o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

ubezpieczenie nieruchomości

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[30.08.2013] 08:36
nikita.ok
Co myślicie o ubezpieczeniu nieruchomości w generali??
[17.11.2013] 21:50
lililililaj300
ja tam ubezpieczylam swoje wynajmowane mieszkanie, ale owszem, maja tam szeroki wybor i zakres ubezpieczenia. Kazdy moze dopasowac cos dla siebie.
[29.12.2013] 21:40
katharsisss
dobra firma, co prawda mam tam ubezpieczona firme, ale zakres jest w sam raz, obejmuje to co mi potrzebne.
[30.12.2013] 22:30
Olioliwia
a jaka nieruchomosc chcesz ubezpieczyc?
[16.01.2014] 12:56
nikita.ok
Dom i najlepiej obejście domu. Zamierzamy kupić dom z działką. Już właściwie wybraliśmy, co prawda jeszcze nie sformalizowane ale prawie Ubezpieczenie ważna sprawa i chcielibyśmy wybrać dobrą ubezpieczalnie.
[13.12.2019] 00:29
[12.03.2014] 12:34
olinna
Pakiet Szczęścia w Generali warto wziąć pod uwagę, bo można dopasować go do swoich potrzeb i kieszeni no i ilość ryzyk zawarta w polisie też jest spora jak za taką cenę
[03.04.2014] 10:52
wiarka
olinna (14.03.2014.12 12:34):
Pakiet Szczęścia w Generali warto wziąć pod uwagę, bo można dopasować go do swoich potrzeb i kieszeni no i ilość ryzyk zawarta w polisie też jest spora jak za taką cenę

czyli jaka cena i jaki zakres? mozesz podać jakieś szczegóły?
[11.04.2014] 12:39
olinna
Pakiet ten ma szeroki zakres ubezpieczenia, zawiera nawet all risks dla domu w budowie. Mozna go sobie dopasować do swoich potrzeb, między innymi od kradzieży i innych ryzyk nawet takich jak upadek meteorytu
[27.04.2014] 22:31
wojowniczkka
akurat co do ubezpieczenia w generali nieruchomosci to podoba mi sie to, ze gdy ubezpieczasz wynajmowane mieszkanie i pozniej je zmieniasz, to to ubezpieczenie wedruje razem z Toba.
[07.05.2014] 15:46
Renia12345
A jaka jest cena takiego pakietu?
[25.05.2014] 22:48
wabaga
chyba nie ma takiej ceny z gory narzuconej, to zalezy od nieruchomosci jaka sie ma i jaki chce sie miec zakres.
[29.06.2014] 19:54
aha ok i pa
najwazniejszym aspektem przy zakupie ubezpieczenia jest zawsze jego zakres, czyli co obejmuje.
[30.07.2014] 16:39
tomałkie
Jesli maja tanie ubezpieczenie i w dodatku z bogatym zakresem, to czemu by nie ubezpieczyc. Osobiscie wlasnie wole sprawdzone firmy, zeby pozniej tez byla gwarancja w razie czego odszkodowania.
[21.08.2014] 12:03
Adameczek123
Ubezpieczenie nieruchomości ma sens jeżeli ubezpieczysz się od tego co potrzeba, chodzi mi o to że agenci ubezpieczeniowi potrafią wcisnąć ubezpieczenie od powodzi nawet dla osób z mieszkań na 10 piętrze. O tym na co warto zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu nieruchomości warto przeczytać parę artykułów. Ze swojej strony polecam http://abc-nieruchomosci.warszawa.pl/ i tamtejszy artykuł "zakup mieszkania" gdzie również jest pare zdań o ubezpieczeniu apartamentu
[31.08.2014] 12:59
galileooo
wazne zeby ubezpieczenie nie obejmowalo samych murow, ale i ruchomosci, ktore sa w nim (sprzety rtv).
[26.09.2014] 20:07
Regen
Własny kąt to coś o czym śni każdy student, a mieszkanie... to prawie jak raj na ziemi! Dzięki dofinansowaniu z programu MDM moje marzenia się spełniły, mam własne cztery ściany! Polecam Ciwww.mieszkaniedlamlodych.com - sprawdź, o czym mówię .
[28.09.2014] 20:45
zorro876
Jak dla mnie to najawazniejsze jest to, zeby takie ubezpieczenie posiadala ubezpieczone mury, czy nnw - przed zalaniem sasiadow lub zalaniem sasiada. Z doswiaczenia wiem, ze to musi byc konieczeni - a to ubezpieczenie to jak najbardziej ma.
[08.10.2014] 14:44
mamirolka
No to masz takie ubezpieczenie w Generali, nawet możesz kupić je online..
[20.10.2014] 16:33
ziajkaa
mieszkanie zawsze powinno byc obowiazkowo ubezpieczone, bo z doswiadczenia wiem, ze los ptrafi platac figle. Posiadam jak najbardziej takie ubezpieczenie z tej firmy i raczej nie mam im nic do zarzucenia, bo w przypadku szkody, bardzo szybko odzyskalam odszkodowanie.
[28.10.2014] 14:58
Grzegorz Knychala
Witam!
Nazywam się Grzegorz Knychała i chciałbym państwu opowiedzieć o firmie Campter Odszkodowania, która walczy o odszkodowania dla swoich klientów w zamian za pewną prowizję. Nie jest bowiem łatwo uzyskać pieniądze od ubezpieczyciela. Firmy ubezpieczeniowe robią wszystko, aby nie zapłacić pieniędzy, które są winne swym klientom. Takie praktyki są z gruntu niemoralne, lecz niestety powszechne w tej branży. Nie wolno jednak się poddawać, ponieważ każde niezapłacone odszkodowanie, to zysk okupiony cierpieniem niewinnych. Dlatego też, jeśli przydarzył się wam wypadek drogowy lub w pracy, proszę o skontaktowanie się ze mną. Razem spiszemy wszystkie dane na temat tego, co was spotkało. Potem przekażę wszystko do centrali, gdzie zostanie podjęta ostateczna decyzja.
Tel: 756112075
E-mail: gknychaa@gmail.com
Grzegorz Knychała
[29.10.2014] 21:55
obierka77
wiarka (14.04.2014.03 10:52):
olinna (14.03.2014.12 12:34):

czyli jaka cena i jaki zakres? mozesz podać jakieś szczegóły?

Zakres ubezpieczenia: mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, przedmioty wartościowe, przedmioty do prowadzenia działalności zarobkowej, ochrona prawna w życiu prywatnym, assistance, dom letniskowy, ubezpieczenie rzeczy osobistych poza miejscem ubezpieczenia, ubezpieczenie mienia od wandalizmu. Duzy wybor, ale to zalezy jaki wariant sie chce.
[13.11.2014] 21:29
webdesignerek
Wydaje mi się że skoro człowiek całe życie odkłada na to żeby zakupić własną nieruchomość to warto doliczyć co miesiąc te pare stów i mieć pewność że się z nią pozostanie. CZasami ubezpieczenie może być dużo tańsze. ZObaczcie na przykład tutaj: http://podstawymieszkan.nieruchomosci.pl/ ciekawe zestawienie cen ubezpieczeń mieszkań w ostatnim roku
[24.11.2014] 22:01
deneriss
mialam ubezpieczenie z generali i nie mam zadnych zastrzezen szczerze mowiac. Sasiad mnie zalal i mialam bezproblemowo wyplacone odszkodowanie.
[26.11.2014] 10:53
orson_453
Złóż wniosek o dofinansowanie do kredytu na mieszkanie i stan się niezależny. Program MDM: mieszkaniedlamlodych.com - polecam!
[28.11.2014] 20:53
drRObertus
mam w tej firmie ubezpieczenie nieruchomosci firmowej, do tego oc firmy. Chwale sobie ta firme, glownie za kontakt, ktory nie jest utrudniony i zawsze udzielaja szbkiej odpowiedzi.
[28.12.2014] 22:10
Moniksss
firma porzadna, a co do ubezpieczenia mieszkania mozna wykupic w prosty sposob http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/ dom-i-mieszkanie/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu-przez-inter net. Fajne jest u nich to, ze nie ma limitu na ubezpieczenie sprzetu elektr.
[22.01.2015] 12:39
helga32
Ja byłam u agenta http://www.helios-ahu.pl/ubezpieczenia.php i on mi doradził dobre ubezpieczenie, na moją kieszeń.
[23.01.2015] 09:49
Help-finanse.pl