o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zaliczyłem mężatkę, laska pijana, ci... sprzedana :)

[30.01.2013] 15:24
adekk24
W zeszłą sobotę byłem na weselu kolegi i robiłem za kierowcę...Około 1:30 podszedł do mnie Witek i mówi żebym zawiózł druhnę panny młodej (mężatkę), bo zalała się tak, że przestała kontaktować, a że mniej więcej ją znałem to wiedziałem, że mam ją zawieźć do jej teściów. Mąż dzielnie został na polu walki i podziękował z góry za odwiezienie "swojego skarbu". Fajna niunia, ok. 165 cm, dość duży biust.
Przyprowadzili mi Gosię do samochodu i posadzili na tylnym siedzeniu...Jak tylko ruszyłem bezwładnie położyła się na siedzeniu w taki sposób że rozcięcie na jej sukni tak się ułożyło że zobaczyłem jej majteczki...tak się podnieciłem że zacząłem sprawdzać jak bardzo jest nieprzytomna...Hamowałem mocno i przyspieszałem, ale nic nie reagowała....W pewnym momencie sięgnąłem ręką i jadąc po udzie doszedłem do majtek... Poczułem ręką gładkie rajstopy i momentalnie mi stanął. Delikatnie zacząłem ją masować, jednocześnie zjechałem na pobocze. Nie reagowała na macanki, więc odsunąłem i włożyłem palec w cipeczkę...też bez reakcji z jej strony, bo z mojej już mi tak stał że prawie rozerwał rozporek. Wysiadłem z samochodu i wszedłem tylnymi drzwiami i dla testu próbowałem ją obudzić, ale bezskutecznie. Zsunąłem ramiączko sukienki i okazało się że nie miała stanika tylko góra od sukienki miała podwójny materiał... Zacząłem wąchać i całować ją na dole, najpierw przez rajstopy i stringi, później lekko zdjąłem jej odzienie, uniosłem jej lekko nogi potem wyciągnąłem twardego ptaszka i bez problemu w nią wszedłem....waliłem ją bardzo krótko i szybko się spuściłem..., chyba po 5 minutach. potem miałem stracha ze się zorientuje rano i musiałem wytrzeć jej pikę chusteczką o bo chciał wypływała z niej sperma.
Potem zawiozłem ją pod dom zadzwoniłem na domofon i zszedł po nią teść lub ojciec (nie wiem).
[30.01.2013] 15:32
Puśka
i tym oto sposobem przyznałeś się do gwałtu..., "gratuluję..."!!!
[30.01.2013] 16:23
adekk24
Jakiego gwaltu niunius, laska nie protestowala, az zaluje, ze stringow nie wzialem jako trofeum Prawde mowiac, mam na nia znowu ochote.
[30.01.2013] 18:25
Puśka
adekk24 (13.01.30 16:23):
Jakiego gwaltu niunius, laska nie protestowala, az zaluje, ze stringow nie wzialem jako trofeum Prawde mowiac, mam na nia znowu ochote.

jak miała protestować skoro byla nieprzytomna.....?
[31.01.2013] 10:55
adekk24
Tu chodzi o to, zeby zaliczyc kolejna dupeczke, numerek na liscie, a widze, ze to tym bardziej fajne, jezeli moje nasienie zostalo w lasce, przypisanej juz do innego samca. Kiedys na wojnach zawsze o to chodzilo: zabijemy ich i pohanbimy ich kobiety hehe
[26.04.2019] 16:14
[31.01.2013] 15:28
Puśka
hmmm, slowa nie powiem w tym temacie..., mnie by osobiście było wstyd.....chwalić się tym na forum, a może TY tylko taki marzyciel jestes.....? hmmm
[31.01.2013] 21:38
ciekawy....
Puśka (13.01.31 15:28):
hmmm, slowa nie powiem w tym temacie..., mnie by osobiście było wstyd.....chwalić się tym na forum, a może TY tylko taki marzyciel jestes.....? hmmm

Tak robi bezmyślny samiec nie myśli tylko działa u niego zwierzęcy instynkt.
[01.02.2013] 11:45
kuźwa, jak mozna
walic takie zwłoki ??? Zawsze myslałem, ze przyjemność odczuwa sie wtedy kiedy to kobieta odczuwa przyjemność, inaczej to tak jakbyś odbywał stosunek ze sztuczna lalą, tragedia
[11.02.2019] 22:57
kazim 666
ja bym cie @@@ zatłuk na smierc

» Odpowiedz na ten temat