o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Stomatolog - Warszawa / Powiśle

1 2 3 4 Strony tematu:
[31.03.2017] 11:22
KamaOla
Elżbieta L. (17.03.2017.31 11:03):
Na Powiślu przyjmuje bardzo dobra dentystka i dla dorosłych i dla dzieci D.Romanik. Leczymy się u niej rodzinnie od ub. roku. Dzieci na razie mają tylko przeglądy, bo zęby zdrowe ale mąż który bał się dentysty jak ognia miał sporo do leczenia a teraz chodzi chętnie i prawie z przyjemnością Ja ostatnio byłam na wybielaniu i bardzo polecam,bo efekt jest świetny.

A to coś w tym jest, że faktycznie to mężczyźni się boją stomatologów, a jak ma dojść np. do leczenia kanałowego to już rozpacz jest. Mieszkamy w okolicach Powiśla właśnie, muszę skorzystać z Twojego namiaru jeśli pozwolisz
[31.03.2017] 18:25
persefona889
KamaOla (17.03.2017.31 11:22):
Elżbieta L. (17.03.2017.31 11:03):
Na Powiślu przyjmuje bardzo dobra dentystka i dla dorosłych i dla dzieci D.Romanik. Leczymy się u niej rodzinnie od ub. roku. Dzieci na razie mają tylko przeglądy, bo zęby zdrowe ale mąż który bał się dentysty jak ognia miał sporo do leczenia a teraz chodzi chętnie i prawie z przyjemnością Ja ostatnio byłam na wybielaniu i bardzo polecam,bo efekt jest świetny.

A to coś w tym jest, że faktycznie to mężczyźni się boją stomatologów, a jak ma dojść np. do leczenia kanałowego to już rozpacz jest. Mieszkamy w okolicach Powiśla właśnie, muszę skorzystać z Twojego namiaru jeśli pozwolisz

Moj maz stwierdzil ze jak mu sie juz wszystkie popsuja zeby to pojdzie je wyrwac i wstawic sobie tzw szuflade pod znieczuleniem ogolnym, tak sie boi dentysty, tragedia poprostu, moze teraz syn go zawstydzi bo wlasnie musimy wybrać sie z nim do dentysty na pierwszy przeglad, a ta stomatolog, a gdzie jest ten gabinet na Powislu? Moze wlasnie tam sie wybierzemy
[24.04.2017] 21:33
Depir
Ja proponowałabym Ci udać się do tego http://www.witclinic.pl gabinetu. Mają tam świetnych specjalistów no i oferta jest przystępna. Myślę, że będziesz zadowolona z uług tam świadczonych
[28.04.2017] 17:41
samkaANnna
Ja Wam ze Śródmieścia mogę polecić Dental Gallery. Zobaczcie sobie ich stronkę - http://www.dental-gallery.pl/ . Mają dokładnie wyszczególnione czym się zajmują, cennik też jest.
[01.05.2017] 12:35
darkodarko
Jeżeli chodzi o mnie to nie jestem wstanie polecić żadnych usług. Jedyne co mogę zrobić to przestrzec przed Dentaluxem na Racławickiej i Puławskiej. Byłem tam i wcale mi nie pomogli. To straszne, że w dalszym ciągu wiele osób korzysta z ich usług, zupełnie nie wiem z czym jest to związane. Mam nadzieję, że udało mi się Was przestrzec.
[19.03.2019] 22:46
[11.07.2017] 15:21
Liliannav
Odwiedziłam ostatnio p. Romanik, ma gabinet na Radnej. Nie ukrywam, że zachęciła mnie opinia z forum. Na razie miałam 1 konsultację ortodontyczną i teraz mam powiedziane, co zrobić, aby mój uśmiech był ładniejszy. Niedługo zaczyanam leczenie. Na razie po tej wizycie bardzo jestem zadowolona bo mi powiedziano realnie co można zrobić i ile to kosztuje.
[11.07.2017] 16:06
weź już wypierrdalaj
"Zachęciła mnie opinia z forum". Uważasz, że forumowicze są idiotami i nie wiedzą, że ponad 80% opinii na forach pisanych jest przez pracowników firm?
[19.07.2018] 12:20
Julita12q
Witam dobry dentysta w Warszawie http://ortodoncjakabaty.pl/dentysta-stomatol og Ursynów czy Kabaty polecam
[19.07.2018] 12:27
Julita12q
Tym bardziej że jestem tam przydupasem stomatologicznym.
[18.12.2018] 09:54
grazka33
Corten Medic ma dobrych specjalistow oraż możliwosc umowienia się online na wizytę przez Portal Pacjenta
[29.12.2018] 16:31
kruczek33
Ja chodzę do dentysty w Dent SM do dra Jasińskiego. Leczę tam już drugiego zęba kanałowo, jestem bardzo zadowolona. Wizyty są bezbolesne, bezstresowe, leczenie idzie sprawnie. Jak ktoś jest zainteresowany, odsyłam na ich strone http://www.dentsm.pl/ , klinika znajduje się na Bemowie.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat