o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Cukrzyca. Czy ktoś z Was się z tego wyleczył?

    1 2 3   » 5 Strony tematu:
[13.04.2013] 13:30
ziom2324
Piszę tak bo jestem optymistą. zobaczcie poniżej linkowany film. Wierzę w to. My ludzie na skutek przemian wprowadziliśmy do swej diety standardowe produkty pełne sterydów, konserwantów i ulepszaczy. Czas na zmiany.
http://www.youtube.com/watch?v=t46FhQTYpxM
[12.05.2013] 12:42
magda.doradca.abiofem
Niestety, nie. Leczenie trwa do końca życia, nawet jeśli jest to tylko leczenie dietetyczne. Warto profilaktycznie (np co rok) robić badania z kwi, w tym badać poziom cukru. czasami jedynymi objawami cukrzycy mogą być niegojące się rany, czy infekcje dróg rodnych, nawracające infekcje grzybicze.
[13.05.2013] 10:48
ziom2324
Da się wyleczyć z obu typów cukrzyc. Typ 1 wymaga dłuższego leczenia a typ 2 można zwalczyć nawet w tydzień.
Mamy przykład dojrzałej kobiety, która żyje bez insuliny i bez leków w Polsce. Zastosowała się do diety nisko-węglowodanowej.
Mamy przykład Polaka, który przeszedł na dietę wegańską. Z cukrzycą typu 1 nie bierze insuliny od kilku lat. Nie wiem czy można w ogóle mówić w jego przykładzie o cukrzycy jeśli cały czas ma dobre wyniki a we krwi własną insulinę.
Przykład dr Tysona, który od kilku lat nie bierze insuliny choć miał cukrzycę typu 1. Brał udział w programie w Arizonie cofanie cukrzycy przez 30 dni. Zmienił dietę i dziś też ma doskonałe wyniki badań.
Jeśli ktoś z Was zachorował na cukrzycę powinien od razu przejść na dietę warzywno owocową z jak najmniejszą ilością mięsa i tłuszczu. Odstawić całkowicie słodycze, napoje z cukrem czy syropem glukozowo fruktozowym, serki homogenizowane, mleko, jogurty. Jedynie jogurt naturalny jest wskazany od czasu do czasu.
NIE SŁUCHAJCIE LEKARZY, STOSUJCIE SIĘ DO DIETY. jedzcie DOŻO ZIELENINY, SELERA, MARCHEWKI, ZODKIEWKI, MNISZKA LEKARSKIEGO I INNYCH ROŚLIN. JAK SPADNIE POZIOM CUKRU ZACZNIJCIE WPROWADZAĆ ODROBINĘ OWOCÓW. NIE ZAPOMINAJCIE O BŁONNIKU ZAWARTYM W CIEMNYM PIECZYWIE, OTRĘBACH, MUSLI ITP. ZAMIAST TŁUSTYCH DAŃ ZUPA JARZYNOWA, I SURÓWKI DO KAŻDEGO POSIŁKU.
NA YOUTUBE OBEJRZYJCIE "CUD TERAPII GERSONA" I WEŹCIE SOBIE TO O CZYM MOWA W TYM FILMIE GŁĘBOKO DO SERCA.
[13.05.2013] 22:13
typuś
To co napisała ta dietetyczka "magda.doradca.abiofem" nie ma żadnego uzasadnienia. Jeśli dieta nie może uzdrowić z choroby a ma być tylko sposobem na łagodzenie przewlekłej choroby to "ch" z taką dietą. Dieta musi dać energię organizmowi do wyzdrowienia a obok diety ma być silna wiara w to, że już jestem zdrowy.
Cukrzyca, nowotwór nadciśnienie to nic wielkiego jeśli się odnajdzie drogę do przebaczenia i do prawdziwej wiary. Teksty w stylu "Niestety, nie. Leczenie trwa do końca życia" są podręcznikowymi wyuczonymi wzorcami. LUDZIE MŁODY CZŁOWIEK WYLECZYŁ SIĘ Z AIDS. Przejrzałem linkowany film i dziwią mnie brednie dietetyków i wielu lekarzy. Ten film bardziej mnie przekonuje. Odważny lekarz postanowił zmierzyć się z cukrzycą i ludzie, którzy są otyli, przechodzą komplikacje zdrowotne po tygodniu lub dwóch mają ekstra wyniki, chudną i cieszą się życiem. Czy Ci dietetycy i lekarze są ślepi? NA BOGA PRZECIEŻ ONI WYSZLI PO TYM PROGRAMIE ZDROWI DO DOMU. a NAWET JEŚLI KTOŚ SIĘ NIE WYLECZYŁ W 100% TO PO TYCH 30 DNIACH DOSTAŁ MOTYWACJĘ DO LEPSZEGO ŻYCIA BY ZWALCOWAĆ CHOROBĘ DO KOŃCA. Czasem trzeba powalczyć dłużej by się uzdrowić. Brawa dla tych, którzy wbrew bzdurnym opiniom leczą się z tzw. nieuleczalnych chorób. Oni odcinają koncerny farmaceutyczne od zysków. ZDROWI ŻYCZĘ I JEŚLI TRAFI SIĘ WAM DIETETYK TO SKUTECZNY. NIE UMIE DIETĄ I WYLECZYĆ CHOROBY LUB DAĆ RECEPTY NA DALSZE POPRAWIANIE STANU ZDROWIA TO "CH" Z TAKIM DIETETYKIEM. TU TRZEBA LUDZI, KTÓRZY MAJA WIĘCEJ PARY, WIĘCEJ MOCY WIĘCEJ SIŁ I ZALET, EKSPRESJA NIE BALET. Naprawdę film mi się podoba. Czas na zdrowe żywienie!
[13.05.2013] 23:30
jacie szmani znów
cukrzycy to pozbyła się moja babcia ale nie wyleczyła pisząc takie szamańskie opowieści ktoś nie ma pojęcia co to cukrzyca a niektóre wymienione składniki mogą ją spotęgować inne można jeść jak co dzień
[19.06.2019] 05:40
[14.05.2013] 08:20
typuś
Pozbyła się. Brawo. Coś musiała zrobić. Coś innego niż masa ludzie, którzy dalej jedzą dużo słodyczy i tłustego podczas tej choroby. Ja znam ludzi, którzy twierdzą, że jedzą wszystko mając cukrzycę. Czyli niczego nie zmienili. To tak jakby otyła osoba chciałaby schudnąć i dalej wcinałaby golonkę i cukier. Dowodzi się, że ok 80% cukrzyków nie stosuje się do zalecanej diety. Ja znam kobietę, która wsuwa słodycze, je na tłusto po czym aplikuje sobie leki.
Nie czuję się jak szaman. Mam świadomość tego, że dieta z ograniczaną ilością węglowodanów jest dużo zdrowsza. O warzywach i owocach już zapomnieliśmy. Mamy owoce w przetworzonych jogurtach a to nic dobrego.
Z tego co wiem te terapie żywieniowe gdzie cofa się choroby są prowadzone przez nawróconych lekarzy. Czyli takich, którzy przypomnieli sobie przysięgę Hipokratesa. Lekarz ma starać się zawsze leczyć przyczyny. Widać w tym filmie "Po prostu na surowo cofanie cukrzycy", że ten doktor zawstydza całe środowisko lekarskie. Pisząc młodzieżowym językiem narobił siary przeciętnym lekarzom, którzy nie maja nic w głowach poza starymi podręcznikami. SKOMPROMITOWAŁ OBECNE USTALENIA MEDYCYNY. MOŻE NIE WSZYSTKIE. BYLI NAUKOWCY, KTÓRZY WYMYŚLILI LEKI, KTÓRE NA POCZĄTKU POMAGAJĄ W TRAPI. JEDNAK PRZEZ KILKADZIESIĄT LAT LEKARZE I DIETETYCY NIE UJAWNIAJĄ, ŻE JEST DOBRA METODA ZWALCZANIA CUKRZYCY I INNYCH CHORÓB. DOBRA DIETA, KTÓRA SKŁADA SIĘ GŁOWNIE Z WARZYW I OWOCÓW. JA JUŻ DAWNO SŁYSZAŁEM O TYM, ŻE KIEDYŚ LUDZIE ŻYWILI SIĘ LEPIEJ I ZDROWIEJ I BEZ CHORÓB DOŻYWALI DO 90-CIU - 100 LAT. TAK JAK PLEMIONA AFRYKAŃSKIE, GDZIE LUDZIE ŻYWIĄ SIĘ BEZ KONSERWANTÓW I DOŻYWAJĄ SĘDZIWEGO WIEKU.
[14.05.2013] 08:22
edziamala
Kochani zobaczcie ten film.
"Cud terapii Gersona" na YouTube
[14.05.2013] 13:15
Olowxw
To teraz zobaczcie co robi surowa dieta warzywno owocowa. Ta kobieta jest zdrowa i ma 70 lat a wygląda góra na ok 40. Ta dieta jest skuteczna.
http://www.youtube.com/watch?v=aze1jval5y0
[05.11.2013] 12:49
julitka999
- polecam
Diabetyczna rewolucja - Younga, ta dieta na prawdę działa - polecam także do diety picie "żywej" wody, soki, herbatki ale tylko ziołowe.
owszem, przyznaje trzeba mieć dużo silnej woli i się nie poddawać - cukrzyce typu pierwszego - da się pokonać ale stopniowo trzeba zmniejszać dawki i mieć silne nerwy i dużo cierpliwości.
[05.11.2013] 16:20
cukrzyca
w rodzinie jest dziedziczna jak też może powstać po niektórych przyjmowanych lekach zwłaszcza zawałowcy tak mają wystarczy odstawić lek na m-c i co dwa tygodnie zbadać poziom cukru nawet krew,
leki nie wszystkie są skuteczne ale warto zbadać przyczynę
by przekonać w prawdzie a nie z wiadomości
[13.11.2013] 18:22
typuś
Na cukrzycę dobra jest solidna głodówka. A tu macie przykład chłopaczka który surowizną wyleczył się z młodzieńczej cukrzycy czyli typu 1.
Ten rodzaj cukrzycy jest trudniejszy do wyleczenia i na ogól ludzie męczą się do końca życia ale są wyjątki i każdy może tym wyjątkiem być
TYP 2 JEST ABSOLUTNIE ULECZALNY PROBLEMEM JEST MENTALNOŚĆ STARSZYCH LUDZI PRZYZWYCZAJONYCH DO ŚMIECIOWEGO ŻARCIA I CZĘSTYCH POSIŁKÓW. TRZEBA ODCIĄĆ SIĘ OD JEDZENIA A JAK SIĘ JUŻ JE TO MAŁO I PRODUKTY O NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM A WŁAŚCIWIE WARZYWA I OWOCE. W każdym razie cukrzycę można wyleczyć i przestać odwiedzać lekarza.
http://www.youtube.com/watch?v=cqHRxr4a2-o
[13.11.2013] 18:29
typuś
dziedziczność nie determinuje żadnej choroby. dieta z warzyw i owoców plus trochę białka i tłuszczu to coś co nigdy nie doprowadzi do cukrzycy cokolwiek by ciążyło dziedzicznie nad człowiekiem. zdrowa dieta to podstawa długowieczności i zdrowia. cukrzyca nie jest na ogół choroba która się przypalętuje. to jest choroba, którą człowiek do siebie niestety nieświadomie zaprasza. tak tak zaprasza. można ją jednak wyprosić i zamknąć przed nią drzwi. wystarczy zmiana nawyków żywieniowych. nie 5 a 3 posiłki dziennie i dużo surowizny plus soczewica itp. odstawić chlebek i nie wcinać białej mąki. jest zasada taka, że w chorobie trzeba się wygłodzić. jeść prze ok 3 tygodnie po 500-1000kcl a nawet robić całodniowe głodówki. to jest szybki sposób na wytępienie choroby. no ale weź ty przekonaj emeryta by ograniczył jedzenie lub przestał jeść na tłusto i słodycze. młodzi są uparci i często wychodzą z choroby.
[14.11.2013] 10:43
cukrzyca 2013
przy cukrzycy typu pierwszego białko i tłuszcze nie są polecane-, dieta surowe warzywa, soki oraz owoce,
cukrzyca typu pierwszego - do defekt / złe działanie układu odpornościowego. który to sam zaczyna niszczyć własne komórki - spowodowane jest to różnymi czynnikami wirusy, szczepionki itp...
niestety przy cukrzycy nie można się głodzić - bo jest to niebezpieczne wystarczy jeść produkty które nie podnoszą cukrów.
[14.11.2013] 11:03
cukrzyca 2013
- jeść mało a często aby nie obciążać trzustki,
[14.11.2013] 11:46
typuś
Jeden dzień głodówki dla cukrzyka znacznie poprawia glikemię a cukrzycę typu 2 może nawet wyleczyć.
[17.11.2013] 10:10
cukrzyca 2013
typuś (13.11.14 11:46):
Jeden dzień głodówki dla cukrzyka znacznie poprawia glikemię a cukrzycę typu 2 może nawet wyleczyć.

- nie wiem czy masz pojęcie jak działa insulina, bo z tego co piszesz raczej nie
- cukrzyk (CT1 ) nie może być na totalnej głodówce- bo będą za niskie cukry - musi coś jeść - dlatego trzeba zmniejszać stopniowo dawki insuliny - jeść często a mało - i utrzymywać cukier na równym poziomie
[21.11.2013] 12:40
EnergyEn
Lepiej zapobiegać jej wystąpieniu. Jeśli ktoś jeszcze nie ma, a nie chce ryzykować (bo np. w rodzinie mieli), to trzeba zawczasu myśleć o niwelowaniu ryzyka. Jak ktoś nie wie, jak to niech przeczyta na hellozdrowie jak sobie z tym radzić: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/zdrowy-konk ret/cukrzyca-nie-czekaj-zapobiegaj
[09.12.2013] 22:08
rekin
Ziom pisze 100 proc prawdy znam kilka przy^padkow wyleczenia
[09.12.2013] 22:10
rekin
Ziom 2324 klamie jak wiekszosc lekarzy . Nalezy jesc tlusto bez weglowodanow .
[08.04.2014] 16:24
Mateuszb
Witam choruje na cukrzycę typu 1 i przerwertowałem setki portali publiakcji na ten temat i na dzień dzisiejszy poza przeszczepami nie ma możliwości wyleczenia się z cukrzycy typu 1 więc przestańcie pisać te brednie druga sprawa przecież to choroba autoimunologiczna w której własny organizm traktuje komórki beta (limfocyty T) jako obce i niszczy je dlatego też w naszym organizmie zaczyna brakować dostatecznych ilości insuliny abu wychwycić i przetransportować do naszych narządów komórki glukozy...
[26.06.2014] 15:47
xyz i spolka
wiem ,ze robiono badania w GB o ile sie nie myle i wyleczono z cukrzycy ludzi poprzez podawanie przez 4 miesiace owsianki na wodzie, prosze poszukaj w google
[22.07.2014] 11:30
typuś
Stary temat. Insulina dostarcza glukozę do krwi. Na skutek marnej diety pojawia się insulinoodpornosć. Wiadomo chemia zbyt dużo chudego mięsa, wędlin, glutenu, SŁODYCZE to blokuje komórki. ciągłe wyrzuty insuliny męczą trzustkę i po jakiś czasie mogą zacząć się niszczyć komórki na wysepkach langerhansa. Kumorki beta. Są jeszcze komórki alfa które produkują glukagon. Glukagon jest wypuszczany do krwi by pobudzić wątrobę. "Cukrzyca 2013" pisze bzdury. Osoba która ma za mało insulin ma nadal glukagon, który pobudza wątrobę ale też mięśnie by nastąpił wyrzut glikogenu. Czyli w cukrzycy typu 1 trzustka nadal spełnia swoją rolę i wypuszcza glukagon. Musi taka osoba brać insulinę na noc? Tak bo wątroba wypuszcza glikogen. Gdyby osoba z cukrzycą głodowała to jeszcze spokojnie przez długi czas będzie miała dużą rezerwę cukrów w wątrobie i mięśniach a nawet w tłuszczu, który w wątrobie zamieni się w glikogen. Cukrzy@@@ nie rożni się od zdrowej osoby. Nie musi brać insuliny chyba, że na początku na noc. Jednak przez 10 dni przy głodówce będzie funkcjonował bez wstrzykiwania insuliny i żył w tym czasie jak normalny zdrowy człowiek choć głodny
JEDYNIE NIE ZALECA SIĘ GŁODÓWKI GDY KTOŚ JEST ZA CHUDY. MUSI MIEĆ CZŁOWIEK SPORO TŁUSZCZU W SOBIE BU GŁODOWAĆ. JEDNAK JASNE JEST TO, ŻE INSULINA NIE PODWYŻSZA POZIOMU GLUKOZY A OBNIŻA. ZA PODWYŻSZENIE ODPOWIEDZIALNE JEST JEDZENIE W PERSPEKTYWIE GŁODOWANIA, KTÓREGO DOŚWIADCZAMY W NOCY, GLUKAGON. GLUKAGON, KTÓRY POBUDZA MIĘŚNIE I WĄTROBĘ DO WYPUSZCZENIA GLIKOGENU. Cukrzyk raczej nie ma problemów z oddolnym wyrównaniem poziomu glukozy tylko odgórnym obniżeniem poziomu cukrów. niedocukrzenia to niezmiernie rzadkie zjawisko a jeśli występuje często to trzeba obniżyć dawkowanie insuliny. Hipoglikemia wiąże się z polepszeniem stanu zdrowia. Częste hipoglikemie to prośba organizmu o obniżenie dawkowania insuliny.
[22.07.2014] 11:33
typuś
rekin (13.12.2013.09 22:10):
Ziom 2324 klamie jak wiekszosc lekarzy . Nalezy jesc tlusto bez weglowodanow .

Dietka optymalna? Jest dobra ale na krótka metę. nie wiem czy każdemu pasowałoby jedzenie ciągle boczku sera golonki i jajek. I czy jest to takie zdrowe? A w pociągu co zjemy? Kanapek jabłko czy boczek. Ta dieta tylko dostosowuje sie do możliwości trzustki. Dieta warzywno - owocowa może ją zregenerować CO JEST TRUDNE.
[22.07.2014] 11:35
typuś
julitka999 (13.11.2013.05 12:49):
- polecam
Diabetyczna rewolucja - Younga, ta dieta na prawdę działa - polecam także do diety picie "żywej" wody, soki, herbatki ale tylko ziołowe.
owszem, przyznaje trzeba mieć dużo silnej woli i się nie poddawać - cukrzyce typu pierwszego - da się pokonać ale stopniowo trzeba zmniejszać dawki i mieć silne nerwy i dużo cierpliwości.

WIEM O TYM. WIEM ALE LUDZIE NAWET SĄ W STANIE BIĆ SIĘ Z WYLECZONYM CUKRZYKIEM. DR YOUNG TO MĄDRY CZŁOWIEK.
[25.07.2014] 13:59
gordzos
A ja mam tę książkę i tam są rady jak mocno zmniejszyć efekty cukrzycy (http://www.menopauza.pl/cukrzyca_62/nagroda_ koniec_z_cukrzyca_i_otyloscia_.html ). U siebie zecydowanie widzępoprawę, wiadomo że nie wyleczęsię do końca ale znacząca poprawa to dla cukrzyka prawie jak wyleczenie.
[26.07.2014] 17:24
tak,tak
odstawił niektóre leki
[26.07.2014] 17:26
tak,tak
tak,tak (14.07.2014.26 17:24):
odstawił niektóre leki

oczywiście samoczynnie bo cukrzyca zazwyczaj jest dziedziczna zwłaszcza po matce
[28.09.2014] 10:35
Henk/
Parę lat temu czytałem o publicznej wypowiedzi pewnego profesora należącego do grona elit światowej klasy lekarzy. Już nie pamiętam jak ten profesor się nazywał, ale powiedział, że nie ma takiej choroby, której chociaż jeden przypadek nie był uleczony. A skoro chociaż jeden przypadek został uleczony to znaczy, że każda choroba jest uleczalna. Po tej publicznej wypowiedzi przestał należeć do grona elit i nie dlatego, że gadał bzdury tylko z tego powodu, że powiedział prawdę.
[16.11.2014] 21:48
kolorowych_jarmarków
no to ciekawa jestem jak to jest z tą uleczalnością na poważnie...
ciężka sprawa kiedy zaczyna chorować ktoś z bliskiego otoczenia, ostatnio siostra mi została zdiagnozowana i tak szukamy jakiegoś szkolenia albo przychodni, do której można się zapisać pod jakąś stałą opiekę. Może tu znajdę jakies wskazówki, rady jak się w tą chorobę wdrożyć? Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam
[16.11.2014] 22:40
następny
będzie post tego idioty od reklam, który poleci jakiś cudowny lek albo wspaniałego specjalistę w odpowiedzi na ten przypadkowy post z pytaniem.
[22.11.2014] 11:14
kolorowych_jarmarków
obawiam się, że cudownego leku brak, chociaż bardzo bym sobie tego życzyła, a jeśli nie możesz pomóc to chociaż nie szydź, bo w obecnej sytuacji do śmiechu mi nie jest Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

    1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat