o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

notariusz

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[20.11.2018] 16:26
agatta
Ja skorzystałam z usług Kancelarii Notarialnej Cejrowska. Rzetelna, skuteczna pomoc. Szybkie odrzucenie niechcianego spadku.
[24.12.2018] 09:38
Weraa
Jeśli szukasz kancelarii notarialnej w Szczecinie to ja mogę polecićwww.notariusz-prawobrzeze.pl. Bardzo dobra obsługa, szeroki wachlarz usług, przystępne ceny i duża wiedza notariusza.
[24.12.2018] 12:25
no i proszę
Wydawałoby się, że notariusz z racji wykonywanego zawodu i wykształcenia powinien prezentować wysoki poziom moralny, a nie promować się za darmo na forach. Powiedzcie sami, korzystalibyście z usług takiego?
[09.01.2019] 09:51
Gosia74
Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, możesz sprawdzić ofertę kancelariiwww.tarkowski.eu. Zawierałam tam umowę przedwstępną oraz miałam sporządzany akt notarialny. Wszystko odbyło się szybko i w miłej atmosferze.
[14.01.2019] 17:43
lilllkaa
Jeżeli jesteście ze Szczecina, to tylko i wyłącznie notariusz Kamil Wilgockiwww.szczecin-kancelaria-notarialna.pl . Zdarzyło mi się korzystać z jego pomocy i powiem tak - fachowo i w dobrej cenie.
[20.10.2019] 03:15
[22.01.2019] 14:43
jaskowaaa
W kwestii notariuszy mogę polecić Panią Monikę Rutkowską. notariusz-rutkowska.pl Zdarzyło nam się korzystać kilka razy z jej pomocy i za każdym razem wychodziliśmy od niej zadowoleni.
[10.02.2019] 11:09
gorit
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią kancelaria notarialną działającą na terenie Szczecina to skontaktujcie się zwww.notariusz-grzybowska.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
[21.02.2019] 17:58
marionn82
W poprzednim roku korzystałem z usług notarialnych.. jako że jestem z Wrocławia, w moim przypadku była to Kancelaria Notarialna notariusz Agnieszka Richter-Witosza i notariusz Dominik Stercwww.kancelarianotarialna.wroc.pl . Terminy bardzo dogodne, nie ma problemu aby się dogadać. Szybko i konkretnie, tak jak lubię . Polecam
[07.06.2019] 12:24
crewer
Warto mieć kontakt do sprawdzonego i zaufanego biura notarialnego. Ja zawsze korzystam z usługwww.notariuszsosnowiec.com.pl Jest to świetna kancelaria notarialna z Sosnowca, do której polecam wam się zgłosić.
[07.06.2019] 12:33
rektim
Zaufany notariusz to podstawa przy zawieraniu umów. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście i rozglądacie się za sprawdzoną kancelarią notarialną to polecam wam skontaktować się zwww.notariuszizabelafal.pl Tam na pewno załatwicie wszystkie niezbędne sprawy.
[01.07.2019] 12:45
umabart
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Łodzi, które rozglądają się za sprawdzoną kancelarią notarialną polecam skontaktować się zwww.notariuszwlodzi.com.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą notarialną.
[13.07.2019] 12:47
Ewcia80
Ja korzystałam w tym roku z usług kancelariiwww.notariuszbemowo.com. Pomagali mi w czynnościach związanych ze spadkiem po babci. Na pewno mogę ich polecić za profesjonalizm i miłą obsługę. Pełny zakres usług wykonywanych przez tę kancelarię znajdziesz na stronie internetowej.
[07.10.2019] 11:40
dert nort
Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam skontaktować się z notariuszem http://www.notariusz-grzybowska.pl/ Sam korzystałem kilka razy z usług tej pani notariusz i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się tam z profesjonalną obsługą.
[17.10.2019] 13:06
alibarna
Jakiś czas temu rozglądałam się za profesjonalną kancelarią notarialną. W końcu zdecydowałam się na usługi kancelarii http://www.notariusze-raciborz.pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Raciborza.

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat