o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

EGZAMINATOR OKE mgr Brygida

[18.11.2012] 18:40
mgr Brygida
Jestem polonistką, magistrem filologii polskiej. Mogę przygotować dla Ciebie kompletną prezentację maturalną lub napisać wypracowanie. Pisane przeze mnie prezentacje co roku są wysoko oceniane. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tego typu prac. Znam dobrze wymogi egzaminatorów, gdyż sama zasiadam w komisji egzaminacyjnej. Każda praca pisana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, iż nikt inny nie będzie miał podobnej prezentacji. Jeśli chcesz, możesz sam zaproponować lektury lub dokonać ich wyboru wspólnie ze mną. Uwzględnię wszystkie Twoje uwagi i sugestie. Zamawiając pracę u mnie masz pewność, że otrzymasz profesjonalnie napisaną pracę. Nic nie ryzykujesz! Przed wpłatą otrzymujesz konspekt lub fragment pracy. Wiesz co kupujesz! SKŁAD PREZENTACJI MATURALNEJ: - tekst wypowiedzi (na ok. 15 minut) - konspekt (plan ramowy, bibliografia z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu) - karta z cytatami - istnieje także możliwość przygotowania prezentacji multimedialnej GRATIS do każdej pracy zestaw przykładowych pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami oraz Biuletyn Maturalny zawierający szczegółowe informacje o strukturze egzaminu maturalnego, zasady dialogu z komisją, jak i informacje dotyczące sztuki retorycznej. TERMINY: Termin napisania prezentacji maturalnej zależy od tematu, podlega on indywidualnym uzgodnieniom (zwykle wynosi od 3 do 14 dni, w zależności od wymagań klienta). Termin napisania samego konspektu: do 3 dni. Termin napisania wypracowania: do 3 dni. Termin napisania pracy semestralnej: do 7 dni. ODBIÓR PRACY Decyzja o wyborze sposobu odbioru pracy należy do Ciebie. Istnieją 3 możliwości odbioru pracy: 1) wysłanie pracy na adres e-mail podany przez Ciebie przy zamówieniu. Praca jest wysyłana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Przed dokonaniem wpłaty otrzymujesz konspekt (przy zamówieniu prezentacji maturalnej) lub fragment pracy. Stanowi to gwarancję otrzymania profesjonalnie napisanej pracy. 2) wysłanie pracy przesyłką pobraniową na adres podany przy zamówieniu za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki pobraniowej istnieje możliwość otwarcia przesyłki przy listonoszu i zapoznania się z tekstem pracy. Mogę również przesłać przed nadaniem przesyłki na adres e-meil konspekt lub fragment pracy. W przesyłce znajduje się wydruk pracy i płyta CD z nagraną elektroniczną wersją pracy. UWAGA! Przy wyborze przesyłki pobraniowej do kosztu pracy doliczana jest również opłata pocztowa. 3) odbiór osobisty w Poznaniu (dokładne miejsce i termin są ustalane indywidualnie). Nie jestem oszustką. Mogę podać mój numer telefonu (powinien być w ogłoszeniu), poza tym przy numerze konta podaję mój adres (jest on także na przesyłce pocztowej). To świadczy o mojej uczciwości. Jeśli mają Państwo jakieś inne pomysły na odbiór pracy to mogę się dostosować, bo wiem z doświadczenia (zgłaszają się do mnie nie raz oszukane osoby), że jest sporo oszustów, podających się za polonistów, którzy prac w ogóle nie przesyłają, zatem zgodzę się na Wasze propozycje
zdana_matura2013@wp.pl
zapraszam Brygida
[30.11.2012] 21:47
PREZENTACJE MATURALNE 2013
STUDENTKA STUDIÓW POLONISTYCZNYCH NAPISZE PREZENTACJĘ MATURALNĄ Z JĘZYKA POLSKIEGO.
Jeśli masz problem z napisaniem pracy maturalnej, służę pomocą. Jestem studentką studiów polonistycznych. Prezentacje maturalne piszę już trzeci rok. Do ich tworzenia podchodzę bardzo poważnie. Piszę je samodzielnie, z własnych notatek oraz wiedzy zdobytej na studiach. Podczas pisania stale konsultuję się z Tobą - podaję dokładne informację, na jakim etapie jest prezentacja. Dodatkowym atutem jest fakt, iż to nie ja wybieram dla Ciebie lektury, lecz Ty. Dostosowuję się do Twoich propozycji i sugestii. Jeżeli nie jesteś zdecydowany/a, pomagam Ci i razem dobieramy pozycje lektur tak abyś był/a usatysfakcjonowany/a.
Oto kilka ważnych szczegółów:
-moje prezentacje są kompletne, zawierają: konspekt (składa się z: bibliografii z literaturą podmiotu oraz przedmiotu; ramowego planu wypowiedzi); cytaty/ ilustracje (jeżeli są przewidziane); tekst prezentacji (ok. 3-5 stron);
- całość prezentacji liczy przeważnie od 7 do 10 stron (wszystko zależy od doboru lektur, cytatów, ilustracji, itp.), pisana czcionką 12;
- cena prezentacji waha się w granicach 80 100 zł. (cena zależy w dużej mierze od tematu);
- czas realizacji: nie dłużej niż 10 dni.
ZAPRASZAM PO DALSZE INFORMACJE NA ADRES: praceklaudia@gmail.com
[07.08.2019] 00:50
Bridget.pl
http://www.bridget.pl

» Odpowiedz na ten temat