o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczna dieta i odchudzanie

1 2 3
[06.10.2013] 16:16
CookieMonster87
Co polecacie aby się odchudzić, ćwiczenia i fitness, jakaś głodówka, może ktoś opisze swoje doświadczenia w walce z nadwagą.
[03.01.2014] 13:54
Magda29
Najskuteczniejszą dietą jest po prostu zrównoważone odżywianie! Nie jedzenie fast foodów, picie wody mineralnej! Zamiast coca coli, trzeba pić naturalną wodę mineralną Ustroniankę, zamiast hamburgera z maca trzeba zjeść owoc. Wtedy jest szansa na piękną figurę!
[05.01.2014] 18:19
Ewela-ela
Zamawianie diety z oryginalneprzepisy mi bardzo pomogło, zdrowe posiłki i nie ma miejsca na pokusy
[29.01.2014] 13:57
Mal-winka
Półtora miesiąca temu rozpoczęłam kurację odchudzającą z AcaiBerry 900. Suplement naprawdę daje rezultaty. Zrzuciłam już 4,5kg. Nie stosuje głodówek bo to najgorsze co można zrobić gdyż odbije się to na naszym organizmie. Jednak nieco ograniczyłam jedzenie i staram się jeść w miarę regularni. Ruch to podstawa każdej kuracji odchudzającej gdyż samo nic się nie zrobi a więc ćwiczę sama w domu (brzuszki, przysiady, skłony, skakanka itp). Suplement AcaiBerry900 kupiłam na sprawdzone-odchudzanie,pl i uznaje to źródło za godne polecenia.
[30.01.2014] 22:14
Redka
A czytałas coś o diecie Cambridge? Jest bardzo skuteczna i nie bez powodu nazywana dietą "ostatniej szansy".
[24.07.2019] 11:15
[31.01.2014] 20:53
Lukrecja32
A z jakiego powodu ją tak nazywają? Powiesz coś więcej? Mam do zrzucenia 20 kg...
[09.02.2014] 12:24
sandrrra
czemu ostatniej szansy? jak nic innego nie skutkuje to to za działa?
[13.02.2014] 18:32
jarzębinka
Wiele osób, które nie potrafią schudnąć na tej diecie sporo gubią. Poczytajcie sobie prawdziwe historie na ich stronie
[27.02.2014] 18:02
Lukrecja32
Masz na myśli to? http://dieta-cambridge.pl/klub.html - niesamowicie facet się zmienił. Fajna motywacja do działania.
[27.02.2014] 19:19
mk_red
Lukrecja32 (14.01.31 20:53):
A z jakiego powodu ją tak nazywają? Powiesz coś więcej? Mam do zrzucenia 20 kg...

Tak jak osoby wyżej pisały to dieta na której ludzie gubili ogromne ilości kg, ale też nie powrócili do starej wagi, dzieki zmianie nawyków żywieniowych i pozbycie się kompletnie efektu jojo.
[01.03.2014] 13:59
chudzian
ja stosuje spalacz tluszczu i jezdze na rowerze do pracy, spadlo mi juz 8 kg w miesiac, ten spalacz jest rewelacyjny: http://odchudzanie-10kg.com
[03.03.2014] 15:01
Beatricze-80
Spróbuj tak jak ja, systematyczne ćwiczenia, zbilansowanie diety (nie czytać jako stosować głodówkę) oraz suplement diety (ja stosowałam ForeverSlim) Znalazłam fajne forum o odchudzaniu... http://odchudzanko.pun.pl Zobaczcie, może wam też się spodoba
[05.03.2014] 12:43
jarzębinka
Nigdy nie uwierzę w cuda robiące wszystko za nas Bo nawet jeśli działają, t na pewno kosztem zdrowia.
Co do cambridge to akurat u mnie łatwiej było się na niej zmotywować niż na innej diecie, gdzie miałam większą dowolność i pełną lodówkę
[03.05.2014] 18:42
Markos12
Pamiętaj, że wcale nie musisz wydawać masy pieniędzy na siłownię, odżywki czy sprzęt. Wystarczy dobrze dobrać ćwiczenia, kupić jedną maszynę i odpowiednio się odżywiać. Możesz poczytać o tym tutaj http://facet.dlastudenta.pl/artykul/Jak_prac owac_nad_sylwetka_w_warunkach_domowych ,100011.html
[05.05.2014] 20:11
MajaIGucio
Ewela-ela (14.01.2014.05 18:19):
Zamawianie diety z oryginalneprzepisy mi bardzo pomogło, zdrowe posiłki i nie ma miejsca na pokusy

Też sobie zamawiam catering dietetyczny z dietą dopasowaną indywidualnie do mnie, super wygodne rozwiązanie.
[27.11.2014] 00:02
koziołek
Jedyne dzięki czemu udało mi się schudnąc to tabletki Foreverslim.Żadna dieta ani nie przyniesie takich efektów jak regularne branie tych tabletek i ścisłe trzymanie się zasad kuracji.
[03.01.2015] 23:53
bezówka
Stosowałam Foreverslim i z efektów jestem bardzo zadowolona.Oczywiście do tego była dieta.Z Foreverslimem odchudzanie okazało się łatwe i przyjemne.
[04.01.2015] 16:45
vcvcx
Miałam taki problem jakiś czas temu jak ona, zbędne kilogramy.
Koleżanka zaproponowała mi kuracje z tabletkami Slimcea. Nie wierzyłam w takie środki. Szybko jednak się przekonałam. Pierwszy tydzień stosowania zauważyłam hamowanie łaknienia. Skończyło się podjadanie. bardzo też szybko wprowadziłam więc swoją dietę która bez problemu utrzymałam. Slimcea przyśpieszyła cały proces spalania tkanki tłuszczowej. W niecałe 3 miesiące wróciłam do szczupłej sylwetki. I jeśli my mamy dostęp do tego typu suplementów to gwiazdki tym bardziej
[04.01.2015] 17:24
grzesznica
vcvcx (15.01.2015.04 16:45):
Miałam taki problem jakiś czas temu jak ona, zbędne kilogramy.
Koleżanka zaproponowała mi kuracje z tabletkami Slimcea. Nie wierzyłam w takie środki. Szybko jednak się przekonałam. Pierwszy tydzień stosowania zauważyłam hamowanie łaknienia. Skończyło się podjadanie. bardzo też szybko wprowadziłam więc swoją dietę która bez problemu utrzymałam. Slimcea przyśpieszyła cały proces spalania tkanki tłuszczowej. W niecałe 3 miesiące wróciłam do szczupłej sylwetki. I jeśli my mamy dostęp do tego typu suplementów to gwiazdki tym bardziej

Ty nie miałaś lecz masz problem z kasa wciśniesz komuś nawet cyjanek jako środek na odchudzanie byle by tylko kilka groszy zarobić, a to że kogoś szlak trafi czy zrujnuje sobie twoim specyfikiem zdrowie to tylko śię śmiejesz z głupoty i łatwowierności ludzi/
[05.01.2015] 09:21
NeoNeo
Bieganie/Skakanka/Basen wieczorem, a potem cały jeden czerwony grejpfrut.
To jest moja wizja na ten miesiąc na zrzucenie beercepsa.
Oczywiście trzeba ogarnąć co sie je. Dobra sylwetka to masa wyrzeczeń więc nie będzie łatwo, ale WARTO!
Pozdrawiam https://blogneobank.wordpress.com - Rzetelny blog firmowy neoBANKU zajmujący się analizą rynku depozytów. Czytam i jestem na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi ofertami lokat. Polecam
[05.01.2015] 13:29
DoktorOdchudzanie.pl
Skuteczne odchudzanie to polaczenie 3 elementow. Duzo ruchu dobra dieta i mocne leki na recepte. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)
[17.01.2015] 14:01
Czartorysia
Trochę gimnastyki zawsze się przyda, ale nie ma się co łudzić to nie wystarczy, by w miarę szybko wrócić do fajnej sylwetki. Szczególnie gdy za nami czas bigosów i sałatek z majonezem. Ja zażywam od grudnia tabletki Therm Line Fast i wreszcie nie załamuję się, jak wchodzę na wagę. Każdy, kto lubi sobie pojeść w święta, powinien spróbować - http://www.olimp-labs.com/11 ,13,463/Produkty/THERM-LINE-FAST.html
[18.01.2015] 19:57
zuzia.gola
Słyszałam o diecie sokowej, która podobno jest dość popularna wśród gwiazd. Odpowiednie mieszanie produktów i picie tych soków dostarcza niezbędnych witamin i substancji odżywczych, nie powoduje odkładania tłuszczu i wspomaga organizm podczas ćwiczeń. Ważne, by soki były odpowiednio wyciskane, nie byle jaką sokowirówką, tylko dobrą wyciskarką, np. taką http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-soko w/wyciskarki-dwuslimakowe . Soki są zdrowe i pełnowartościowe. Możliwości dobierania owoców i warzyw, tworzenia własnych smaków są niemal nieograniczone. Moim zdaniem warto je pić przez cały rok, więc inwestycja w taki sprzęt się opłaca.
[08.02.2015] 18:27
motyl 11
Zanim zaczniecie katować się dietami odchudzającymi, zwróćcie uwagą na to, ze dieta - nawet ta odchudzająca -musi być racjonalna. Inaczej jedyne co uzyskacie to rozwalony metabolizm. Sama polecam na początek odchudzania spotkanie z psychodietetykiem. on pomoże wam poradzić sobie z nadmiernym jedzeniem, ponieważ znajdzie jej przyczynę. Wtedy macie pewność że nie wrócicie do zgubnych nawyków żywieniowych
http://psychodietetyk-krakow.pl.tl/
[03.03.2015] 08:22
krosna
Najlepsze efekty odchudzania uzyskałam stosując tabletki Foreverslim.Owszem byłam również na diecie ale nie jakięś drakońskiej do tego trochę ćwiczeń i regularne przyjmowanie tych tabletek poskutkowało spadkiem 12 kg nadwagi i co ważne bez efektu jo-jo.
[03.03.2015] 12:37
pomelaa3
Moja dieta niczym się nie wyróżnia. Nie jest trudna. Zwyczjanie nie jem nie zdrowej żywności. Suplement stosuje slimcea i waga spaada. Przemiana materii ruszyła, hamowanie łaknienia zadziałało i jest na prawdę fajnie. Schudłam 9kg
[13.03.2015] 21:29
koreczka
Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.
[17.03.2015] 10:16
4gfdgee
podobnie jest na slimcea. Schudłam na nich blisko 10kg.
[18.03.2015] 14:52
grfdgdf
ja stosowałam tabletki Slimcea które pozwoliły mi zrzucić 11kg.
Prosty sposób. Hamowały łaknienie, nie podjadałam więc i przyśpieszyły przemianę materii. Dodatkowo mają jakieś właściwości przyśpieszające spalanie tkanku tłuszczowej. Mi pomogły, jestem zadowolona
[12.04.2015] 15:50
OEMapaZdrowia
Jednym ze sposobów na zgubienie zbędnych kilogramów, nie wymienionym jest stosowanie błonnika witalnego. Błonnik to naturalna substancja włóknista, która ma skłonność do pęcznienia, przez co daje uczucie sytości i ogranicza apetyt. Dodatkowo jego przyjmowanie pozwala pozbyć się z organizmu toksyn i złogów, dzięki czemu poprawia się samopoczucie i wzrasta chęć do działania. Więcej o Błonniku Witalnym na stronie: czystejelito.eu.
W razie pytań służę swoją pomocą.
Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert marki Mapa Zdrowia
" czystejelito.eu
[13.04.2015] 10:18
hamaia
ja schudłam przy dopasowanej diecie wspartej suplementem diety Slimcea. Spadek wagi zaczynał się jak trochę tego wziełam, po 2 tygodniach gdzieś. Skutków ubocznych nie było. Hamowanie łaknienia, przemiana materii na plus.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat