o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki odkurzacz automatyczny wybrać?

1 2 3
[16.09.2013] 12:37
ju-ju-ju
Jakiś czas temu zaczęłam interesować się odkurzaczami automatycznymi. Mam mieszkanie dostosowane do takiego sprzętu (brak dywanów, jeden zwierzak), więc zakładam, że automat się u mnie sprawdzi. Możecie coś powiedzieć o Carneo 610? Szperam o nim od dłuższego czasu i jest bardzo pozytywnie, dodatkowo znalazłam go za 599zł tylko na Allegro i chciałam troche przyspieszyć zakup. Macie jakeiś doświadczenia z automatami z konkretnym wskazaniem na Carneo?
[16.09.2013] 13:41
karteczka
ja mam carneo 610 gdzies od pol roku i jakbym miala podsumowac jego prace to takie 9/10 bym wystawila. do utrzymywania porzadku jest swietny, zwierzakow ani dywanow nie mam, wiec nei wiem, jakby to wygladalo przy czworonogach. wreszcie nei ma takiej ilosci kurzu w domu (zauwazalnie na czarnych meblach osadza sie tego duzo mniej odkad mamy carneo!), funkcja mopa dziala poprawnie. za 599zl jak masz okazje to ja bym brala, bo to duza obnizka jest
[17.09.2013] 09:12
Marzena231
Co to za zwierzak? Gubi sierść? A może chomik ? Ja mam bardzo leniącego się psa i Carneo było moim wybawieniem, bo wcześniej dzień w dzień musiałam odkurzać (i tak już przez psa zrezygnowałam z dywanów). Wiadomo, jakby się tego nei zrobiło, to ta sierść latałaby wszędzie A tak Carneo zbiera ją z paneli dzień w dzień, a mi zostaje ewentualne doczyszczenie mebli z sierści i raz w tygodniu jakieś gruntowne sprzatanie
[18.09.2013] 10:16
ju-ju-ju
Zwierzak to mój ukochany czteroletni kotek <3 kot jak to kot, trochę sierści zgubi i zdaję sobie sprawę, że Carneo 610 mi foteli czy łóżka nie ogarnie Ale on byłby tylko i wyłącznie do panelowych podłóg używany, bo niby wydaje się, że sierść zostaje tylko na jakiś ubraniach czy kocykach, ale też na ziemi tego sporo zostaje chociaż gołym okiem nie widać, a tak to by robocik sobie zbierał kurz i te kocie włoski a jak działa ta funkcja mopa?
[19.09.2013] 09:29
skakakanka
na panelach działa dobrze i mop i odkurzanie
[26.02.2020] 11:23
[22.09.2013] 15:40
groszek37
Sprawdź sobie też cenę na ASUS'a AGAiT ja kupiłam parę dni temu na licytacji i pierwsze wrażenia bardzo bardzo pozytywne, mam laptopa ASUS'a to dość dobra firma i odkurzacz też jest w porządku panele i glazura czyściutka.
[23.09.2013] 12:43
ju-ju-ju
AGAiT odpadł we wstępnej selekcji, nie spodobał mi się i nie zbiera jakiś super opinii, w testach też wypadał bardzo przeciętnie. Z Asusa u mnie to nadal tylko laptopy Zdecydowałam się na Carneo 610, tak jak pisałam w pierwszym poście kupiłam od Satysfakcja-pl na Allegro za 599zł. Czekam teraz na kuriera, bo wczoraj dopiero kliknęłam w "Kup teraz" Jak zrobię jakieś testy to zdam relację w tym temacie czy było warto.
[27.09.2013] 12:53
ju-ju-ju
Okej, kilka dni z Carneo za mną więc czas na pierwsze podsumowania - jednym słowem RE-WE-LA-CJA! Odkurzacz jest wykonany z materiałów dobrej jakości i odpowiednio dociążony, tak że przy odkurzaniu i mopowaniu robi to dokładnie wciągając wszystko co stanie mu na drodze. Pilotem posterowałam chwilę, ale wydaje mi się, że lepiej sobie radzi na trybie automatycznym gdzie sam sobie planuje prace - ale zabawa przynajmniej jest ;P tryb automatyczny i funkcja wirtualnej ściany działa, autoładowanie również, także jest bardzo dobrze. No i w mieszkaniu wreszcie jest mniej sierści, niby tego nie było widać, a zawsze jak się zamiatło czy odkurzało to były kłębki, teraz to siedzi w Carneo
[07.10.2013] 07:53
jollaxx
Teraz warto postawić na wygodę i nowe rozwiązania jakie ma na przykład odkurzacz lg odkurzacz HOM-BOT, który ma nawet opcję diagnozowania awarii w razie czego
[08.10.2013] 11:16
miałczek
jollaxx (13.10.07 07:53):
lg odkurzacz HOM-BOT

fajny tylko szkoda że taki drogi (sprawdzałem na ebay), pomijając chińszczyzne to z tanich markowych chyba tylko AGAiT asusa ma jakiś sens.
[10.10.2013] 07:17
martinkkka
Czasami warto dołożyć więcej i mieć dobry funkcjonalny odkurzacz na lata niż kupować coś co się po roku rozsypie.
[11.10.2013] 20:00
nianiaania
ju-ju-ju (13.09.27 12:53):
Okej, kilka dni z Carneo za mną więc czas na pierwsze podsumowania - jednym słowem RE-WE-LA-CJA!

to się ciesz puki się nie popsuje, podobno serwis mają fatalny
[15.10.2013] 06:27
kinggga
Hom-Bot od LG bardzo dobrze sobie radzi z sierścią, dodatkowo sam daje radę z odkurzaniem każdego rodzaju powierzchni, nawet pod meblami.
[18.10.2013] 06:33
iczi
Fajnie mieć taki odkurzacz, który sam jeździ... nastawiam program i piję sobie kawkę sterując odkurzacz smartfonem. Odkurzacz lg jest na tyle inteligentny, że można też sterować głosem.
[25.10.2013] 13:36
gilotyna
iczi (13.10.18 06:33):
Fajnie mieć taki odkurzacz, który sam jeździ... nastawiam program i piję sobie kawkę sterując odkurzacz smartfonem. Odkurzacz lg jest na tyle inteligentny, że można też sterować głosem.

ty a po co go sterować ? nie lepiej zapuścić na godzinkę lub dwie i robot sam posprząta, te sterowanie smartfonem w LG za dużo kosztuje, porównaj sobie to choćby z asusem który kosztuje 3 razy mniej, a sprząta równie dobrze.
[03.11.2013] 20:47
piotrek77wrzes
ju-ju-ju (13.09.27 12:53):
Okej, kilka dni z Carneo za mną więc czas na pierwsze podsumowania - jednym słowem RE-WE-LA-CJA! cytat]
W Carneo mają coś zepsute jesli chodzi o ładowanie baterii, po prostu baza podczas ładowania psuje aku ( a koszt ich jest znaczny ) i traci to cały sens jak nie możesz zaprogramować sobie pracy kiedy wychodzisz do domu, ja poczytałem o tym trochę na różnych forach i kupiłem w podobnej cenie asusa agait sprząta podobnie a w przyszłości będę miał mniej problemów z serwisem
[23.02.2014] 17:40
mirek1993
kup robot Asusa Agait i wszystko w temacie. Nie ma sensu przepłacać a ten automat sprząta naprawdę baaaardzo dobrze
[28.04.2014] 11:07
jumka3
a co z tymi co rozenkowa promuje: http://www.electro.pl/Odkurzacz_IROBOT_620_R oomba-701722.html ? dobre są? i jak ze zbieraniem śmieci tylko z pogłogi czy z dywanu też zbierze?
[04.06.2014] 10:08
Krisstoff
Podzielę się swoją wiedzą, bo mam roombe i sporo stron zwiedziłem
Moim osobistym zdaniem są bardzo dobre, na dywany sam wjedzie i bardzo ładnie posprząta. Sierść, piasek, kurz nie ma znaczenia. Zbierze. Ja mam 770, jeżeli szukasz czegoś tańszego to mimo wszystko polecam dodać trochę kasy i kupisz taki z programowaniem na każdy dzień tygodnia i sama będzie wyjeżdżać : Generalna uwaga - najlepiej jest kiedy jeździ codziennie i to zarówno jeżeli chodzi o efekt, jak i baterie z tego co czytałem na forach.
[04.06.2014] 12:22
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Ja posiadam model Samsung SR8950 NaviBot http://www.skapiec.pl/site/cat/304/comp/4897 952#from35101 bardzo wydajny, sprząta szybko i dokładnie i nie wiem czemu ale mój kot uwielbia na nim jeździć. Jestem zadowolona a powiem szczerze że byłam dość sceptyczna co do tego urządzenia, jednak z normalnego odkurzacza nie zrezygnowałam.
[14.07.2014] 14:56
Zzzawada
Lubie się mądrzyć, czytam sporo w necie, mam roomba 780, więc oto moje przemyślenia
Na początek cena. Sporo czytałem w necie, że te tanie są tak samo dobre jak drogie. Nie miałem gdzie zweryfikować, bo żaden znajomy nie miał, więc zacząłem zwiedzać sklepy. Moje refleksje są takie, że na cenę składają się - jakość wykonania, gwarancja, serwis, technologia, materiały i skuteczność. W tych tanich na pierwszy rzut oka szwankuje większość czynników. A jak już zobaczyłem "taniego" za prawie 9 stówek, to wolę poszukać najprostszej roomby... Zróbcie na początek "test" w sklepie i postawcie taniego obok drogiego. Różnica w plastikach to jakaś masakra.
Ja odpuściłem ich temat i pogodziłem się, że trzeba wydać więcej i skupiłem się na pułapie cenowym 1-2 tys. Zostało paru producentów, zacząłem porównywać i szukać info o firmach. Każdy niech robi własny "risercz", ja tylko podpiwiem na co zwracać uwagę:
- możliwość ustawiania czasu - te urządzenia osiągają najlepsze efekty przy systematycznej pracy. Różne są rozwiązania u mnie ustawia się 7czasów na tydzień (1 dziennie). Takie rozwiązanie jest chyba najlepsze. Niektóre modele go nie mają, ale wg mnie warto wydać trochę więcej, aby mieć tą opcję
- serwis - sprawdźcie czy działa w pl. Będą pisali, ze worldwide, ale różnie z tym bywa
- jakie mają funkcje/systemy. Jest tego zatrzęsienie, te na które warto zwrócić uwagę to wykrywanie/koncentracja na obszarach bardziej brudnych, wyplątywanie się z kabli, coś, co u mnie nazywa się spot czyli sprzątanie mniejszego terenu,
- urządzenia peryferyjne w zestawie - podstawa to stacja, poza tym są jeszcze ściany, latarnie, piloty i inne. Ale odpowiedzcie sobie na pytanie czego potrzebujecie.
Widziałem różne promocje i np. najprostszą roombe z ustawianiem czasów (650) można kupić za 1300 pln.
Rozwiązanie jest bardzo fajne, ale musi pracować systematycznie.
[15.07.2014] 20:43
Kammi
Sporo te zabawki kosztują...
[18.07.2014] 10:02
klarisa22
Ciężki temat, bo to tak naprawdę dopiero nowość i nie wiadomo dokładnie, który najlepiej działa i jaki z nich najlepiej wybrać. ja mogę jednak polecić nie tyle roboty sprzątające co ogólnie maszyny sprzątające, które są przeze mnie sprawdzone, jakby ktoś był zainteresowany. Polecam więc stronę http://www.czystapolska.pl/ , można wynająć i kupić, warto w każdym razie
[03.09.2014] 21:47
oszczedny
Kammi (14.07.2014.15 20:43):
Sporo te zabawki kosztują...

no właśnie że nie !!! nawet te markowe np. nowego asus'a można na allegro kupić poniżej 300 zł
[10.09.2014] 14:12
Derhe
Dzięki odkurzaczom automatycznym mogę relaksować się wiedząc, że Robojet Sensual dba o porządek w moim domu. Sprawdź RoboJet.pl po więcej informacji.
[10.11.2014] 11:33
gtz91
Zzzawada (14.07.2014.14 14:56):
A jak już zobaczyłem "taniego" za prawie 9 stówek, to wolę poszukać najprostszej roomby...

z tym testem to dobry pomysł ja np. w megastore komputronika porównałem mojego faworyta do zakupu asusa agait ec-02 za około 9 stówek z roomba za ponad 1600zł i wg mnie plastik asusa jest duuuuużo lepszy od ekonomicznych modeli roomby. A i co ważne asus jest dużo cichszy !!! dźwięk roomby to jakieś nieporozumienie w zasadzie nie dźwięk, a wycie odrzutowca o czym nie wiadomo dlaczego nikt nie pisze !!!
[10.01.2015] 11:20
Dabnar
Ja polecam odkurzacz robojet sensual. Jak dla mnie to najlepszy wybór jeżeli chodzi o odkurzacze.
[18.01.2015] 19:37
jaceker29
Ja kupiłem od Karchera http://www.kerpol-karcher.pl/sklep/product/6 49-rc-3000-domowy-robot-czyszczacy.html i jestem zadowolony. W ogóle świetnie się ogląda taki sprzęt jak zasuwa po całym mieszkaniu
[19.01.2015] 09:05
PolaF
Ja polecam ściąganie takiego sprzętu prosto od producentów, np. allinside.pl Tam wychodzi najtaniej i najlepiej Nie ma obaw, nie ma kosztów dla pośredników
[21.01.2015] 14:27
shenss
Od dwóch miesięcy sprzątam mi w domu robot Kupiony ze strony www.irobot.pl . Polecam każdemu. Nie jest to jakiś gadżet, który sobie kupiłam dla bajeru, ale faktycznie pomaga w sprzątaniu, właściwie mnie wyręcza.
[31.01.2015] 11:19
Derek
http://www.robojet.pl/produkty-menu/robot-od kurzacz/robojet-duel.html - Co sądzicie o tych odkurzaczach? Czy są warte swojej ceny?

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat