o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Mam przyjaciółkę nie kochankę, a moja żona jest zazdrosna ...

[01.11.2012] 16:11
Frendzik
No właśnie, to zagadnienie, na temat którego chciałbym usłyszeć coś od Kobiet ...
Mam przyjaciółkę, jeszcze z czasów podstawówki,
w sumie rzadko rozmawiamy ze sobą (obecnie), ale jest to fajne.
Traktuję ja jako przyjaciela, nie patrzę na nią jak na obiekt seksualny,
lubię z nią rozmawiać, bo widzi świat jak Kobieta i to jest ciekawe, jednocześnie na niektóre sprawy patrzy podobnie itd
Niestety nie widuję się z nią zbyt często, właściwie unikam tego ze względu n żonę, którą bardzo kocham i która jest moją największą przyjaciółką i kochanką, ponieważ jest zazdrosna i nie chciałbym jej zrobić przykrości, zwłaszcza, że twierdzi iż podobam się tej mojej koleżance (a ona właśnie się rozwiodła).
Mam prawdziwego przyjaciela , chciałbym mieć przyjaciółkę (nie kochankę) a tu nie można...ech
Kobiety co o tym myślicie ?
[01.11.2012] 16:24
Myślimy, że...
...najlepiej będzie jak założysz ten temat od razu sto razy na wszystkich forach o2
[01.11.2012] 17:45
gad
mogłeś chociaż coś zmienić, a nie któryś raz z rzędu ten sam tekst.
[02.11.2012] 22:56
koralina9208
...no niestety jak już się jest w związku to przeważnie jest tak, że nie można mieć przyjaciółki/przyjaciela ... ryzyko, że przyjaźń rozwinie się w "coś więcej" zmusza partnera/partnerkę, do tzw: obrony swojego dobra prywatnego i dlatego nie pozwala na zawieranie tzw: "przyjaźni"
[03.11.2012] 00:05
po 3 latach
life sucks, albo zona albo kolezanka, zona nie zrozumie! kobiety sa zaborcze, nie lubia rywalizowac z innymi.... moze gdyby one sie znały???? znaja sie???? moze wtedy zona nie bylaby zazdrosna, w innym przypadku ty poprostu umaiasz sie z inna kobieta na dodatek dobrze sie bawisz w jej towarzystwie a dla zony jest to nie do przyjecia!!!
[19.08.2019] 16:26
[03.11.2012] 10:50
Nie jestem tam
Ja nie jestem zazdrosny choć moja zona też ma przyjaciela i lubią ze soba długo plotkowac nawet robić zakupy jest mi to na reke ja ze swojej strony staram sie go unikać jak najczęściej nie muszę tragać zakupów a o zdrade czy tam romans jestem spokojny
[09.02.2019] 11:30
monali ty stara...
Frendzik = H.N.A.S.A = Pochodzenie O-Ben-Risi
[09.02.2019] 19:40
seksualnieeu
Gorace dziewczyny potrzebuja seksu i zabawy
Szukasz kobiety z Twoich okolic ? wejdz na seksualnie.eu i zacznij się umawiać , ponad mln profili z calej Polski

» Odpowiedz na ten temat