o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

seks ze zwierzętami...??

1 2 3 4 Strony tematu:
[11.10.2013] 16:26
quti84

[11.10.2013] 16:30
quti84
wiem że wielu z Was uzna to za chore, ale czy jest tu ktoś kogo kreci temat seksu np. z psem czy koniem?kiedys trafilem w necie na taki filmik ale nie pamietam adresu stronki.wydało mi się to obrzydliwe ale kootas stanął mi tak mocno że aż sam byłem w szoku.
co Wy sądzicie o tym temacie?
oczywiście spodziewam się tu "obelg" więc smiało i szczerze piszcie
pozdrawiam zboczki
tryskus@wp.pl
[11.10.2013] 17:37
animal.
A tam, obelgi. Koński lukier zwany w środowisku spierrdoliną zawiera najwięcej feromonów
[11.10.2013] 17:51
quti84
nie boje sie obelg bo wiem ze niekazdemu to sie podoba.ale spoko.dzieki ze cokolwiek napisales pod tym tematem
[12.10.2013] 21:39
on kilka razy
ludzie różnie patrzą
[25.02.2020] 20:38
[13.10.2013] 01:42
nudzi mnie głupota
Od tysięcy lat ludzie kopulują ze zwierzętami. Wystarczy poczytać na wikipedii "History of zoophilia" oraz pooglądać sobie liczne przykłady z antycznej sztuki z całego świata.
Widocznie więc wcale takie znowu "wbrew naturze" to to nie jest.
[13.10.2013] 19:15
quti84
moze ktos podrzuci link z infrmacjami na ten temat.chetnie poczytam i dowiem sie wiecej na ten temat???
[29.08.2016] 15:57
Aurelia
Witajcie! Uwielbiam seks i pieprzę się z mężczyznami, czasem też z kobietami.chcę spróbować seksu dając obie dziurki psu, może też koniowi (nie wiem ak to miałoby wyglądać technicznie!). Zerknęłam na parę "takich" stron w necie - dużym psom stoją ogromnego penisy, a jądra pulsują spermą. Nie mam swojego psa, znajomi mają, nawet nie wiem jaka to rasa, ale spojrzałam mu tam i ma ogromnego kutasa i wielkie jaja, a mi się od razu zoczyła cipka. Jeśli się znasz na tych klimatach napisz proszę, jak to się odbywa i czy pies może rżnąć jedną z dziurek kobiety , a mężczyzna w drugą, oraz patrzyć mu pod ogon kiedy tryśnie spermą. A z koniem? Jak to zrobić? Mam wąskie dziury, ale uwielbiam ogromne penisy!
[30.08.2016] 08:06
perezzzzz
Aurelia (16.08.2016.29 15:57):
Witajcie! Uwielbiam seks i pieprzę się z mężczyznami, czasem też z kobietami.chcę spróbować seksu dając obie dziurki psu, może też koniowi (nie wiem ak to miałoby wyglądać technicznie!). Zerknęłam na parę "takich" stron w necie - dużym psom stoją ogromnego penisy, a jądra pulsują spermą. Nie mam swojego psa, znajomi mają, nawet nie wiem jaka to rasa, ale spojrzałam mu tam i ma ogromnego kutasa i wielkie jaja, a mi się od razu zoczyła cipka. Jeśli się znasz na tych klimatach napisz proszę, jak to się odbywa i czy pies może rżnąć jedną z dziurek kobiety , a mężczyzna w drugą, oraz patrzyć mu pod ogon kiedy tryśnie spermą. A z koniem? Jak to zrobić? Mam wąskie dziury, ale uwielbiam ogromne penisy!

napisz do mnie wszystko co wyjaśnię wasiak1212@Gmail.com
[30.08.2016] 21:25
Finał
Ciekawy temat napiszcie coś więcej oty
[31.08.2016] 09:26
perzzzzzz
Finał (16.08.2016.30 21:25):
Ciekawy temat napiszcie coś więcej oty

Napisz wasiak1212@Gmail.com
[12.09.2016] 14:40
beni
Kilkanascie lat temu miałem takiego kumpla na studiach, typowy gość co dupczy wszystko co na drzewo nie spieprza, byle potwór żeby miał otwór. Oczywiście czasami załatwiał niezłe towary na jakąś impreze, miał kase od rodziców i wynajmowali mu mieszkanie na studiach więc rządziliśmy ile wlezie. Zdarzało się bzykać we 2 jakąś laske, albo w większym gronie, niesamowite co niektóre wyprawiały, ale mistrzostwem świata było jak kiedys dzwoni i mówi że ma @@@isty towar i zebym wpadł. Ja przychodze, a ten z dupeczką prawie gołą i mówi bez ogródek, ze ona ma doświadczenie ze zwierzętami i nam pokaze. Miał owczarka niemieckiego. Na poczatku to nie mogłem złapać i uwierzyć co ten wariat do mnie gada, dopiero jak zobaczyłem jego psa w skarpetkach to sie zorientowałem, że coś jest na rzeczy. Dziewczyna zaczeła sie dobierać do tego pa, skuczał łaził tam i wewte, ona non stop masowała mu kutasa, pojawiał sie i znikał, w koncu jak wylazł na wierzch to zaczeła mu brac do buzi, niesamowity widok, tak mi stała pała, że myslalem że eksploduje. W końcu ten pies wlazł na nią po chyba 10 próbach i szybko jak królik ja posuwał, ten siedział na sofie i sie głupkowato usmiechał ogladając tą scene, ja nie wiedziałem co robić i z tym stojącym kutasem wyszedłem, na dole na klatce sobie ulżyłem 2 ruchy i po sprawie. jak emocje opadły to w domu sobie myślę, kurcze taka śliczna młoda dziewczyna zaledwie dwudziestokilkuletnia i psu daje nie do wiary.
[13.09.2016] 10:25
BacaMaca
Bojki som o bacach i juchasach co po holach z łowcami sie zabawiajom. A przeca uni nie musom bo zawsze jakosi frajerka sie noindzie. Przewaźnie miastowo co by se kciała zazyć chłopa po cichutku. Jak przyciśnie chłopa to i na dziuple w dzewie łaskawym okiem spoziro, ale zeby miastowe baby musiały kozystać ze źwieza coby mieć dobze to jus sodoma i świadczy o Wos chłopy coście do nicego skoro wase kobity pies zadowolo a wy sie łonanizujecie ino. Pies wom babe łobraco, a suka wom łobiody robi to cóz sie dziwujecie ze dzieciska mociue późni gupie jak ze zoo pawijany ? Hej..!
[26.09.2016] 21:49
ostryon
a bzykał ktoś jeża ??
[27.09.2016] 08:41
bylemtu
ciekawe czy któraś z pań ma jakieś zdjęcia z takich zabaw, chętnie popatrze
[30.09.2016] 11:34
pytajnik .
beni (16.09.2016.12 14:40):
Kilkanascie lat temu miałem takiego kumpla na studiach, typowy gość co dupczy wszystko co na drzewo nie spieprza, byle potwór żeby miał otwór. Oczywiście czasami załatwiał niezłe towary na jakąś impreze, miał kase od rodziców i wynajmowali mu mieszkanie na studiach więc rządziliśmy ile wlezie. Zdarzało się bzykać we 2 jakąś laske, albo w większym gronie, niesamowite co niektóre wyprawiały, ale mistrzostwem świata było jak kiedys dzwoni i mówi że ma @@@isty towar i zebym wpadł. Ja przychodze, a ten z dupeczką prawie gołą i mówi bez ogródek, ze ona ma doświadczenie ze zwierzętami i nam pokaze. Miał owczarka niemieckiego. Na poczatku to nie mogłem złapać i uwierzyć co ten wariat do mnie gada, dopiero jak zobaczyłem jego psa w skarpetkach to sie zorientowałem, że coś jest na rzeczy. Dziewczyna zaczeła sie dobierać do tego pa, skuczał łaził tam i wewte, ona non stop masowała mu kutasa, pojawiał sie i znikał, w koncu jak wylazł na wierzch to zaczeła mu brac do buzi, niesamowity widok, tak mi stała pała, że myslalem że eksploduje. W końcu ten pies wlazł na nią po chyba 10 próbach i szybko jak królik ja posuwał, ten siedział na sofie i sie głupkowato usmiechał ogladając tą scene, ja nie wiedziałem co robić i z tym stojącym kutasem wyszedłem, na dole na klatce sobie ulżyłem 2 ruchy i po sprawie. jak emocje opadły to w domu sobie myślę, kurcze taka śliczna młoda dziewczyna zaledwie dwudziestokilkuletnia i psu daje nie do wiary.

ciekawe jaki smak ma psia sperma ?
ps.
miałem sąsiadkę z naprzeciwka taką około 40 lat [już się przeprowadziła] co dawała psu [wilkowi] 2-3 razy w tygodniu i zapominała zasłon zasłaniać - spektakl trwał mniej więcej godzinę !
[30.09.2016] 19:12
mam fajną dziewczynę
Moja dziewczyna zwierzyła mi się kiedyś, że uprawiała sex z psem. Strasznie mnie to podkręciło, często wypytuję ją jak to dokładnie robiła, to opowiedziała mi, że robiła to w stodole na wsi jak jeździła do dziadków na wakacje. Innym razem chodziła z psem do lasu i tam ją wpierw lizał, a potem ona klękała i on ją krył. Zrobiła to kilka razy. Teraz , jak ją pytam czy zrobiłaby to jeszcze raz, odpowiada że tak. Tylko żeby pies miał większego penisa. Póki co mieszkamy w bloku i nie ma szans na większego psa. Może ktoś ma takiego, uważam że temat jest otwarty, bo chętnie by to zrobiła.
[01.10.2016] 11:24
bes
Skąd jesteście?
[01.10.2016] 12:07
najgłupsze pytanie w sieci
Czas już czas odświeżyć ten temat.
[01.10.2016] 16:21
Ktos55
Nie pytaj się "skąd jesteś?" tylko "gdzie można znaleźć taką sukę?"
[02.10.2016] 14:37
w temacie
mam fajną dziewczynę (16.09.2016.30 19:12):
Moja dziewczyna zwierzyła mi się kiedyś, że uprawiała sex z psem. Strasznie mnie to podkręciło, często wypytuję ją jak to dokładnie robiła, to opowiedziała mi, że robiła to w stodole na wsi jak jeździła do dziadków na wakacje. Innym razem chodziła z psem do lasu i tam ją wpierw lizał, a potem ona klękała i on ją krył. Zrobiła to kilka razy. Teraz , jak ją pytam czy zrobiłaby to jeszcze raz, odpowiada że tak. Tylko żeby pies miał większego penisa. Póki co mieszkamy w bloku i nie ma szans na większego psa. Może ktoś ma takiego, uważam że temat jest otwarty, bo chętnie by to zrobiła.

mam doga on ma sprego kryl suczke moge pomoc
[02.10.2016] 14:41
w temacie
Aurelia (16.08.2016.29 15:57):

jest to mozliwe
[04.10.2016] 21:14
Ktos55
Pokrewny temat: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=7037307
polecam. Dla ciekawych na tej stronie jest odnośnik do strony z filmami o tej tematyce.
[23.10.2016] 12:13
mam fajną dziewczynę
w temacie (16.10.2016.02 14:37):
mam fajną dziewczynę (16.09.2016.30 19:12):

mam doga on ma sprego kryl suczke moge pomoc

Ten twój pies krył "suczkę" , chodzi dokładnie o sukę-samicę psa, czy kobietę suczkę. Wiem, że moja dziewczyna, na pewno chciałaby to zrobić ponownie, uprawiać sex z psem. Jeśli ktoś ma takiego psa który już to robił z dziewczyną, kobietą. Niech się odezwie.
[02.06.2018] 17:00
kingaGrudziądz
A ja w sumie przypadkowo odbyłam stosunek z moim owczarkiem niemieckim po kąpieli jak byłam pochylona i sie wycierałam wskoczył na mnie poczułam że mu stoi odgoniłam go ale nie dawał mi spokoju w sumie po chwili ustawiłam się w pozycji na pieska i mnie wziął było wspaniale skonczył we mnie spermy było bardzo dużo po tamtym zdarzeniu kilka razy się tak bawiłam miałam wtedy 19 lat
[02.06.2018] 17:17
jak skonczył
kingaGrudziądz (18.06.2018.02 17:00):
A ja w sumie przypadkowo odbyłam stosunek z moim owczarkiem niemieckim po kąpieli jak byłam pochylona i sie wycierałam wskoczył na mnie poczułam że mu stoi odgoniłam go ale nie dawał mi spokoju w sumie po chwili ustawiłam się w pozycji na pieska i mnie wziął było wspaniale skonczył we mnie spermy było bardzo dużo po tamtym zdarzeniu kilka razy się tak bawiłam miałam wtedy 19 lat

mogł zaraz wyjąć?
[04.06.2018] 09:47
fajny111111

jeżeli to prawdziwe to bardzo fajnie
[05.06.2018] 07:09
Bolo85

Cześć Kinga odezwij się do mnie na meila daniel-kazik1987@wp.pl
[05.06.2018] 07:57
Hehehe!
Gimbus ma się odezwać?
[20.09.2018] 08:53
Mechanik
Miałem kochanke co po drinku wygadała się że miała seks z psem. Sztaford chłopaka jej siostry. Nie wierzyłem jej . To pokazała mi zdjęcie jak klęczy a pies kryje ją od tyłu. Była niesamowita. Chciała to powtórzyć ale nie mieliśmy psa. Potem kontakt się urwał
[21.09.2018] 11:23
podobno w kryciu
podobno w kryciu najlepsze sa knury [np. domowe świnki wietnamskie] nasienie w ilości około 1/2 litra wstrzykują tym swoim korkociągiem prosto do macicy przez szyjkę !

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat