o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie

1 2
[29.06.2014] 09:46
CeliaK
Moj ojczym ostatnio miał Aqua Slim. Zauważyłam, ze coś wsypuje do wody i mnie zaciekawiło. Mówi, że wypija taką jedną butelkę wody dziennie i pozbył się nadmiernego łaknienia błyskawicznie. A co za tym idzie w miesiąc zgubił prawie 5kg. Teraz dodatkowo ćwiczy, bo pod domem zrobili mu taką zewnętrzną silownie. Genialna sprawa. Tylko patrzeć jak i moja mama zacznie stosować.
[29.06.2014] 17:02
OE_AquaSlim
CeliaK (14.06.2014.29 09:46):
Moj ojczym ostatnio miał Aqua Slim. Zauważyłam, ze coś wsypuje do wody i mnie zaciekawiło. Mówi, że wypija taką jedną butelkę wody dziennie i pozbył się nadmiernego łaknienia błyskawicznie. A co za tym idzie w miesiąc zgubił prawie 5kg. Teraz dodatkowo ćwiczy, bo pod domem zrobili mu taką zewnętrzną silownie. Genialna sprawa. Tylko patrzeć jak i moja mama zacznie stosować.

Witam!
AquaSlim ma właśnie takie działanie - pozwala ograniczyć apetyt i w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną wspomaga proces odchudzania. Cieszy mnie, że nasz produkt pomaga i daje efekty. Dodam, że właściwa dzienna dawka AquaSlim to zawartość 1 saszetki (10 g), którą należy rozpuścić w 1,5l wody i pić w ciągu dnia.
Pozdrawiam,
Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim
[29.06.2014] 18:48
Bea7868
Kochane tylko nie zapomnijcie przy tych wszystkich dietach o ruchu, choćby zwyczajny spacer. Ja chodzę po osiedlu Ivory w Suchym Dworze. Mam ruch i przy okazji podziwiam luksusowe rezydencje.
[17.08.2014] 10:09
Miałka
Też uważam, że ruch to podstawa przy każdej diecie. Nawet poruszony tu AquaSlim działa wtedy kiedy ma być jedyniem wsparciem przy diecie i ruchu właśnie. Zawsze ruch był najbardziej wskazany przy wszelkim odchudzaniu lub rzeźbieniu sylwetki. Spotkałam się nawet z AquaSlim Sport dla osob bardziej aktywnych fizycznie. Przy siedzeniu na kanapie to nawet najlepsze diety i preparaty nie pomogą.
[01.09.2014] 01:31
raffaellooo
w zabiegach odchudzających mocnym wsparciem jest również masaż np w http://masaze-poznan.pl
[27.05.2019] 15:40
[14.09.2014] 17:46
Portka
Nie wiedziałam, że masaże mogą działać odchudzająco. Kiedyś stosowałam AquaSlim, ale w wersji sport. Działal świetnie i smakowała mi taka woda smakowa.
[14.09.2014] 21:40
reeenia
Ja właśnie teraz stosuję AquaSlim. Dzięki temu mam mniejszy apetyty i chudnę
[02.10.2014] 19:34
flukksaa
Moim zdaniem żadne środki odchudzające to nie jest dobry wybór. Najlepszą opcją jest po prostu wprowadzenie zdrowych zasad odżywiania. Dla zabieganych polecam catering dietetyczny.
[12.06.2015] 21:25
Wandalik
Dokładnie i działanie z głową. Warto poczytać wartościowe artykuły na ten temat, sama wiele takich czytałam,ale najwięcej pomógł mi ten: http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990 ,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html opisuje jak szybko chudnąć, ale z głową.
[22.04.2016] 18:53
KasiaJasia
Mi się udało schudnąć z ćwiczeniami 5fit energy+program fitnesowy. Po miesiącu schudłam 6kg! Ćwiczenia wykonywałam 6 dni w tygodniu i jadłam same zdrowe produkty
[29.04.2016] 18:13
Werka09
KasiaJasia słyszałam o tym program fitnesowym 5 fit energy + czy to prawda że wystarczy tylko ćwiczyć 25 min i efekt się osiągnie? jak to jest? Jestem zainteresowana kupnem
[10.05.2016] 16:15
Karolinka80
Słyszałam o tych ćwiczeniach z 5 fit energy+program fitnesowy. Koleżanka mi poleciła. Zastanawiam się nad kupnem
[09.04.2017] 12:47
Grelina3
Z suplementów trafiłam na jeden, który okazał się wybitnie nieskuteczny. Mowa o Liporedium. Brałam go przez okres 8 tygodni. Żadnych skutków w postaci utraty wagi, zmniejszenia obwodu talii czy redukcji tłuszczu nie było. Sporo kasy poszło w błoto
[09.04.2017] 12:48
Tyczka2
Grelina3 - ciesz się, że nie doświadczyłaś tego co ja po braniu tego suplementu. Już po dwóch tygodniach dopadły mnie bóle brzucha, które jakoś znosiłam, ale kilka dni później zaczęły się zaparcia i musiałam go odstawić. Na szczęście po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Uważajcie na ten beznadziejny suplement dziewczyny.
[14.04.2017] 21:24
Ryszarda2
Dobrze, że przeczytałam wasze opinie i opinie innych dziewczyn na temat Liporedium, bo miałam zamiar je kupić. Ma potwornie dużo tych działań nieporządanych, wszędzie o tym można przeczytać...
[29.10.2018] 20:30
Grażyna 46
Moim zdaniem, patrząc na wynik jaki udało mi sie osiągnąć, jeżeli chodzi o pozbycie się nadwagi, to jednym z lepszych środków wspomagających odchudznaie jest Slimunox.
[30.10.2018] 16:15
izabela37
Ja schudłam dzięki diecie z cateringu, tzw. pudełka poskutkowały i zgubiłam już 7 kg, a to jeszcze nie koniec mojej walki Posiłki zamawiam z https://www.maczfit.pl/ , moim zdaniem to najlepszy catering dietetyczny
[02.11.2018] 13:20
bettxx
polecamwww.klinikasylwetki.xja.pl , ja zamawiałam i wszystko poszło bardzo sprawnie i pewnie. Polecam
[09.11.2018] 12:41
bella21
Hej, niestety mi po ciąży tez zostało kilka dodatkowych kilogramów. Figura się zmieniła, skóra przestała być tak spężysta jak wcześniej, a na poprawę tego faktu niestety nie miałam ani siły ani czasu. Diety cud nie pomagały, suplementy też nie. Dodatkowo mąż zaczął mi wytykać mankamenty niby w żartach ale wiadomo, nie było to super przyjemne. Zaczęłam przeszukiwać internet w szukaniu czegoś co mi pomoże i mój wybór padł na Biphasic Slim. Zamówiłam od Dominiki (kom.732 845 431) z ogłaszamy24, i zaczęłam kuracje. Jedynym moim wyrzeczeniem było porzucenie słodyczy i wieczorne podjadanie. Uczucie głodu strasznie osłabło, natomiast waga leciała w dół, ostatecznie 12 kg bez żadnego efektu jojo itd. Więc jak macie podobny problem to serdecznie polecam
[15.11.2018] 14:33
BlankaMik
Zdecydowanie dieta powinna być poparta aktywnością fizyczną, chociaż dieta jest też bardzo ważna. To że jestesmy aktywni to nie znaczy, że można jeść śmieciowe żarcie Moim zdaniem świetną opcją jeśli chodzi o treningi jest basen. Dzięki temu łaczymy relaks z czymś pożytecznym. Ja chodzę na bardzo fajny basen i wychodzi mi to nawet tanio - https://stacjanowagdynia.pl/cennik/aquapark . Zdecydowanie polecam
[16.11.2018] 08:56
nieszka91
Staram się i dietą, i ćwiczeniami no i póki co kiepskie efekty. Mam nadzieję, że niedługo coś będzie widać.
[20.11.2018] 21:15
kaja.e
polecam:www.centrumfigury.byethost14.com
[13.12.2018] 00:39
Sabina19as
Ja od miesiaca stosuję Slimunox, waga już spadłą o 5 kilo, więc jestem pełna nadziei.
[31.03.2019] 16:14
Cecylia.Ccc
Fakt na Slimunox udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.
[02.04.2019] 09:48
agager2342
jak po kuracji ze slimcea najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić
[02.04.2019] 23:41
yanki
W czasie odchudzania bardzo dobra jest kasza gryczana https://www.bee.pl/9080-kasza-gryczana

1 2
 » Odpowiedz na ten temat