o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Fotobudka na imprezę

1 2 3
[24.06.2013] 14:18
Elena89
Zabieram się za organizację imprezy integracyjnej i szukam ciekawych atrakcji. Nie ma niestety możliwości skorzystania z rzeczy typu quady (miejsce jest z góry narzucone). Będzie więc muzyka, jedzenie itp. Pomyślałam o fotobudce, która ostatnio zrobiła się dość popularna, szczególnie na weselach itp. Co o tym sądzicie? Ile może kosztować jej wynajem?
[26.06.2013] 08:43
Mera2
Pomysł fajny. Zawsze coś innego... Cena - pewnie zależy od firmy, czasu wynajmu i odległości, którą musi przebyć. A gdzie ta impreza? Może wpadne ;p
[27.06.2013] 18:23
Elena89
Impreza pod Toruniem ;p Możesz wpaść! I zabrać ze sobą fotobudkę ;p Gigantycznego budżetu to nie mamy, więc myślę, że ze 2h to na pewno wystarczą. Dojazd - to najlepiej by było w okolicach moich. Może ktoś pomóc?
[09.07.2013] 19:49
Sigma83
Była fotobudka na WSB w Myślęcinka otwarciu lata, więc może to uderzysz. o ile sie nie myle nazywała sie ta budka smile box. NA stronie widze ze byli tez w inie i we włocławku, więc pewnie z naszych okolic. dojazd do 100 km w cenie
[31.07.2013] 11:00
Kika466
No. SmileBox, fajna sprawa, można sobie robić zdjęcia bez limitu, są tam tła, wysyłanie zdjęc na fejsa albo do pobrania z netu po imprezie. No i ofc drukuje od razu. Myśle, że to fajna sprawa na eventy firmowe, chyba rzadko ma coś takiego, więc byłabyś oryginalna. W dodatku dobra zabawa gwaratnowana. Zawsze to dobry patent, zeby rozruszac towarzystwo ;>
[20.10.2019] 03:39
[08.08.2013] 12:34
lavia1313  sensitif13@tlen.pl
Taka fotobudka to naprawdę super zabawa. Miałam przyjemność skorzystac z tej atrakcji na weselu ale myślę, że rozkręci każda imprezę, zwłaszcza integracyjną Ja polecam firmę z Krakowa ale z tego co wiem to działają w całym kraju. http://www.fotobudka.net
[10.08.2013] 15:06
Koralina433
http://www.smilebox.pl/ - ja polecam SmileBox. Nie są drodzy, a naprawdę świetnie można spędzić czas. Na imprezę integracyjną są super!
[29.08.2013] 16:44
milena nakarek
Szef zabiera nas na integrację, w końcu szykuje się coś fajnego - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_f irm.php Tym razem się postarał, bo poza nudnym szkoleniem, będziemy mieli jeszcze masę atrakcji, łącznie z tym co się tam pojawiło.
[06.09.2013] 21:12
sobotka21
Wynajem takiej fotobudki nie jest wysoki Szczególnie, że można robić nieskończoną ilość zdjęć - ograniczeniem jest jedynie czas.
Ja miałam taką fotobudkę na swoim weselu. Skorzystałam z tej oferty: http://www.fotodziobak.pl/ i jestem naprawdę zadowolona Goście byli zaskoczeni ale wszystkim się podobało. Ustawiali się w kolejkach do zdjęć a my mamy obecnie bardzo fajną pamiątkę (wszystkie foty na dysku ... )
[18.09.2013] 13:10
Maryśka00
Mov Studio, czyli Pan Kamil Kamiński , to niesamowity fotograf, który uchwyci na zdjęciach najbardziej banalne zdjęcia. Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem. Przystępne ceny, ciekawa oferta. Cały projekt, któremu lideruje Pan Kamil jest ciekawy i bardzo konkurencyjny.
[18.09.2013] 13:39
Maryśka00
Koralina433 (13.08.10 15:06):
http://www.smilebox.pl/ - ja polecam SmileBox. Nie są drodzy, a naprawdę świetnie można spędzić czas. Na imprezę integracyjną są super!

Dokładnie! Imprezy integracyjne - to jest to!
Również polecam!
[18.10.2013] 12:32
ZabawnyKris
Eeeee, fotobudka tak, ale tylko z SmileBox. Szczerze mówiąc, tylko ta fotobudka jakoś wpadła mi w gust, inne wyglądają zbyt banalnie, i nie robią aż tylu zdjęć, ja ta. W gruncie rzeczy chodzi też również o cenę, która jest o wiele niższa niż u innych firm. SmileBox numero uno!
[18.10.2013] 13:31
dillama
Fotobudkę można zrobić samemu - kupić gadżety typu wąsy itp. i aparat Fuji insta (taki mały biały), kliszę do tego i od razu wychodzą polaroidy. Wypominamy innym głupotę, ale gdzie im tam do nas...
[20.10.2013] 12:47
przyszła panna młoda
ZabawnyKris (13.10.18 12:32):
Eeeee, fotobudka tak, ale tylko z SmileBox. Szczerze mówiąc, tylko ta fotobudka jakoś wpadła mi w gust, inne wyglądają zbyt banalnie, i nie robią aż tylu zdjęć, ja ta. W gruncie rzeczy chodzi też również o cenę, która jest o wiele niższa niż u innych firm. SmileBox numero uno!

mało subtelna reklama...
sama zrobiłam rozeznanie wśród fotobudek i faktycznie jest trochę badziewia ale są też dobre firmy - najwięcej w cenie zależy od ostów dojazdu więc dobrze jest znaleźć jakąś w swojej okolicy, a co do jakości zweryfikować klientów - jeśli mają dużo imprez firmowych to też nie jest bez znaczenia - jakość się obroni.
[06.11.2013] 21:58
MalinowskaJoanna
Fotobudka na imprezę? Byłam już na kilku takich imprezach z takimi pudełkami. Co prawda fajna opcja, ale jak fotobudka jest w dobrej cenie i jest ciekawa. Na rynku jest kilka takich firm. Z tego co zdążyłam się zorientować. Prawdę mówiąc najbardziej mi się spodobała Smilebox. Można samemu indywidualnie wybrać wygląd tego czarodziejskiego pudełka. Inne nawet nie pamiętam jak się nazywały . Fakt- cena jest bardzo ważna, i głównie na to zwracam uwagę. SmileBox miałam na 18 nastce. I ogólnie wszyscy się świetnie bawili ;p. A ja zaoszczędziłam, bo porównując na przykład wynajęcie fotografa... koszmar... niby profesjonalnie... ale wolę się dobrze bawić i mieć pełno zdjęć, niż pozować do zdjęć...
[07.11.2013] 15:14
przyszła panna młoda
oj naprawdę smile box chyba musi klepać biedę skoro po 20 razy w jednym poście wstawia swoją "UKRYTĄ" i "SUBTELNĄ" reklamę... chyba aż takiego zainteresowania nie ma jak tu chwalą
powtórzę jeszcze raz - patrzcie po portfolio np. na kontach FB tu zweryfikujecie czy jakość jest OK a cena zależy dużo od dojazdu, ale są firmy w kilku miastach najlepiej poprosić o kilka wycen
[25.11.2013] 21:46
xKikax
Może powyższe osoby reklamują, spamują swoją subtelną reklamą, ale moje zdanie też zhejtujecie, skoro uważam, że wg mnie SmileBox jest świetną opcją? Proszę bardzo, ale wydaje mi się, że każdy ma swoje zdanie i może je wyrażać, tak? (jest przecież wolność słowa w Polsce... )
Nie wiem, nie korzystałam z innych fotobudek, bo nie zawsze zdarza się osiemnastka, ale byłam już na wielu imprezach i to właśnie (z tego, co się dowiedziałam) SmileBox był najczęściej, na kilku zwykły fotograf. Ale patrząc na to, że fotobudka taka zrobi o wiele więcej zdjęć, i że od razu można je wrzucić na neta, to chyba o wiele oryginalniejszy sposób na rozkręcenie imprezy. Zresztą te masakryczne pozowane zdjęcia - katastrofa.... Wolę fotobudkę.
[26.11.2013] 13:44
przyszła panna młoda
xKikax (13.11.25 21:46):
Może powyższe osoby reklamują, spamują swoją subtelną reklamą, ale moje zdanie też zhejtujecie, skoro uważam, że wg mnie SmileBox jest świetną opcją? Proszę bardzo, ale wydaje mi się, że każdy ma swoje zdanie i może je wyrażać, tak? (jest przecież wolność słowa w Polsce... )
Nie wiem, nie korzystałam z innych fotobudek, bo nie zawsze zdarza się osiemnastka, ale byłam już na wielu imprezach i to właśnie (z tego, co się dowiedziałam) SmileBox był najczęściej, na kilku zwykły fotograf. Ale patrząc na to, że fotobudka taka zrobi o wiele więcej zdjęć, i że od razu można je wrzucić na neta, to chyba o wiele oryginalniejszy sposób na rozkręcenie imprezy. Zresztą te masakryczne pozowane zdjęcia - katastrofa.... Wolę fotobudkę.

sęk w tym, że jeśli jest post o fotobudce i 20 osób się wypowiada ochy i achy tylko o smilebox to trochę zbyt ewidentna reklama - musicie popracować nad większym szeptem tego marketingu szeptanego - ile ludzi tyle opinii a tu nagle wszyscy tak chwalą smilebox... no sorry ale to już jest rażąca kryptoreklama kilka postów z innymi nickami napisane przez jedną osobę bądź agencję reklamową...
ale cóż... każdy swój rozum będzie miał i mam nadzieję, że zrobi rozeznanie zanim poradzi się tych wszystkich "szczerych" rad tutaj
może się czepiam ale trudno już sobie zrobić rozeznanie rynku bez takiej perfidnej manipulacji jaką są właśnie takie opłacone posty....
jeszcze raz powtórzę.. przyjrzyjcie się portfolio firm poproście o wyceny i weźcie to co ma najlepszy bilans ceny do jakości, bo wujki dobra rada w internecie to już czysta reklama... nie dajmy sobie zrobić wody z mózgu....
[20.09.2014] 17:46
adik356
Ja też korzystałam z takiej zabawy, ale na panieńskim. Razem z dziewczynami wynajęłyśmy pannie młodej taką budkę. Zabawy było naprawdę sporo.Tym bardziej że ostatnio modne jest http://fotoselfie.pl/.
[31.12.2014] 15:59
refano
My na weselu mieliśmy fotobudke i wypadali świetnie, to stawiam, że na imprezie integracyjnej też byłoby ok. Animatorzy zachęcili nawet starszych gości do zrobienia sobie fotki. To była fotobudka z Wrocławia, ale pewnie dojeżdzają wszędzie. ich stronkawww.fotoboxik.pl Godni pelecenia młodzi ludzie
[24.02.2015] 15:48
luba
Byłam na kilku imprezach na których była fotobudka - w sumie na każdej inna firma i powiem wam, że się przekonałam do tego pomysłu. Na początku wydawało mi się, że jeżeli wesele, to wystarczy fotograf, a tak na dobrą sprawę, to dwie rożne rzeczy fotograf i fotobudka. Fotograf uwiecznia te wyjątkowe, niezapomniane chwile, a przed fotobudką można z siebie przysłowiowego pajaca zrobić - hehe. Fajna sprawa, ja jak najbardziej jestem na tak.
Jeżeli czegoś takiego szukacie, to spokojnie mogę polecić te fotobudki
projektwow.pl
fotoszopka.comwww.speedphoto.pl
Na każdej imprezie było inaczej, fotobudki też się różniły, ale na wszystkich naprawdę świetnie się bawiłam.
[03.03.2015] 22:05
lefcia
Obecnie jedną z największych atrakcji jest fotobudka Moja siostra będzie miała taką na swoim weselu (w Warszawie, partyking), ja widziałam to u mojego kolegi. Świetna zabawa jest gwarantowana
[17.03.2015] 11:37
lazygirl
Ja myślę, że oprócz jakiś naprawdę fajnych atrakcji warto też zadbać o to aby goście mieli co jeść. Ja żałuję, że dopiero teraz to odkryłam i sama też nie widziałam tego na żadnym weselu: http://www.slodkiswiat.com.pl/kategoria-prod uktu/salaterki-czekoladowe/
to salaterki czekoladowe z prawdziwej belgijskiej czekolady. Można tam włożyć absolutnie wszystko no i zobaczcie jak to genialnie wygląda!
Idealnie nadają się też na Komunie i Chrzty
[08.04.2015] 15:30
samarinka
sama chyba bym nie ryzykowała z robieniem fotobudki na własną rękę.
ja się zastanawiam nad fotobudką na swoim weselu, ale nie wiem czy faktycznie gościom się spodoba ten pomysł.
[10.04.2015] 12:18
AleksandraWi
samarinka (15.04.2015.08 15:30):
ja się zastanawiam nad fotobudką na swoim weselu, ale nie wiem czy faktycznie gościom się spodoba ten pomysł.

A dlaczego ma się im nie podobać? Przecież to jest dobra zabawa z takimi fotkami. A jeśli ktoś nie chce brać w tym udziału to po prostu nie bierze i tyle. Ale na bank znajdą się osoby które chętnie będą się np przebierały i pstrykały sobie fotki. Przynajmniej u nas tak było
A co do robienia samemu to też bym nie ryzykowała.
My braliśmy profesjonalną fotobudkę z dobrym sprzętem.
To jest namiar na tą naszą jeśli chcesz sobie więcej poczytać http://www.decomakers.pl/fotobudka.html
[16.04.2015] 15:43
OLAILA
samarinka (15.04.2015.08 15:30):

Dobra fotobudka jest idealną atrakcją. byłam na kilka imprezach z fotobudkami jako, że pracuję w organizacjach eventów. Nie masz się nad czym zastanawiać. Dla was będzie to pamiątka w postaci księgi a dla gości w postaci zdjęć, dobrej zabawy i wspomnień. Budke jednak szukaj orientując sie w jakości. Miałam przyjemność wynajmowac te urzadzenia i szczerze powiem, że nieźle nabijają w butelkę. Część budek obsługują ludzie nie mający pojęcia o fotografii więc trzeba sie zorientować. Z tych co ja wynajmowałam polecam ci MYFUNNYBOX ich adreswww.myfunnybox.pl Zapoznaj się, popytaj co i jak akurat tu dziewczyny odpowiedzą ci na wszystkie pytania nawet jeśli wybierzesz inną firme.
[02.05.2015] 10:51
berta55
Świetnej jakości zdjęcia robi firma http://fotobudkawarszawa.com. Warto zamówić na każdą imprezę, bo naprawdę świetna zabawa dla gości. Plusem jest to, że firma działa w całej Polsce i zapewnia kulturalnego animatora, który rozkręci imprezę. Dostarczają też cały kosz zabawnych gadżetów do zdjęć np. okulary, śmieszne peruki czy kapelusze.
[20.05.2015] 11:48
berta55
Ofertę wynajmu fotobudki znajdziesz na stronie www.fotobudkawarszawa.com . Moim zdaniem naprawdę warto skorzystać, bo urządzenie robi dobrej jakości fotki, a firma dba o oprawę. Zapewniają animatora, przywożą zabawne gadżety do zdjęć. Fotki można nie tylko drukować, ale i np. od razu wysyłać na Facebooka.
[02.07.2015] 17:28
Marian1985
http://studiomtj.pl/fotobudkawarszawa/
Fotobudka wynajmowana przez profesjonalnych fotografów. Znają się na rzeczy, zdjęcia wychodzą wyśmienicie.
Spotkałem się z innymi firmami, które nawet nie korygują ustawień aparatu po ustawieniu budki. Omijać takie szerokim łukiem.
[03.07.2015] 11:57
Disdalx
Spoko sprawa z taką budką na wesele albo jakieś przyjęcie dla dzieci, ale na imprezę integracyjną nie bardzo;P
[06.07.2015] 11:50
Malion
Fajne te fotobudki, teraz jest tyle pomysłów na atrakcje, że nie wiadomo co wybrać http://www.autoskleptorun.pl/ - hurtownia części do samochodów, wszystkie marki!

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat