o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

seks ze zwierzętami...??

1 2 3 4 Strony tematu:
[25.10.2019] 14:15
simka 33
szkoda że tak piszecie na biedne pieski raczej właścicielom coś fantazja odbija mam 33 lat mamy mieszańca wilczura w kojcu i nie pamiętam o jego takim zboczeniu na właścicielką i inną kobietę czy dziewczynę ...
[25.10.2019] 15:59
bujaj się
W kojcu to męczenie psa!
[29.10.2019] 01:54
Logann
Myślę, że nie można odbierać przyjemności psom w kontaktach z ludźmi. Jeżeli ktoś to lubi to dlaczego nie
[09.01.2020] 11:18
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download
[15.01.2020] 18:56
Andree33
pytajnik . (16.09.2016.30 11:34):
beni (16.09.2016.12 14:40):
Kilkanascie lat temu miałem takiego kumpla na studiach, typowy gość co dupczy wszystko co na drzewo nie spieprza, byle potwór żeby miał otwór. Oczywiście czasami załatwiał niezłe towary na jakąś impreze, miał kase od rodziców i wynajmowali mu mieszkanie na studiach więc rządziliśmy ile wlezie. Zdarzało się bzykać we 2 jakąś laske, albo w większym gronie, niesamowite co niektóre wyprawiały, ale mistrzostwem świata było jak kiedys dzwoni i mówi że ma @@@isty towar i zebym wpadł. Ja przychodze, a ten z dupeczką prawie gołą i mówi bez ogródek, ze ona ma doświadczenie ze zwierzętami i nam pokaze. Miał owczarka niemieckiego. Na poczatku to nie mogłem złapać i uwierzyć co ten wariat do mnie gada, dopiero jak zobaczyłem jego psa w skarpetkach to sie zorientowałem, że coś jest na rzeczy. Dziewczyna zaczeła sie dobierać do tego pa, skuczał łaził tam i wewte, ona non stop masowała mu kutasa, pojawiał sie i znikał, w koncu jak wylazł na wierzch to zaczeła mu brac do buzi, niesamowity widok, tak mi stała pała, że myslalem że eksploduje. W końcu ten pies wlazł na nią po chyba 10 próbach i szybko jak królik ja posuwał, ten siedział na sofie i sie głupkowato usmiechał ogladając tą scene, ja nie wiedziałem co robić i z tym stojącym kutasem wyszedłem, na dole na klatce sobie ulżyłem 2 ruchy i po sprawie. jak emocje opadły to w domu sobie myślę, kurcze taka śliczna młoda dziewczyna zaledwie dwudziestokilkuletnia i psu daje nie do wiary.

ciekawe jaki smak ma psia sperma ?
ps.
miałem sąsiadkę z naprzeciwka taką około 40 lat [już się przeprowadziła] co dawała psu [wilkowi] 2-3 razy w tygodniu i zapominała zasłon zasłaniać - spektakl trwał mniej więcej godzinę !
[20.02.2020] 08:07
[15.01.2020] 19:04
Andree33
No to jaki naprawdę ma smak.
Kiedys przed laty wypytałem żonę po obejrzeniu filmu.
odparła że gorzki. ale czy to prawda nigdzie nie znalazłem.
a ty jam myslisz. Zona po latach wyparła się że smakowała
pewnie robiła mu laskę. i nie dziwię się bo wtedy mnie napadała na każdym kroku i brała.Andree33
[15.01.2020] 19:46
znawca doggingu
Tylko owczarek niemiecki, smyki! Najlepszy do doggingu. Ma największą szminę! I przestać pierrdolić że rottweiler ma większą!
[16.01.2020] 18:29
Braciszek
kingaGrudziądz (18.06.2018.02 17:00):
A ja w sumie przypadkowo odbyłam stosunek z moim owczarkiem niemieckim po kąpieli jak byłam pochylona i sie wycierałam wskoczył na mnie poczułam że mu stoi odgoniłam go ale nie dawał mi spokoju w sumie po chwili ustawiłam się w pozycji na pieska i mnie wziął było wspaniale skonczył we mnie spermy było bardzo dużo po tamtym zdarzeniu kilka razy się tak bawiłam miałam wtedy 19 lat

Hej, opowiesz wiecej podasz maila?
pozdrowionka

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat