o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

Jak wydać ebook - Wydawnictwo WITANET

[20.03.2013] 12:56
witanet
Coraz popularniejsze ebooki to nic innego jak treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty) lub za pomocą oddzielnego, autonomicznego urządzenia (czytnik książek elektronicznych, telefon komórkowy, mp4 czy palmtop). Nasze Wydawnictwo, w przeciwieństwie do innych, rozmawia poważnie z początkującymi Autorami. Inni nie podejmują ryzyka związanego z promowaniem debiutantów, my natomiast bardzo chętnie. Oferujemy przy tym atrakcyjne prowizje autorskie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na http://www.ebooki.c0.pl
[01.04.2013] 18:30
witanet
Dla wielu osób e-book pełni funkcję substytutu książki papierowej. Jeśli nie można wydać swojej powieści na pięknym papierze objętościowym, to trzeba pogodzić się z możliwością wydania książki w elektronice. Wielu autorów po cichu liczy na możliwość wydrukowania książki w większym nakładzie (po znalezieniu pieniędzy, sponsora), lub choćby po to, by rozesłać promocyjne egzemplarze do wydawnictw lub krytyków. I tu z pomocą przychodzi Wydawnictwo WITANET, które wyda i umieści w największych księgarniach Twojego ebooka. ZAPRASZAM do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie Wydawnictwa WITANET pod adresem: http://www.ebooki.c0.pl P O L E C A M !!!
[07.04.2013] 10:50
witanet
Symbolem sukcesu niezależnych twórców korzystających z systemów elektronicznej dystrybucji jest 26-letnia Amanda Hocking, która pisze fantastyczne powieści dla młodzieży. Tylko w styczniu 2011 roku sprzedała aż 450 tys. kopii swoich powieści. Jej książki trafiły na listy bestsellerów Kindle Store, a ostatnio także na listę bestsellerów dziennika "USA Today". W chwili pisania artykułu połowa z dwudziestu najlepiej sprzedających się powieści w Kindle Store to dzieła niezależnych autorów. Ty też możesz wydać swojego ebooka i na nim zarabiać. Odwiedź stronę www,ebooki.c0.pl i zapoznaj się ze szczegółami.
[22.04.2013] 10:56
witanet
Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Wydawnictwo WITANET (http://www.ebooki.c0.pl ) używa sprawdzonych metod, by książki czy ebooki wydać, i wie jak ją dobrze sprzedać. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!
Zapraszamy - http://www.ebooki.c0.pl/
[06.07.2013] 00:49
karolina232443

[nie mam nic do powiedzenia]
[15.09.2019] 12:11
[08.06.2015] 22:49
witanet
Dla wielu osób e-book pełni funkcję substytutu książki papierowej. Jeśli nie można wydać swojej powieści na pięknym papierze objętościowym, to trzeba pogodzić się z możliwością wydania książki w elektronice. Wielu autorów po cichu liczy na możliwość wydrukowania książki w większym nakładzie (po znalezieniu pieniędzy, sponsora), lub choćby po to, by rozesłać promocyjne egzemplarze do wydawnictw lub krytyków. I tu z pomocą przychodzi Wydawnictwo WITANET, które wyda i umieści w największych księgarniach Twojego ebooka. ZAPRASZAM do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie Wydawnictwa WITANET pod adresem: http://www.witanet.net P O L E C A M !!! Jak wydać książkę lub ebooka?
pomoże Ci Rysiek z Wydawnictwa Witanet
http://www.witanet.net
[17.07.2015] 17:41
Pisarzyna
Ja polecam POLIGRAF. Nie spodziewałem się, że znajdą tyle drobnych błędów, jakiś literówek, interpunkcji itp. Jednak samemu człowiek nie jest w stanie tak dokładnie sprawdzić własnej pracy, musi ocenić i poprawić ktoś obcy, zdystansowany.
[10.03.2016] 13:18
Katarynka88
Faktycznie teraz każdy może wydać książkę/ebooka dzięki self publishingu. Według mnie to bardzo fajna opcja, można spełniać swoje marzenia i nawet jeśli nie odniesie się wielkiego sukcesu to zawsze to lepsze niż trzymanie swojego dzieła w szufladzie. Mój bardzo dobry przyjaciel wydał ebooka w tym wydawnictwie http://ebookred.pl/wydaj-ebooka.html i mimo że nie jest drugą Rowling to zmotywował się do napisania drugiej części thilleru. To duży progres i w pewnym stopniu popchnięcie do przodu, żeby nie stać w miejscu.
[17.05.2016] 10:11
Ajlar
Jesli chodzi o wydawnictwa wydajace ebooki (a takze i 'normalne' ksiazki), to moge polecic http://wydawnictwo.psychoskok.pl/. Ce@@@a sie szybkim czasem wydania ksiazki, jasnymi zasadami oraz dobra wspolpraca z autorami.

 » Odpowiedz na ten temat