o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Praca dla Elektryka Za Granicą

[06.10.2013] 21:06
Michal23Krakow.1990
Szukam pracy za granicą na umowę zlecienie, bez znajomości języka, mam 2 lata doświadczenia, 1Kv Sep, Prawo Jazdy, opłacane mieszkanie i obiad przez firmę, terminowość w płaceniu, 8-10h dziennie, płacone ubezpieczenie w danym kraju i opodatkowana praca. Kraków
[01.04.2019] 22:18
lukasz58
Szukam pracy, ale wciąż nie mogę znaleźć niczego! Pomoc w poszukiwaniu pracy. Jak najlepiej ja szukać i gdzie? Oczywiście chciałbym znaleźć pracę gdzieś w moim mieście (także w Krakowie), ale jeśli byłbym za granicą i przy dobrej pensji, zgodziłbym się.
[01.04.2019] 22:30
GrzegorzLL
lukasz58 (19.04.2019.01 22:18):
Szukam pracy, ale wciąż nie mogę znaleźć niczego! Pomoc w poszukiwaniu pracy. Jak najlepiej ja szukać i gdzie? Oczywiście chciałbym znaleźć pracę gdzieś w moim mieście (także w Krakowie), ale jeśli byłbym za granicą i przy dobrej pensji, zgodziłbym się.

Hej! Spójrz na oferty dla Krakowa tutaj https://pl.jobsora.com/praca-krak%C3%B3w%2Cg m-krak%C3%B3w%2Cma%C5%82opolskie Istnieje wiele ofert zebranych nie tylko dla Krakowa, ale także w całej Polsce. Dodatkowo możesz subskrybować powiadomienia o nowych ofertach. Teraz jest to jedna z najpopularniejszych stron z ofertami pracy.
[10.04.2019] 21:42
podziękuj
lukasz58 (19.04.2019.01 22:18):

Lewartowowi, Bucholtzowi, Cohnemu, Dikmanowi i wielu innym szkodnikom
za co? że zniszczyli polski przemysł, polskie miejsca pracy

» Odpowiedz na ten temat