o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam pracy w domu.Jestem niepełnosprawny.

1 2
[02.11.2018] 13:59
MateuszK
Trzeba unikać oszustów, bo wiele jest takich ofert. KOntaktować się tylko ze sprawdzonymi firmami.
[04.01.2019] 12:28
Karolkopertyk
Testowanie gier - praca zdalna w domu
Witam,
jako osoba zaliczająca się do ww. mam przyjemność przedstawić wam możliwość dorabiania do wypłaty. renty. Praca polegająca na testowaniu gier komputerowych (głównie rozgrywka online z innymi osobami).
Wysokość wynagrodzenia będzie zależeć od czasu spędzonego w grach.
wymagania:
- wydajny komputer + w miarę szybkie łącze internetowe (warunek konieczny)
- znajomość zagadnień komputerowych, w tym obsługa komputera, instalacja gier
- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych np. paint, paint.net, gimp.
- mile widziana umiejętność nagrywania filmów i obsługa programów do ich montażu
- wysoka kultura osobista, komunikatywność
- sumienność i wytrwałość w wykonywaniu obowiązków
Zgłoszenia proszę kierować na adres email: testowaniegier@o2.pl
W zgłoszeniu proszę opisać dlaczego to Ty powinieneś do nas dołączyć
Informujemy że ilość miejsc jest ograniczona i skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
[12.04.2019] 10:15
kertal
Warto porozglądać się za Agencjami pracy. Jakaś powinna mieć odpowiednią ofertę pracy dla ciebie. Osobiście mogę polecić firmęwww.beetsma.pl Mają dużo ofert pracy, więc dla każdego zawsze coś znajdą.
[14.07.2019] 12:49
Evita
Wydaje mi się, że takiej pracy dobrze jest szukać przez jakąś agencję pośrednictwa pracy. Z tego co wiem od znajomych, to oni korzystając w naszym mieście z usług agencji MG Solutions znaleźli na prawdę bardzo ciekawe i dobrze płatne zatrudnienie i są z tego zadowoleni. Wydaje mi się, że przy odrobinie zaangażowania i Tobie się poszcześci
[16.07.2019] 10:46
zarabiaj 52.300zł miesiecznie
Praca online dla każdego 52.300zł/miesięcznie za 3-4 godziny pracy
zapisz się tu: http://systemzarabiania.pl
Sygnalista zdradza, w jaki sposób inwestorzy zarabiają duże pieniądze na spadających cenach bitcoina. Teraz każdy może!
[15.10.2019] 21:57
[25.07.2019] 18:15
KASIA k
Katarzyna K (16.08.2016.01 10:56):
Dzień dobry,
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "WSPARCIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA RYNKU PRACY". Jeśli posiadasz: orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym, jesteś osobą nieaktywną zawodowo (możesz być zarejestrowany/a jako osoba bezrobotna)
chciałbyś/chciałabyś otrzymać od nas wsparcie w zakresie współpracy z trenerem pracy, możliwości uczestniczenia w szkoleniach, stażach i pomocy w szukaniu pracy (kontakcie z pracodawcą, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych) zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego na adres: katarzyna.kwiatkowska@far.org.pl

Przestrzegam osoby niepełnosprawne przed udziałem w tego typu projektach. Szkoda czasu i pieniędzy inwestować w coś, z czego się nic nie ma. To jest jedno, wielkie oszustwo, żerują na ludziach chorych. Pieniądze, to zarabia stowarzyszenie, a nie taki chory. Chodzi o znalezienie jak największej liczby osób z odpowiednimi schorzeniami, żeby trzepac na nich kasę. Dają puste kartki do podpisu, potem robią niby szkolenia dla debili, wszyscy muszą zdać, bo z nich kasa. Udają, że szukają im pracy. Ostrzegam i odradzam!!!!
[31.07.2019] 13:28
Bartek123
OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
[09.08.2019] 12:32
tini23
Może to nie jest praca w domu, ale wydaje mi się, że byłaby odpowiednia ponieważ sam dysponujesz swoimi godzinami pracy. Mowa o doradcy klienta - https://www.aplikuj.pl/oferta/348015/doradca -klienta-umowa-zlecenia-ifinea#backto =%2Fpraca%2Fwojewodztwo-slaskie . Z racji niepełnosprawności nie myśl w ten sposób, że nie jesteś w stanie wykonywać normalnej pracy, bo w większości wypadków to nie jest prawdą
[12.08.2019] 08:37
sandra88x
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[28.09.2019] 19:53
outvarwathou20
Kilka lat temu postanowiłem że nie będę pracował na etacie, tylko zarabiał pieniądze w internetowych programach partnerskich, i jako milioner internetowy leżał na plaży, pił drinka z parasolką i patrzył jak pieniądze wpływają na konto.
Zacznij żyć tak jak ja, wejdź po więcej szczegółów na http://vorian.org

1 2
 » Odpowiedz na ten temat