o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

gadżety reklamowe

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[02.07.2013] 21:00
bigking
Jak myślicie, co będzie lepszym produktem reklamowym. Długopisy czy breloki? Mam takie na oku i nie wiem na co się zdecydować. Co woleli byście otrzymać gratis do zakupów ? Smoke!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.07.2013] 11:48
anetka_1984
Ale to zależy jakie długopisy albo breloki, może pokazałbyś jedne i drugie. Chociaż, nawet nie oglądając, mogę stwierdzić że wolałbym jakiś fajny długopis. Breloczek na nic mi się nie przyda, lubię gadżety użytkowe.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20590125]
[03.07.2013] 18:28
Kamil7
Ja również jak koleżanka wolałabym dostać długopis, ale najlepiej taki ładny i klasyczny. Może daruj sobie z tymi brelokami, długopisy to fajniejszy pomysł.

IP i czas połączenia logowane. [20591040]
[03.07.2013] 22:06
bigking
anetka_1984 a taki http://www.artigraf.pl/plastikowy-dlugopis-z -abs-bialy-p-11890.html podoba Ci się, chciałabyś dostać? Smoke!

IP i czas połączenia logowane. [20591408]
[05.07.2013] 10:02
bigking
Haha, dzięki za pomoc. Zapytam jeszcze żony, ma dobry gust więc najlepiej niech ona wybierze. Smoke!

IP i czas połączenia logowane. [20593999]
[23.04.2018] 21:27
[12.08.2013] 14:16
cudi-cali
Podpowiem tylko, że wiele różnych gadżetów firmowych i innych udogodnień jest na B2B Deal - i to zawsze w przecenie. Podpowiedz żonie

IP i czas połączenia logowane. [20669708]
[24.02.2014] 01:52
Balania
Breloki sa fjane ja jak potrzebowalam gadzetow reklamowych, to zawsze kontaktowalam sie z firma anger

IP i czas połączenia logowane. [21059636]
[24.04.2014] 21:52
GreenZone
zdecydowanie długopisy, przynajmniej wg mnie. więcej się używa długopisów, niż breloków, bo w końcu zbyt wielu kluczy się nie nosi ze sobą,a coś do pisania prędzej szeroką ofertę ma sklep reklamowy, ja tam zamawiałem długopisy i słodycze reklamowe

IP i czas połączenia logowane. [21148554]
[19.05.2014] 09:35
Soler
A myślał ktos o ramkach do tablic rejestracyjnych z wlasnym logiem ?( tj. logiem firmy) znalazłem firme, która swiadczy takie usługi i powaznie się zastanawiam nad zafundowaniem sobie takiej dodatkowej reklamy hm ?

IP i czas połączenia logowane. [21183835]
[20.05.2014] 13:41
2foster
nie jestem przekonany do reklamy na tablicach rejestracyjnych, mała powierzchnia i do tego widzą tylko kierowcy stojący za Tobą w korku...

IP i czas połączenia logowane. [21185520]
[23.05.2014] 20:45
colder
jak już z takich samochodowych gadżetów to może coś w stylu skrobaczki do szyb? Wyżej ktoś wspomniał Sklep Reklamowy i tak przeglądając ich stronę widziałem. Całe szczęście dzięki podgrzewanej szybie nie muszę skrobać ale np. zawieszka zapachowa to też pomysł

IP i czas połączenia logowane. [21190096]
[27.05.2014] 20:14
marilynnka
no ja bym nie chciała być żywą reklamą czyjejś firmy wolałabym dostać coś co mogę praktycznie wykorzystać

IP i czas połączenia logowane. [21195833]
[01.06.2014] 14:41
dancio86
kubki jak najbardziej, tylko ja już tyle ich mam, że się nie mieszczą w szafce z kolei ja znalazłem inny sposób na taką reklamę, żeby klient zobaczył. Na samochodzie mam takie magnetyczne naklejki z reklamą firmy, akurat na ciemnym lakierze wziąłem naklejkę na jasnym tle i od razu się rzuca w oczy, zamówiłem w Sklepie Reklamowym, widziałem że wyżej ktoś już pisał o tym

IP i czas połączenia logowane. [21203346]
[24.06.2014] 14:12
hydrak
skoro masz sklep z ubraniami to chyba musisz jakoś pakowac klientom ich zakupy, to nie wiem czemu się zastanawiasz czy to dobry pomysl. reklamowki z logiem sklepu to norma od dawna

IP i czas połączenia logowane. [21236261]
[15.07.2014] 12:22
Lucas24
Dzień dobry. Moim zdaniem, warto byłoby sprawdzić sobie propozycje gadżetów od marki fitchoice.eu. Mają szeroki wachlarz, dla każdej branży. Moja firma zamawia od nich takie drobne artykuły jak długopisy, wizytowniki, teczki, kubki i inne produkty, które się w pracy biurowej przydają na co dzień.

IP i czas połączenia logowane. [21266438]
[25.07.2014] 10:00
Zent
Ja z kolei jestem fanem bawełnianych toreb na zakupy - kiedy ludzie zaczynają być eko, jest to bardzo opłacalne i przy okazji jest chodzącym bannerem reklamowym. Siłę tworzy umysł.

IP i czas połączenia logowane. [21282722]
[30.07.2014] 16:46
rex1
witam
co do gadżetów to od długiego już czasu zamawiamy z penmarket.pl
długopisy są formą uniwersalną gadżetu dla każdej firmy.
wykonanie jest dobre a i czas realizacji satysfakcjonujący.

IP i czas połączenia logowane. [21290455]
[05.08.2014] 17:22
dov-e
te eko torby to super pomysł na gadżet! dobrze ktoś wyżej napisał mam kilka takich i warto pomyslec o takim rozwiązaniu. w jednym z tych wyzej podanych sklepow chyba tym reklamowym tak z ciekawosci - sa tez torby termiczne, jakby jakas firma chciala mi podarowac w ramach gadzetu to ja chetnie!

IP i czas połączenia logowane. [21298493]
[09.08.2014] 19:11
riboi
fajne te gadżety, w sumie ile można miec tych długopisów...

IP i czas połączenia logowane. [21304280]
[12.08.2014] 07:51
jamorski
gadżety reklamowe blog:
http://www.gadzety-reklamowe-blog.pl

IP i czas połączenia logowane. [21307229]
[12.08.2014] 08:15
angielskadama
Fajnym pomysłem (choć kosztownym) są pendrive - każdy klient będzie z takiego gadżetu zadowolony, na pewno go nie wyrzuci i jest duże prawdopodobieństwo, że inny również zobaczą ten gadżet z naszym logo.

IP i czas połączenia logowane. [21307254]
[14.08.2014] 11:31
mesi
Prawda jest taka, że zarówno długopisy jak i breloki to jedne z najpopularniejszych, najtańszych a jednocześnie najbardziej oklepanych gadżetów reklamowych. Aktualnie jest całą masa innych fajnych i modnych gadżetów reklamowych - wszystko zależy od tego co ma promować dany gadżet, do jakiego klienta ma trafić i jaki mamy na to budżet.
Polecam wejść na tą stronę http://side.com.pl i napisać najlepiej do Pani Magdy S. To świetna babka i jeśli napiszesz jej co potrzebujesz, do kogo ma trafiać dany gadżet i jaki masz na to budżet to na pewno zaproponuje Ci coś odpowiedniego a w dodatku w super cenie
Pozdr

IP i czas połączenia logowane. [21310620]
[14.08.2014] 11:57
asmarta
Fakt, wszystkie długopisy reklamowe to już przeżytek i nikt nie zwraca uwagi na taką formę reklamy. Pendrive wydają się fajnym rozwiązaniem, ale drogim. Podoba mi się też pomysł z ekologicznymi torbami, ale w mojej branży muszę stawiać na reklamę outdoor. Zdecydowałam się na profesjonalne plakaty i wydruki wielkoformatowe ze strony http://www.trzyslowa.pl/wydruki-wielkoformat owe Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21310683]
[23.08.2014] 21:17
lemon111
Moim zdaniem długopisy nigdy się nie znudzą, przynajmniej mi. Ale jeśli ktoś uważa, że nic nie dają to zawsze może pomyśleć o kalendarzach, kubkach czy innych gadżetach. Ja niedawno znalazłem na http://www.arcontact.pl/ agencję reklamową świadczącą kompleksowe usługi od projektu po druk i można u nich zamówić praktycznie wszystko w atrakcyjnej cenie.

IP i czas połączenia logowane. [21324776]
[25.08.2014] 13:03
mopen
Widzę, że tutaj każdy poleca inną firmę. Ja ze swojej strony mogę polecić agencję reklamową VIZION STUDIOwww.vizionstudio.pl
W ich ofercie między innymi można znaleźć: kalendarze, teczki reklamowe, kubki, długopisy, ulotki, naklejki, notesy i wiele innych.

IP i czas połączenia logowane. [21327021]
[25.08.2014] 16:16
lucas23
Popytałem wśród znajomych i polecono mi firmę NN studio, także od nich zamawiałem i wszystko przebiegło pomyślnie. Mają unikatowe rzeczy, nie kopiują wzorów, tak jak inni...Firma na rynku jest już kilkanaście lat, co też mnie do nich przekonało. Na stroniewww.odziez-reklamowa.net.pl jest wszystko rozpisane, można sprawdzić jak wygląda odzież spod ich ręki

IP i czas połączenia logowane. [21327217]
[26.08.2014] 14:17
przedsiebiorczyni
Ja drukuje kalendarze w drukarni http://www.elfax.pl/ i w okresie noworocznym dodaje do zamówień, dodatkowo drukuję ulotki, broszury i też dorzucam do każdego zamówienia. A nóż widelec, ktoś komuś przekaże.

IP i czas połączenia logowane. [21328659]
[27.08.2014] 10:10
RLPL
mesi (14.08.2014.14 11:31):
Prawda jest taka, że zarówno długopisy jak i breloki to jedne z najpopularniejszych, najtańszych a jednocześnie najbardziej oklepanych gadżetów reklamowych. Aktualnie jest całą masa innych fajnych i modnych gadżetów reklamowych - wszystko zależy od tego co ma promować dany gadżet, do jakiego klienta ma trafić i jaki mamy na to budżet.
Polecam wejść na tą stronę http://side.com.pl i napisać najlepiej do Pani Magdy S. To świetna babka i jeśli napiszesz jej co potrzebujesz, do kogo ma trafiać dany gadżet i jaki masz na to budżet to na pewno zaproponuje Ci coś odpowiedniego a w dodatku w super cenie
Pozdr

A ja też polecam tą firmę. Specjalizują się w gadżetach reklamowych i są dystrybutorem większości katalogów dostępnych na rynku.
Oferują rewelacyjne ceny - wystarczy napisać do nich i poprosić o indywidualną wycenę. Można się nieźle zdziwić jak dobre ceny oferują.
Mają w ofercie również ceramikę reklamową firmy Maxim i na dodatek są ich autoryzowanym dystrybutorem.
Zresztą co to dużo pisać - sami sprawdźcie.

IP i czas połączenia logowane. [21329809]
[29.08.2014] 11:28
Pannaiji
Eko torby świetny pomysł, kwestia znalezienia drukarni odpowiedniej i siup. Reklama sama chodzi po miescie Poza tym ja znalazłam jeszcze http://www.tomexsc.pl/ - kalendarze, jakieś tam długopisy, notesiki i te sprawy robią też., więc może być fajnie

IP i czas połączenia logowane. [21333001]
[31.08.2014] 15:52
maciej999
Spróbuj poszukać czegoś całkiem nowego, szczerze mogę Ci polecić stronę gadzety-reklamowe.com, znajdziesz coś oryginalnego dla swojej firma

IP i czas połączenia logowane. [21335526]
[01.09.2014] 14:12
lucas33
Jakby to powiedzieć? Większość pomysłów reklamowych jest TRYWIALNA! Jednak można znaleźć prawdziwą perłę. Ja odszukałem ją nawww.piernikizlogo.pl i na pewno powrócę. Nie oszukujmy się, nawet jeśli się komuś nie spodoba wizualnie, to na pewno walory smakowe przesądzą o powodzeniu. Czyż nie?

IP i czas połączenia logowane. [21336659]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat