o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Jak odzyskac dziewczyne

[09.04.2013] 15:18
takiSOBIE2
Witam.mam taki problem i bardzo proszę o POMOC.
Miałem dziewczynę rozstaliśmy się 4 dni temu,po prostu za dużo wypiłem i gadałem głupoty ona jest w szpitalu ma stany lekowe,depresje i jest w szpitalu już od 2 miesięcy zostało jej jeszcze do końca terapii niecałe 3,5 miesiąca(to tak na marginesie). Wracając do mojego głupiego zachowania z przed 4 dni wypiłem za dużo zadzwoniłem do niej powiedziałem ze chce końca ze ja się tylko staram trzymam ten związek przez moje zaangażowanie i starania a gdy dzwonie do niej to ciągle mi mówi tylko w jakim jest kiepskim stanie ze się źle czuje itd... i ani nic miłego od niej nie usłyszę ani mi miłego smsa też nie napisze po prostu traktuje mnie jak totalne zero,i durnia co wszystko robi a ona ma gdzieś(przynajmniej ja tak odbieram) jestem facetem i tez od czasu do czasu potrzebuje od niej usłyszeć coś miłego nie mowie tutaj o pisaniu co chwile i tylko kocham cie tęsknie kocham cie tęsknie kilka dni pisaliśmy rozmawialiśmy normalnie ale bez miłych slow z jej strony i dla tego nie wiem przez to ze może wypiłem itd wszystko jakoś mnie przerosło i zadzwoniłem do niej wszystko jej powiedziałem i się rozłączyła po kilku minutach po rozmowie z nią dotarło do mnie co ja narobiłem co ja jej nagadałem po prostu miałem taka chwilowa słabość jakaś było mi przykro ze ja robię po prostu wszystko co ona chce i co potrzebuje a ona nie potrafi napisać mi coś miłego itd napisała mi następnego dnia bym nie przyjeżdżał bo umówiliśmy się ze do niej przyjadę w odwiedziny napisałem ze przepraszam ze pijany bylem ze po prostu miałem taka słabość i żałuje bardzo co napisałem jej,napisała ze nie chce już ze mną być napisałem czemu...napisała mi przez twój charakter.[b]Jak mam ja w tym wypadku przeprosić??????!!!!!!![/b] jesteśmy od roku i wiem ze mnie kocha a jak ja wkur.... to mnie nienawidzi tak mi mówi
Dodam jeszcze ze nie trafiła do szpitala przeze mnie miała w życiu kilka ciężkich przeżyć dla tego się załamała psychicznie nie poradziła sobie chyba no i od 5 lat się leczy z depresji z zaburzeń lekowych ze zmiennych nastrojów,nie pije tez codziennie ani nic może jak się raz na miesiąc napije albo dwa to góra
i teraz nie wiem co zrobić czy dać sobie z nią spokój(ale nie chce bo naprawdę ja kocham i zrobię wszystko by ja odzyskać rozumiem jak ktoś traci kogoś przez nie wiem zdradę albo coś poważnego ale przez takie powiedziane słowa po pijaku)czy do niej nic nie pisać i czekać aż się sama odezwie albo inaczej może pisać jakieś miłe smsy... albo wysłać kwiaty do niej przez kwiaciarnie
[09.04.2013] 20:34
Kleopatra
Wyslij kwiaty jak najwiecej najlepiej codziennie i przepros , dziewczyna cierpi jest chora a ty egoistycznie o sobie tylko myslisz!!!! Jak bedzie jej lepiej to bedzie dla ciebie tez lepsz!!!!
Natychmiast wysylaj kwiaty mowie ci ja to jako kobieta!!!
[03.10.2015] 12:55
mareks576
Nie potrafiłem pogodzić się z rozstaniem, związek nie trwał długo bo 2 miesiące ale to mi w żaden sposób nie pomagało. Wcześniej byłem w związku, który trwał 3 lata i po rozstaniu czułem się dokładnie tak samo. I to jest właśnie mój problem, nie ważne czy będzie to trwać 2 tygodnie czy 2 lata, dla mnie to jest zawsze koniec świata, strasznie się przywiązuje i nie moge się pogodzić z myśla, że osoba dla mnie ważna ma się stać obca z dnia na dzień. Nie mogłem kolejny raz na to pozwolić, zamówiłem rytuał miłosny u rytualisty perun72@interia.pl i odzyskałem ukochaną.
[25.09.2018] 21:43
piotr45
Na pewno popełniłeś klasyczne błędy. Jakie? Zobacz tutaj http://odzyskacbyla.com.pl/? Dowiesz się jak ich uniknąć i co zrobić aby do ciebie wróciła. Bierz się do roboty jak ci na niej zależy.
[26.09.2018] 12:32
nie ma go tu od 5 lat
a ty twardo w formie osobowej. Już dawno skoczył.
[10.12.2019] 19:09
[26.09.2018] 16:12
michu778
Mancer - Projekt X
Projekt Y Sensei Mancer
Projekt Z
UWODZENIE TAŃCEM S.D.S ON-LINE 1.0
Adept Generator Randek Internetowych
Adept Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Efekt ekstazy - Mancer
Feniks - 6-LECIE DZIAŁALNOŚCI
Feniks - CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNĄ KOBIETY 05-12-2013
Feniks One night big step
Feniks SnS2.0 (sex non stop 2.0)
Frywolny - Randka Video
Frywolny Mistrz Rozmowy
Frywolny Mistrz sms
Mancer - Sekrety Randek Internetowych
SEKRETNE STRATEGIE Mancer Sensei
Sexyboy - Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Sexyboy - Kompendium Przygody MODUŁ NR 2 PODEJŚCIA
Sexyboy - Tajemnice Gracza
Vekan - Podryw w Krytycznych Momentach Miejscach i Sytuacjach
[27.09.2018] 08:46
gay
Witam
Wymienię się lub odsprzedam kursy o uwodzeniu kobiet (PUA)
Kontakt gg 54572018
Alex - TotalnaKontrolaWytryskuW24h
Feniks One Night Big Step
Feniks SexNonStop 2.0
FRYWOLNY - Jak odzyskać byłą
FRYWOLNY - Od poznania do randki
Frywolny 3 Randki
Frywolny Jak zdobyć dziewczynę do związku i utrzymać go przez dłuższy okres czasu
Frywolny Mistrz cietej riposty
Frywolny Mistrz Emocji
Frywolny Mistrz flirtu
Frywolny Mistrz kobiecych testów
Frywolny MISTRZ RANDKI
Frywolny Mistrz rozmowy
Frywolny mistrz sexu
Frywolny Mistrz SMS
Frywolny Mistrz Uwodzenia
Frywolny Mistrz Uwodzenia Słowami
Frywolny Mistrz Uwodzenia w Dzień
Frywolny Od kolegi do kochanka FULL