o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie

1 2
[13.02.2013] 12:17
Kaludia
Kojarzycie może tą firmęwww.sklepdiety.pl , jak oni się sprawdzaja ? Czy są jakieś efekty?
[13.02.2013] 13:21
Maryla13
Skorzystałam z tego serwisu i jestem zadowolona bo oprócz produktów mam opieke konsultantki jeden raz w tygodniu, która pomaga mi w stosowaniu diety, wcześniej poddawałąm sie teraz wiem jak stosować produkty i jak je połaczyc z codzenną dietą, POLECAM
[13.02.2013] 14:09
kasmyk
a jak to wygląda cenowo? bo ja się zastanawiam albo nad taką ofertą albo będę znowu walczyć z otyłością sama - teraz chciałabym wesprzeć swoją dietę takim pasem odchudzającym: http://www.matymasujace.net/index.php?id_pro duct=18&amp ;controller=product co to tym sądzicie? warto spróbować?
[14.02.2013] 11:43
Hanna Kolun
Próbowałam różnych diet i nic mnie nie zadowalało. Tabletki są skuteczne. Na mnie podziałały tabletki Forever Slim. Znajoma poleciła mi jak spotkaliśmy się na basenie przez przypadek. Jak ją zobaczyła byłam strasznie zazdrosna i musiałam wiedzieć jak ona to zrobiła. I wtedy właśnie wyjawiła mi nazwę tych tabletek, można je kupić na allegro. Miałam pewne obawy czy też na mnie podziałają bo jak wiadomo nie zawsze na wszystkich działa ale spróbowałam. I byłam w szoku, juz po miesiącu schudłam 9 kilogramów bez jakiś drakońskich diet i męczenia się ćwiczeniami siłowymi. Jedynie spotykaliśmy się na basenie 3 razy w tygodniu z kumpelą która mi je poleciła. Z diety wyrzuciłam słodycze i jedzenie wysoko przetworzone. Dołączyła do mnie moja siostra i jej też udało się schudnąć aż 10 kilogramów w miesiąc. Ona ma zajęcia w szkole to ma więcej ruchu i pewnie to jej pomogło Mam już 3ci struj kąpielowy na basen a dwa poprzednie wyrzuciłam I co najważniejsze mogę spokojnie się tam bez wstydu pokazać
[14.02.2013] 13:48
wyluzuj
Witam chciałabym zapytać czy te tabletki mają jakieś skutki uboczne np senność lub nudności spotkałam się też z tabletkami które przyśpieszają tętno . Chciałabym wypróbować ale trochę się boję
[23.05.2019] 15:42
[18.02.2013] 23:49
hobbitkowa2
Polecam wyjechać na aktywne odchudzanie http://oferty.drirenaerisspa.pl/wzgorza#offe r -20579. Bynajmniej będziesz pod stała kontrolą profesjonalistów.
[11.03.2013] 14:16
malinnn343
Ja tak samo jestem zadowolona jak Maryla i dzisiaj moge się cieszyc z efektów
[18.03.2013] 07:13
wamrolka
wyluzuj (13.02.14 13:48):
Witam chciałabym zapytać czy te tabletki mają jakieś skutki uboczne np senność lub nudności spotkałam się też z tabletkami które przyśpieszają tętno . Chciałabym wypróbować ale trochę się boję

Jeśli chodzi o therm line forte to dodaje energii, poprawia nastój więc masz więcej siły i chęci do ćwiczeń, podczas których tłuszcz spala się najszybciej. Nie ma co się bać to preparat bez recepty przebadany i bezpieczny bo na naturalnych składnikach oparty jest.
[18.03.2013] 14:13
yllona
daj sobie spokój z jakimiś tabletkami i suplementami to tak naprawdę nic nie pomaga, a produkty light są bardziej szkodliwe od takich zwykłych, zacznij spacerować, a przed tv czy komputer zakładaj taki pas odchudzający: http://www.matymasujace.net/pasy-wibrujaco-o dchudzajace/18-pas-odchudzajacy-vibro-shape-6005519003348.ht ml ja przez miesiąc używania zrzuciłam 5,5 kg
[18.03.2013] 20:50
szczubełka
A ja nie wierzę w takie cuda jak pas odchudzający.... tabletki sprawdziły się u mnie w 100%, jestem zadowolona z efektów i nie szukam niczego innego.
[19.03.2013] 08:33
wamrolka
Mnie także pomogły, to dlaczego mam dać sobie spokój. Dobrze się czuję, wcisnęłam się już w swoje stare dżinsy, zostało mi jeszcze z 5 kilo do zrzucenia i wierzę, że szybko się z tym uporam.
[22.03.2013] 12:25
Jagababa07
A ja od 3 miesiecy walczę z nadwagą i o dziwo tym razem skutecznie ale to zasługa mojej kosultanktki z serwisuwww.sklpediety.pl a propo produkty Herbalife są naprawdę skuteczne, u mnie na wadze już 14 KG mniej, trzymajcie kciuki jeszcze 6 i będę w domu
Jaga
[28.03.2013] 19:40
anka anka
Mi bez konsultantki udaje się schudnąć. Wprawdzie diety nie mam takiej specjalnej, nie odczuwam głodu, łykam też therm line forte, nie jem słodyczy, smażonego, pieczywa białego i ziemniaków. Ćwiczę i szybciej chudnę. Do wiosny muszę pozbyć się jeszcze 5 kg, i potem tą wagę utrzymywać.
[27.05.2013] 09:18
belladonna567
Też miałam do czynienia z dietą herbalife. Okazała się skuteczna. Miałam wiele wątpliwości no ale niesłusznie i teraz jest wszystko ok. Polecam tą dietę.Warto zajrzeć na ich stronkę.
[12.06.2013] 12:59
piłek9876
Moja dziewczyna się odchudzała z dietą herbalife. Stosowała też suplementy. Wszystko wyszło pięknie bo schudła parę kilo i wyszło jej to na zdrowie. Polecam w jej imieniu
[13.06.2013] 13:32
Jasieńka z Nowego
Dzięki za propozycje. Muszę przyznać, że rozglądam się za jakimiś lekami, ale nie jestem przekonana w jakim sklepie nie sprzedadzą mi szajsu. Chyba jednak złożę zamówienie na suplementy Herbalife.
[23.06.2013] 23:38
renatka_sperling
http://www.matymasujace.net/10-oczyszczanie- organizmu - polecam plastry, naprawdę działają i odmładzają organizm, genialny wstęp do diety, od razu z 5-10 lat mniej i dodatkowa motywacja
[03.03.2014] 14:59
Beatricze-80
W moim przypadku bardzo dobre wyniki dało stosowanie ForeverSlim Znalazłam fajne forum o odchudzaniu... http://odchudzanko.pun.pl Zobaczcie, może wam też się spodoba
[04.03.2014] 19:27
Paulina M
Ja stosuje AcaiBerry900 już drugi raz kupuje na http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBer ry-900/?uid=8595&amp ;pid=129&bid=advandec suplement spełnia moje oczekiwania. Wspomógł moją kurację odchudzającą, w miesiąc zrzuciłam 4kg i czuje się po nim świetnie. Mniej jem i jestem aktywna fizycznie, waga spada z czego jestem zadowolona
[06.03.2014] 11:14
Zuzia

[nie mam nic do powiedzenia]
[06.03.2014] 11:16
Zuzia
Dwa tygodnie temu kupiłam tam AcaiBerry900. Kuracja trwa już 10 dni i widać efekty. poleciał mi już ponad kilogram. Polecam sprawdzone
[11.03.2014] 09:06
Mya
Jedyny sklep internetowy z jakiego korzystałam to zamawialam produkty z dieta-cambridge.pl bo ma wiele dobrych opini o sobie i nie zdarzyło mi się rozmawiać czy czytać opinie ludzi, ktorzy próbowali a nie schudli tyle ile sobie zalożyli. Do tego mają tam przepisy, ktore można wprowadzić do swojej diety, więc często tam zaglądam.
[14.03.2014] 13:04
wiarka
a tam sie jakieś większe ilości kupuje? Jak często zamawiasz?
[16.03.2014] 10:18
sorbet gruszkowy
Dziewczyny, serio wierzycie w to, że można ZDROWO schudnąć od tabletek? Nie lepiej się trochę poruszać, zbilansować dietę i zadbać o ZDROWE nawyki żywieniowe? Są diety, które takich nawyków uczą, nie ma po nich efektu jojo i nie wiążą się z rozwalaniem organizmu podejrzaną chemią.
[17.03.2014] 10:13
Anita P
Ciężko o takie nawyki ale owszem samo nic się nie zrobi. Ja ograniczyłam jedzenie i wprowadziłam więcej ruchu a dodatkowo stosuje poleconą przez przyjaciółkę tą zielona kawę http://www.najlepsze-suplementy24.pl/green-c offee-plus . Preferuje w pigułkach bo kiedyś próbowałam takiej zwykłej parzonej i jak bla mnie błeeeee nie mogłam się przełamać by ją wypić. Jak na razie zrzuciłam 2kg ale to dopiero drugi tydzień kuracji. Pozdrawiam
[17.03.2014] 16:44
alicjazkrainy
Ja ograniczyłam słodycze , posiłki staram się spożywać regularnie pięć razy dziennie. Nie objadam się i nie podjadam pomiędzy posiłkami. Do tego ćwiczę dwa razy dziennie i zaczynam swoją przygodę z jogą http://www.sportowo.pl/main/d ,d,230,joga.html
[25.03.2014] 20:42
Mysza_87
Zdecydowanie najfajniejsza dieta to taka która jest przyjemnością! moja Pyszna Dieta jest super, jedzonko do mnie przyjeżdża i tylko je jeść
[09.04.2014] 15:28
Karolina 35
Ja również korzystałam ze stronkiwww.najlepsze-suplementy24.pl jednak zdecydowałam się na Ultra-Slim gdyż jest on jako pierwszy w statystykach skuteczności. Teraz po miesiącu kuracji wiem że to był dobry wybór bo już zrzuciłam 4kg z czego jestem bardzo zadowolona. Nie mam jakiś głodówek czy mega wysiłków fizycznych. Owszem jem miej no i staram się jak najwięcej ruszać ( spacery, rower, czasem domowy aerobik) Polecam suplement sprawdzony i działa świetnie
[13.04.2014] 12:23
Endrju_RR
Mysza_87 (14.03.2014.25 20:42):
Zdecydowanie najfajniejsza dieta to taka która jest przyjemnością! moja Pyszna Dieta jest super, jedzonko do mnie przyjeżdża i tylko je jeść

Catering dietetyczny jest bardzo dobra opcją szczególnie dla super zapracowanych!
[20.04.2014] 17:30
Lulka63
Zniechęcilam się biorąc suplementy, więc postawiłam na coś naturalnego. Kupiłam blonnik z ananasem (bigarden). Jest naprawdę obiecująco choć nie było tak od początku, dopiero jak poskarżylam się w aptece to usłyszałam że łykając błonnik muszę bardzo dużo pić (kto by czytał ulotkę) i zaczęłam pić hektolitry wody z tygodnia na tydzień ważę coraz mniej.
[14.06.2014] 21:53
OE_AquaSlim
Mysza_87 (14.03.2014.25 20:42):

Witam!
Sama dieta nie jest wystarczająca aby schudnąć. Warto dietę połączyć z aktywnością fizyczną. Ważne jest także odpowiednie nawodnienie organizmu. Rekomenduję stosowanie suplementu diety Aqua Slim. To suplement diety, który ułatwia odchudzanie głównie dlatego, że w swoim składzie ma chrom, który przyśpiesza przemianę materii - w efekcie spadek wagi.
W razie pytań służę pomocą.
Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

1 2
 » Odpowiedz na ten temat