o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy istnieją jeszcze normalni mężczyźni?

1 2 3   » 153 Strony tematu:
[13.08.2013] 00:38
aguskaguska
Mam 24 lata. Do tego czasu tylko raz byłam w związku przez 4 miesiące. Ten związek akurat był bardzo niedojrzały, widzę to z perspektywy czasu. Oprócz tego mam za sobą masę innych doświadczeń, kiedy faceci chcieli się mną "zadowolić". Faceci różnej maści, wieku i stanu cywilnego. Za darmo i za pieniądze, mimo, że pod żadnym pozorem nie wyglądam jak prostytutka, po prostu chyba uchodzę za osobę atrakcyjną fizycznie. Niestety w moim przypadku działa to na niekorzyść. No bo jak tu nie być krytycznym wobec facetów i nie być tzw desperatem mając za sobą masę tego typu przypadków i żadnego poważnego związku? W dodatku idąc przez rynek i obserwując facetów którzy prawie szyby wybijają, tak się pchają do striptiz klubu na rynku. Czy istnieją jeszcze faceci którzy mają jeszcze jakieś poczucie przyzwoitości, a nie lecą ślepo na każdą zgrabniejszą dziewczynę? Przepraszam za mój ton wypowiedzi, ale po prostu w pewnym momencie można mieć zwyczajnie dość takich ludzi.
[13.08.2013] 00:43
LakiGryf  djtbx@tlen.pl
Oczywiscie ze istnieja normalni napisz dj_tbx@o2.pl
[13.08.2013] 01:29
kuba19933
Pewnie że istnieją. Napisz na kuba19933@o2.pl a się przekonasz
[13.08.2013] 04:35
Yopal
Czesc, uwierz mi istnieja tylko maja mniejsza sile przebicia przewaznie introwertycy dlatego trudniej im jest o znajomosc z oniesmielajacymi ich kobietami tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie nie trzeba legitymowac sie prawie zadnymi zasadami moralnymi, no i zalezy jeszcze w jakim wieku osobnik sie znajduje
pozdrawiam
[13.08.2013] 06:40
sadi0
napiszna emaila sadi0@o2.pl, tez mam 24lata
[18.04.2019] 22:48
[13.08.2013] 08:51
Normalnie normalny.
I widzisz dziewczyno wystarczy, że napiszsze iż jesteś atrakcyjną dziewczyną a już adoratorzy zlatują się niczym ćmy do światła. Co tylko potwierdza to co wyżej przedstawiłaś, że faceci to desperaci. Mnie osobiście śmieszą tacy ludzi co zamieszczają odpowiedzi na tego typu posty umieszczając tam swoje numery gg, mail, a nawet telefonu. Czy oni naprawdę myślę, że ktoś im odpisze?(oczywiście to pytanie retoryczne). Podsumowując facet którego szukasz na pewno istnieję gdyż od każdej reguły jest jakiś wyjątek. Tak więc nie trać nadziei to może faktycznie na niego trafisz. Pozdrawiam
[13.08.2013] 10:13
Normalny...
Oczywiście że istnieją "Normalni mężczyźni" lecz zazwyczaj są oni uważani za mniej atrakcyjnych z racji tego iż są spokojni opanowani i zamiast się uganiać za nie wiadomo czym po prostu dążą do wcześniej wyznaczonego celu są również zazwyczaj nieśmiali i tutaj pojawiasz się ty... Podobno mamy równo uprawnienie więc sama powinnaś ocenić który z nas (mam oczywiście na myśli mężczyzn) jest normalny i odpowiada tobie jako osobie pod kontem fizycznym jak i psychicznym itp Wbrew pozorom nie jest trudno znaleść odpowiednią osobę lecz trzeba się przygotować na ten jeden krok który może doprowadzić do twojego szczęścia
Mam nadzieje że ja oraz przedmówcy pomogliśmy.
Pozdrawiam
[13.08.2013] 11:25
normalny_K
chętnie bym z tobą popisał, poznał ale jestem młodszy inie wiem czy ci to by nie przeszkadzało, mam 21 lat, hm ale nie jestem jak prawie większość napalony na przygody, takie układy to nie dla mnie, jeśli byś miała ochotę napisz do mnie gg 46684804
[13.08.2013] 13:34
Janko Ryzykant
A czy istnieją kobiety które lecą na cokolwiek innego niż kasa, wygląd i władza? Nie, nie istnieją, o czym zadecydowała biologia i ewolucja, aby nasz gatunek mógł przetrwać dzięki powielaniu najsilniejszego i najzdrowszego materiału DNA. Z tych samych powodów mężczyźni lecą tylko na wygląd - na jego podstawie instynktownie szacują jakość materiału genetycznego u danej kobiety, te natomiast lecą u mężczyzn oprócz ich wyglądu dodatkowo jeszcze na ich kasę i władzę, aby mieć pewność że dzięki obfitym zasobom materialnym spłodzone potomstwo będzie miało duże szanse przetrwania i dalszego powielania DNA. Pretensje kieruj więc do biologii i ewolucji za to, że wytworzyły takie a nie inne mechanizmy kierujące ludzkimi rytuałami godowymi, które ukierunkowane są na przetrwanie gatunku za wszelką cenę - podobnie jest zresztą u wszystkich innych zwierząt, a zatem nie odbiega to od normy. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[13.08.2013] 13:40
Janko Ryzykant
P.S. Tak jak ty twierdzisz, że masz już dość facetów latających ślepo za zgrabnymi dziewczynami, tak samo ja mogę powiedzieć, że mam już dosyć kobiet latających ślepo za przystojnymi, władczymi bogaczami, którzy tylko i wyłącznie ze względu na posiadanie pieniędzy, wyglądu i władzy są otoczeni wianuszkiem chętnych do kopulacji samiczek, choćby nie wiem jak okropny, wstrętny, straszny i parszywy charakter mieli - tacy to mogą nawet okładać pięściami i obrzucać wulgaryzmami swoje partnerki, a te i tak będą za nimi latać jak suki w rui, tylko i wyłącznie dlatego, że kobieca zwierzęca i prymitywna podświadomość wywęszyła u nich odpowiedni zestaw genów i gwarancję przetrwania młodych w obfitości zasobów materialnych. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[13.08.2013] 13:52
Michał:)
Owszem. Trzeba tylko dobrze poszukać. Nie jest łatwo. Dużo mężczyzn zwraca uwagę na wygląd. A to nie jest najważniejsze. Liczy się to co kobieta ma w środku.
[13.08.2013] 14:28
Janko Ryzykant
Michał (13.08.13 13:52):
Owszem. Trzeba tylko dobrze poszukać. Nie jest łatwo. Dużo mężczyzn zwraca uwagę na wygląd. A to nie jest najważniejsze. Liczy się to co kobieta ma w środku.

Tak? A więc związałbyś się na przykład z tak wyglądającą kobietą - http://img105.imageshack.us/img105/4268/ugly 20woman3iw.jpg - przy założeniu, że ma cudowny, fantastyczny charakter? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[13.08.2013] 15:47
aguskaguska
Janko Ryzykant (13.08.13 13:34):
A czy istnieją kobiety które lecą na cokolwiek innego niż kasa, wygląd i władza? Nie, nie istnieją, o czym zadecydowała biologia i ewolucja, aby nasz gatunek mógł przetrwać dzięki powielaniu najsilniejszego i najzdrowszego materiału DNA.

Akurat tutaj na 100% wiem że upraszczasz. Człowiek jest skomplikowanym mechanizmem, a ewolucja poczyniła rzeczy wprost genialne. To co napisałeś to jest aspekt biologiczny, ale jest jeszcze psychologia. Tak, mężczyźni lecą na wygląd a kobiety na kasę itd. Ale tak jak napisałeś później to jest PRYMITYWNE. Czyli nad tym tworzy się nadbudowa kulturowa, psychologiczna, religijna itp itd. Jakby faceci lecieli tylko na seks to by po jednym numerku je opuszczali i kobiety by wyginęły pożarte przez dzikie zwierzęta. Tylko że to co Ty napisałeś - i moja odpowiedź też - to jest czysta teoria, a kto myśli czysto teoretycznie? Emocje są tak samo naturalne dla człowieka jak i popęd seksualny. Tylko że teraz zapanowała jakaś taka moda na myślenie, że puszczając się na lewo i prawo i "korzystając z życia" jesteśmy mądrzejsi od setek poprzednich pokoleń. No niestety, życiowo na pewno nie. Może pod względem teorii, z jej wykorzystaniem już gorzej. Zasady moralne bez powodu nie powstały. Eureka.
[13.08.2013] 15:49
aguskaguska
A co do odpowiedzi reszty osób, to dziękuję Wam bardzo ! Już samo przeczytanie, że istnieją normalni faceci pomogło.
[13.08.2013] 16:01
Yopal
aguskaguska (13.08.13 15:49):
A co do odpowiedzi reszty osób, to dziękuję Wam bardzo ! Już samo przeczytanie, że istnieją normalni faceci pomogło.

W czym pomogło?
[13.08.2013] 16:03
aguskaguska
Yopal (13.08.13 16:01):
aguskaguska (13.08.13 15:49):

W czym pomogło?

Dało trochę nadziei.
[13.08.2013] 16:09
Yopal
Wirtualna jest nic nie warta
[13.08.2013] 16:21
aguskaguska
Yopal (13.08.13 16:09):
Wirtualna jest nic nie warta

Dla mnie jest coś warta, ale na pewno nie tyle, żeby na niej poprzestać
[13.08.2013] 16:25
Yopal
Droga będzie dłłługa i wyboista ....
[13.08.2013] 16:31
Janko Ryzykant
aguskaguska (13.08.13 15:47):
Akurat tutaj na 100% wiem że upraszczasz. Człowiek jest skomplikowanym mechanizmem, a ewolucja poczyniła rzeczy wprost genialne. To co napisałeś to jest aspekt biologiczny, ale jest jeszcze psychologia. Tak, mężczyźni lecą na wygląd a kobiety na kasę itd. Ale tak jak napisałeś później to jest PRYMITYWNE. Czyli nad tym tworzy się nadbudowa kulturowa, psychologiczna, religijna itp itd. Jakby faceci lecieli tylko na seks to by po jednym numerku je opuszczali i kobiety by wyginęły pożarte przez dzikie zwierzęta. Tylko że to co Ty napisałeś - i moja odpowiedź też - to jest czysta teoria, a kto myśli czysto teoretycznie? Emocje są tak samo naturalne dla człowieka jak i popęd seksualny. Tylko że teraz zapanowała jakaś taka moda na myślenie, że puszczając się na lewo i prawo i "korzystając z życia" jesteśmy mądrzejsi od setek poprzednich pokoleń. No niestety, życiowo na pewno nie. Może pod względem teorii, z jej wykorzystaniem już gorzej. Zasady moralne bez powodu nie powstały. Eureka.

Nakładki kulturowe i religijne nie zmieniają faktu, że wszyscy mężczyźni lecą tylko na wygląd, a wszystkie kobiety na pieniądze, wygląd i władzę. Nie masz pojęcia o czym mówisz (niby dlaczego mężczyźni po jednej kopulacji mieliby od razu szukać kolejnej partnerki, przecież nim to uczynią mogą jeszcze wielokrotnie przelecieć aktualną). Poczytaj sobie książki z dziedziny psychologii ewolucyjnej. Dziękuję, koniec imprezy. P.S. Teoria uwzględnia całą praktykę, tak dla twojej wiadomości. A zasady moralne można sobie w odbyt wsadzić - każda kobieta mając do wyboru faceta o złym charakterze, ale za to przystojnego, władczego bogacza, oraz takiego o dobrym sercu, ale za to brzydkiego, uległego biedaka, wybierze tego pierwszego, tylko i wyłącznie ze względu na jego atrakcyjność biologiczną i przydatność ewolucyjną. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
[13.08.2013] 16:32
aguskaguska
Wszystkie chłopy to śmiecie i męskie koorvy!
[13.08.2013] 16:35
Avv
Są normalni tylko w mniejszosci niestety Chcesz Aga pogadac pisz smialo avenger_crusader69@yahoo.com
To mój ostatni post.
[13.08.2013] 16:54
aguskaguska
Janko Ryzykant (13.08.13 16:31):
Nie masz pojęcia o czym mówisz (niby dlaczego mężczyźni po jednej kopulacji mieliby od razu szukać kolejnej partnerki, przecież nim to uczynią mogą jeszcze wielokrotnie przelecieć aktualną). Poczytaj sobie książki z dziedziny psychologii ewolucyjnej. Dziękuję, koniec imprezy.

Mam pojęcie bo na moim kierunku studiów o tym się uczy. Psychologia ewolucyjna to tylko jedna z dziedzin psychologii i co jak co, ale wiem o niej trochę. Patrzenie na człowieka wyłącznie przez pryzmat biologii jest wąskie i to tylko kwestia czasu żeby napotkać sprzeczności i granice. Tobie z kolei polecam książki z dziedziny antropologii kulturowej.
[13.08.2013] 17:15
aguskaguska
Do osoby która podszyła się pode mnie pisząc, że wszyscy faceci to męskie "koorvy". Nie wiem, czy zauważyłeś/aś, że mój sposób wypowiedzi jest całkiem inny niż Twój. Widać, że to ktoś inny pisał. Poza tym internet jest dobrą rzeczą, ale trzeba umieć z niej korzystać. Poza tym istnieje coś takiego - mało niestety znanego - jak netykieta, czyli zasady zachowania się w sieci. Kradzież tożsamości (bo tak się nazywa to, co robisz), do dobrego tonu nie należy i obawiam się że jest przestępstwem. Masz też adres IP który spokojnie można namierzyć, jeśli ktoś potrafi. Mi się nie chce bawić w uczenie się tego, ale Ty naucz się szacunku do ludzi.
[13.08.2013] 17:19
aguskaguska
I dodam jeszcze ciekawostkę, że za taką zabawę grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a jeżeli ktoś będzie miał słabą psychikę i np targnie się na swoje życie ( a czasem na prawdę słowa mają znaczenie) - kara wynosi od roku do 10 lat. Także miłej zabawy
[13.08.2013] 18:15
aguskaguska
No właśnie, i po raz kolejny dały znać o sobie moje naiwne zasady:/
[13.08.2013] 18:16
ratunon
Jeśli chcesz znaleźć normalnego weź sprawy w swoje ręce. http://www.niesmiali-forum.waw.pl/
[13.08.2013] 18:20
Monon
aguskaguska (13.08.13 17:15):
Do osoby która podszyła się pode mnie pisząc, że wszyscy faceci to męskie "koorvy". Nie wiem, czy zauważyłeś/aś, że mój sposób wypowiedzi jest całkiem inny niż Twój. Widać, że to ktoś inny pisał. Poza tym internet jest dobrą rzeczą, ale trzeba umieć z niej korzystać. Poza tym istnieje coś takiego - mało niestety znanego - jak netykieta, czyli zasady zachowania się w sieci. Kradzież tożsamości (bo tak się nazywa to, co robisz), do dobrego tonu nie należy i obawiam się że jest przestępstwem. Masz też adres IP który spokojnie można namierzyć, jeśli ktoś potrafi. Mi się nie chce bawić w uczenie się tego, ale Ty naucz się szacunku do ludzi.

Nie musisz się bawić wystarczy zgłosić to do o2.pl.Również mało kto wie,że na obrażaniu osoby obrażane zarabiają poprzez sprawy sądowe.
[13.08.2013] 19:57
Yopal
aguskaguska (13.08.13 18:15):

...coś o tym wiem, niestety...
[13.08.2013] 20:12
aguskaguska
Monon (13.08.13 18:20):
Nie musisz się bawić wystarczy zgłosić to do o2.pl.Również mało kto wie,że na obrażaniu osoby obrażane zarabiają poprzez sprawy sądowe.

No proszę, nie wiedziałam Ale nie lubię tak rozwiązywać spraw, dam szansę na zamilknięcie.
[13.08.2013] 20:15
aguskaguska
Yopal (13.08.13 19:57):
aguskaguska (13.08.13 18:15):

...coś o tym wiem, niestety...

Masz tak samo?

1 2 3   » 153 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat