 urlopy weekendowe pod rząd spędziłem tam w Wilii Bartek i dało mi to dużo energii
[20.04.2019] 00:41
[13.03.2019] 09:16
gawerV
Polskie góry są fajnym miejscem na wyjazd o każdej porze roku. Osobiście polecam wam miejscowość Białka Tatrzańska. Jest to malownicze miasteczko otwarte na turystów. Zatrzymajcie się w hoteluwww.hotelgorskibialka.pl Tam zapłacicie nieduże pieniądze a spotkacie się ze świetną obsługą.
[10.04.2019] 11:54
halmentorkur
Wszystkim osobom, które rozglądają się za miejscem do weekendowego wypoczynku polecam hotelwww.hotelsuprasl.com Znajduje się on na Podlasiu w miejscowości Supraśl, która jest otoczona przez puszczę Knyszyńską. Sam hotel posiada własne SPA, więc na pewno w nim odzyskacie swoje siły i spędzicie weekend w zielonej i zdrowej okolicy.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat