o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy istnieją jeszcze normalni mężczyźni?

1 «   151 152 153 Strony tematu:
[03.10.2013] 20:45
Phantom of Genius
w bajki wierza tylko idiotki (13.10.03 19:57):
Phantom of Genius (13.10.03 18:48):
w bajki wierza tylko idiotki (13.10.03 17:35):
Phantom of Genius (13.10.03 16:22):
Ja mam jedno pytanie do tamtego posta z naszego tematu, zacytowanego przez mojego brata. Czy dobrze widzę? Tam jest napisane, że anonim startował nie do swojej ligi? Czyli kobiety niepełnosprawne i oszukujące z wymiarami i mające nadwagę są w lidze modeli z kaloryferem na brzuchu i sześciocyfrowym stanem konta, bo przecież takich tam szukają. A może kobiet to już nie dotyczy i mogą sobie stawiać dowolne wymagania niezależnie od tego, w którym miejscu na skali same się znajdują?

Zadna niepelnosprawna nie startuje do bogatego modela. Natomiast anonim sam jest niereprezentatywny, brzydki, niski, biedny, wiec powinien co najwyzej startowac do brzydkiej, niereprezentatywnej, biednej i niskiej baby, a nie 7 lat bez efektu zaczepia ladniejsze niz on sam. No wiesz, on moze sobie chciec piekne kobiety, nikt mu tego nie zabroni, lecz one na pewno go nie beda chcialy skoro nawet przecietna go nie chce, bo nie widzi obiektywnie w lustrze, ze sam jest brzydalem pomijajac fakt jego razacych wad charakteru. Ten idiota powinien sobie w koncu uswiadomic, ze nie ma co liczyc na wiecej.

Nie startuje? To Ty niewiele w życiu widziałaś. Ja niejednokrotnie widziałem takie sytuacje w wykonaniu kobiet. Czyli mam 24 h na dobę halucynacje?Mogę wiele z nich dokładnie opisać. Mogę nawet wymienić z kilkadziesiąt sytuacji, w których na moich oczach laska z powiedzmy przeszło 20 kg nadwagi startowała do przystojnego faceta. To kobiety powinny nauczyć się pokory, a nie liczyć, że trafi im się w życiu nie wiadomo co.

A co ma nadwaga do urody skoro jest masa mężczyzn, którzy wolą grube kobiety aniżeli szczupłe jeśli kobieta jest ładna z twarzy i jest zadbana, a facetów z brzydką mordą i zaniedbanych jest cała masa startujących do ładnych kobiet. Nie ma czego tu nawet porównywać. Brzydale powinny nauczyć się pokory i przestać już marzyć i oglądać się za pięknymi kobietami. W każdym miejscu można spotkać jakiegoś szpetnego oblecha sliniącego się do ładnej. Żal na to patrzeć.

No chyba jednak nie! Can't move an inch
But for the act to
Leave fingerprints
Freedom farewell
Look in the lens
Answer the questions
Are you a threat?
[03.10.2013] 23:15
jestem facetem...
Już po szaszkach, czas na relaks z forum
Gdybyś do swej wypowiedzi wtrącił "chciałbym" zamiast "zasługuję(należy mi się - tylko skąd i dlaczego)"... zachowania roszczeniowe i/lub pretensjonalizm już na starcie może zakończyć każdy związek.
Staram się nie udzielać nikomu rad poza tymi związanymi do zachęcaniem do poszerzania choryzontów.
Jednym słowem mogę Ci tylko wspólczuć doświadczeń i środowiska, w którym się obracasz. Nie jest moim celem wychwalanie własnych doświadczeń - są po prostu z racji dzielącej nas różnicy wieku znacznie szersze po prostu i tyle.
Kobiety, które ja z kolei najczęściej spotykam nawet za żadnymi dresami się nie oglądają - przywilejem młodzieńczego wieku jest w pewnym stopniu popełnianie pomyłek, błędów a gdy już się dorasta(jeśli się dorasta) na bazie nierzadko przykrych, czy zupełnie szalonych doświadczeń powstają trwałe związki - ocenianie czyjejś przeszłości zamiast układania z nim przyszłości jest równią pochyłą, po której więź tylko się stacza na dno aż do rozpadu.
To, że cenisz sobie szczerość jest dużym pozytywem ale też zapewniam, że nie ma związku, w którym zawsze się mówi prawdę - to warto wiedzieć i nigdy się nie zarzekać ani bezwzględnie niczego nie wymagać w tej kwestii - zrozumienie jest ważniejsze często niż bezwględna prawda.
Ocenianie, kto jest bardziej taki czy siaki w związku jest strzelaniem sobie "w stopę" - dwie różne osoby chcące być razem MUSZĄ WSPÓLNIE dbać o trwałość inaczej wszystko musi się rozpaść prędzej, czy później. pajęczych czepiamy się nici wmawiając sobie, że dźwigną każdy ciężar
iluzją karmiąc zmysły, nie chcąc widzieć, słyszeć, przecząc zaprzeczeniom
błądzimy ku przeznaczeniu
[04.10.2013] 01:43
w bajki wierza tylko idiotki
normalnych mezczyzn nadal nie ma
[04.10.2013] 09:11
the anonim
w bajki wierza tylko idiotki (13.10.04 01:43):

bo kobiety to prostytutki co śpią z kimś dla kasy i prymitywne suki co obrażają ludzi np. za niski wzrost, oczekiwanie normalnego faceta przez prostytutkę (czyli kobiete co śpi z kimś dla pieniędzy) jest niemożliwe,
normalnego porządnego faceta znajdzie każda, która nie jest prostytutką i pustakiem patrzącym jedynie na centymetry , problem w tym, że takich jest znikomy promil
[04.10.2013] 10:25
aguskaguska
the anonim (13.10.04 09:11):

bo kobiety to prostytutki co śpią z kimś dla kasy i prymitywne suki co obrażają ludzi np. za niski wzrost, oczekiwanie normalnego faceta przez prostytutkę (czyli kobiete co śpi z kimś dla pieniędzy) jest niemożliwe,
normalnego porządnego faceta znajdzie każda, która nie jest prostytutką i pustakiem patrzącym jedynie na centymetry , problem w tym, że takich jest znikomy promil

Czyli biologia ma jednak swoje wyjątki?
[16.07.2019] 20:40
[04.10.2013] 11:51
w bajki wierza tylko idiotki
the anonim (13.10.04 09:11):

Normalny, porządny mężczyzna nie obraża ludzi, nie obraża kobiet, nie wyzywa je, nie ubliża. Normalny, porządny mężczyzna nie korzysta z prostytutek. Liczka prostytutek w Polsce szacuje sie na jakieś 5% kobiet w Polsce, a nawet jak jest ich znacznie więcej (co nie da się oszacować) to nadal jest to mała kropla w morzu kobiet. Normalną kobietę znajdzie każdy normalny mężczyzna, bo tylko normalny mężczyzna szanuje kobietę i zauważa w niej człowieka. Mężczyzna prymitywny wybierający kobietę tylko dla wyglądu i seksu i traktujący ją przedmiotowo nie jest normalnym, porządnym mężczyzną i nie powinien oczekiwać, że po wyglądzie znajdzie normalną kobietę.
[04.10.2013] 12:20
Janko Ryzykant
w bajki wierza tylko idiotki (13.10.04 11:51):
Normalny, porządny mężczyzna nie obraża ludzi, nie obraża kobiet, nie wyzywa je, nie ubliża. Normalny, porządny mężczyzna nie korzysta z prostytutek. Liczka prostytutek w Polsce szacuje sie na jakieś 5% kobiet w Polsce, a nawet jak jest ich znacznie więcej (co nie da się oszacować) to nadal jest to mała kropla w morzu kobiet. Normalną kobietę znajdzie każdy normalny mężczyzna, bo tylko normalny mężczyzna szanuje kobietę i zauważa w niej człowieka. Mężczyzna prymitywny wybierający kobietę tylko dla wyglądu i seksu i traktujący ją przedmiotowo nie jest normalnym, porządnym mężczyzną i nie powinien oczekiwać, że po wyglądzie znajdzie normalną kobietę.

A ty to niby nie wybierasz mężczyzn tylko po wyglądzie (oraz dodatkowo po pieniądzach i władzy), że wymagasz od nich aby cię szanowali i dostrzegali w tobie człowieka? Przecież ty dopiero sama co mówiłaś, że dajesz dupy tylko za pieniądze i tylko atrakcyjnym mężczyznom, a tych bez kasy wyglądu i władzy obrażasz na każdym kroku, ty jakaś pier*dolnięta jesteś ty. I co taka tania prostytutka jak ty może o normalności wiedzieć, aby z taką pasją nadużywać tego pojęcia? Kiedy ty w końcu zakrztusisz się podczas spożywania śniadania i zdechniesz poprzez uduszenie, bo nie wiem na kiedy mam sobie szampana i fajerwerki przyszykować dziwko zaje*bana w dupę? I ty zwierzyno śmiesz innych prymitywnymi nazywać? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[04.10.2013] 12:24
Janko Ryzykant
P.S. Jeżeli o prostytutki chodzi to sama jesteś jedną z nich i jeszcze dodatkowo nawołujesz do tego procederu inne kobiety, raz po raz zamieszczając komentarze propagujące pobieranie od mężczyzn opłat za seks. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[04.10.2013] 16:45
za to ty korviątko

jesteś normalne.
[04.10.2013] 17:00
Normalna kobieta
nie wyzywa nikogo tak jak ta 'bajki' po co jej odpisujecie, to chora kobieta i wstyd przynosi kobietom. Aż przykro czytać te jej mądrości. Takie jak ona to odpad który w dupe dostaje w zyciu, a w sieci leczy kompleksy. Pozdrawiam, a ty bajeczko wracaj na kafeterie do idiotek i przegrańców życiowych twojego pokroju.:]
[04.10.2013] 18:22
luki 402
Witaj oczywiście że są sam do takich należę bardzo różnię się od dzisiejszych chłopaków choć mam już 28 lat ponieważ nie interesuje mnie nocne życie dyskotekowe czy traktowanie dziewczyn jak przedmioty bo uważam że to są żywe istoty i dziewczynę powinno się traktować z szacunkiem ale niestety w dzisiejszym świecie mało kto o tym pamięta więc głowa do góry i nie przejmuj się na pewno poznasz fajnego chłopaka a jeżeli chciałabyś kiedyś pogadać to napisz do mnie na maila lukaszt85@o2.pl Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę (:
[16.10.2013] 19:42
Adam8989
Myślę, że Pieseł Phantoma ma szałowe uszyska. Fly our flag, we teach them fear
Capture them, the end is near
Firing guns, they shall burn
Surrender or fight, there's no return!
[24.01.2019] 19:31
tylko prawda
nie istnieją, same melepety pod kiecką mamusi

1 «   151 152 153 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat