o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry wózek -jaki wybrać ?

1 2 3
[20.12.2016] 16:41
jacia13
Myszulinkaa (16.12.2016.05 16:50):
Waccia (16.11.2016.21 00:44):
Są niektóre bardzo drogie wózki, które po prostu nie są praktyczne, np. dla matki która porusza się komunikacją. Takie wózki ładnie wyglądają, ale nie mają miejsca na zakupy, stelaż jest do kitu, opony które się ścierają. Tutek jest taki wyważony, to po prostu normalny dobry wózek.

Najgorsze są wózki z małymi kółkami i takie, gdzie w kole jest mało miejsca żeby napompować wentyl. Odradzam takie. Duże dobrze pompowane koła + spora gondola (ta pora roku) i do tego dobre składanie. Tutek moim zdaniem ma spoko wózki po d tym względem.

Popieram w 100%. Popieram kupowanie wózków, które są po prostu solidnie wykonane, ale też pomyślane. Przy męczeniu się z wentylem można go ułamać i od razu dętka do kupowania. Tutek ma dobre, czytaj normale rozwiązania w tym zakresie. Mówę jako matka 2 dzieci.
[28.12.2016] 21:05
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547
[29.12.2016] 16:02
soontobeamummy
Mnie się bardzo podoba wózek EURO-CART Durango wózek 4w1 z fotelikiem RECARO Privia, na https://dzidziusiowakraina.pl jest w bardzo fajnej cenie i jest możliwość kupna na raty, chyba się skusimy właśnie na taki sprzęt
[16.01.2017] 15:59
Marta_Waa
Tutek według mnie ma bardzo fajne rozwiązania. Takie wózki są właśnie dobre do np. większych miast, gdzie liczy się to, żeby w miarę mało miejsca zabierały i żeby można było je sprawnie składać.
[17.01.2017] 03:40
bebrr
My wspólnie z mężem dość długo zastnawialiśmy się nad wyborem wózka. Zależało nam na przede wszystkim na jakości, chcieliśmy aby nasze dziecko od samego początku czuło się w nim dobrze, bo lubimy dużo spacerować. Siostra, która rodziła tuż przede mną poleciła mi jeden z wózków odwww.sdkrak.pl/140_g-mini. Zdecydowaliśmy się i nie żałujemy, strzał w 10. Mała chętnie wybiera się z nami na spacery i w ogóle nie marudzi.
[25.02.2020] 00:55
[30.01.2017] 22:34
Lenna9
Jak chodzi o stosunek jakości do ceny to Tutka uważam za dobre rozwiązanie. Powiedzmy tak, że w normalnej cenie można mieć wózek, który starczy w zuepłności dla 1 i 2 dziecka jakby ktoś planował.
[31.01.2017] 23:03
radekk
Rodzice dzieci, które już wyrosły wózków często sprzedają niepotrzebne wózki. Możesz popytać wśród znajomych,czy ktoś nie na zbyciu. W sieci też jest sporo ogłoszeń na sprzedaż używanych wózków http://alegratka.pl/ogloszenie/wozek-3w1-mor etti-m20-nowy-27897257.html?h=d5b13698606da072?ag
[06.02.2017] 22:58
Marcelina85
Ja jak każda mama która oczekuje pierwszego dziecka chce mieć nowy wózek nie używany. Moja znajoma która właśnie urodziła kupiła wózek z Tutka. Bardzo spodobał mi się ten wózek bo miałam okazję towarzyszyć jej na spacerkach z synkiem. Ja wybrałam model taki sam czyli Tutek Torero.
[20.02.2017] 15:24
Pola13
Marcelina85 (17.02.2017.06 22:58):
Ja jak każda mama która oczekuje pierwszego dziecka chce mieć nowy wózek nie używany. Moja znajoma która właśnie urodziła kupiła wózek z Tutka. Bardzo spodobał mi się ten wózek bo miałam okazję towarzyszyć jej na spacerkach z synkiem. Ja wybrałam model taki sam czyli Tutek Torero.

Mam właśnie wózek Timer marki Tutek. Jestem zwolenniczką nie kupowania wózków, które są ładne co prawda, ale mało praktyczne. Tu jest wózek lekki, sterowny i niezajmujący dużo miejsca. No i niebagatelna sprawa nie jest droższy od pieniędzy.
[23.02.2017] 23:27
Soloneee
Pola13 (17.02.2017.20 15:24):
Marcelina85 (17.02.2017.06 22:58):

Mam właśnie wózek Timer marki Tutek. Jestem zwolenniczką nie kupowania wózków, które są ładne co prawda, ale mało praktyczne. Tu jest wózek lekki, sterowny i niezajmujący dużo miejsca. No i niebagatelna sprawa nie jest droższy od pieniędzy.

A jak taki Tutek się sprawuje w bardzo miejscich warunkach?
[25.02.2017] 14:45
mamaKasi
Sporo zależy od tego w jaki sposób będzie wózek użytkowany. Ja i mój mąż jesteśmy bardzo aktywnym małżeństwem i potrzebowaliśmy takiego wózka który nie tylko będzie zwykłą spacerówką, ale będzie miał też inne funkcje chociażby wózka do joggingu czy przyczepki do roweru. Woleliśmy mieć 1 lepszy wózek do wszystkiego niż kilka, nawet miejsca w garażu by nie było na trzymanie i przyczepkę i wózka. Nordic cab spełniał nasze wymagania, bo jak chce pojeździć z dzieckiem rowerem to robię z wózka przyczepkę albo zostaje przy opcji standardowego wózka. Pneumatyczne koła pozwalają biegać po każdej nawierzchni i nie skręcają się jak biegam po piachu czy śniegu. Córka po takich maratonach jest bardziej żwawa. No ale wiadomo jak ktoś jest mniej aktywny jak ja to musi szukać zwykłej spacerówki bez bajerów.
[25.02.2017] 17:47
JoloJoli
Jeżeli coś lekkiego i praktycznego to Euro-Cart Volt. Przyjemny wózek, sprawdzony przeze mnie w różnych warunkach. Sporo z nim też podróżowałam, bardzo dobrze się składa i jego transport w ogóle nie stanowi problemu, a o to chodzi przecież.
[03.03.2017] 14:13
Marlena12
Mi bardzo przypadł do gustu wózek z Tutka. Wybraliśmy model Timer. Jest bardzo ładny wizualnie i wygodny. Z poprzednim dzieckiem miałam inny wózek po mojej bratowej i strasznie się z nim męczyła.
[03.03.2017] 22:29
Madziulka266
Ja tez wybrałam tutka. Koleżanka poleciła mi ten wózek bo sama urodziła 3 miesiące temu i spacerowałam dużo przed porodem wiec siłą rzeczy miałam okazję testować wózek. Na pierwszy rzut oka ciężka kolumbryna. Nic mylnego wózek jest leciutki jak chmurka, zwrotny a co najważniejsze . Ładny!!! Ja mam model http://www.tutek.pl/collection.php?name=gran der_plus
[21.03.2017] 15:50
jaeli
JoloJoli (17.02.2017.25 17:47):
Jeżeli coś lekkiego i praktycznego to Euro-Cart Volt. Przyjemny wózek, sprawdzony przeze mnie w różnych warunkach. Sporo z nim też podróżowałam, bardzo dobrze się składa i jego transport w ogóle nie stanowi problemu, a o to chodzi przecież.

Mamy spaceróweczkę Volt od trzech dni. Na razie w fazie intensywnych testów jest, jak do tej pory super wrażenia. Mały nie chce w domu siedzieć
[24.03.2017] 15:13
karina1313
Ja własnie jestem w trakcie noszenia się z zamiarem kupienia wózka własnie z firmy Tutek.
[18.04.2017] 21:38
Koamilka
Riko Brano Ecco. Polski producent, bardzo fajne, nowoczesne i ładne wózki. W rozsądnej cenie. Bez problemu możecie je sobie odszukać w sieci.
[18.04.2017] 22:55
aldina88
Ja z Riko posiadam model Nano, już drugi maluch z niego korzysta, wozek nie do zdarcia.
[26.04.2017] 21:39
marta873004
Podobno najbardziej się opłaca kupić wózek wielofunkcyjny? Jakie są wasze doświadczenia z takimi wózkami? Wybór jest dość duży z tego co widzę https://dzidziusiowakraina.pl/pl/c/Wielofunk cyjne-3w1/257 - może któryś z rodziców-forumowiczów może się wypowiedzieć?
[03.05.2017] 14:19
Iwka999
Polecam Tutek. Polska firma, rozpoznawalna, mają fajne i praktyczne wózki. Zwłaszcza jak dla mnie fajny jest Tutek Timer. Dobrze wykonany. Dla mamy, która się na przykład porusza komunikacją miejską to fajne wyjście.
[04.07.2018] 15:56
adamm
Bardzo dobre wózki produkuje Dorjan, już mi wcześniej ich rzeczy polecało parę osób, także jak się nam dziecko miało urodzić to właśnie u nich zamawialiśmy. Bardzo wygodna spacerówka, przestronna gondola, dużo miejsca w koszu na dole, praktyczna torba, dokupiliśmy sobie też fotelik z adapterem, ogólnie można skompletować sobie u nich pełen zestaw.
[04.07.2018] 15:59
rambler
Tylko Rambler. Najlepsze wózki różnego typu na każdą kieszeń. Nie ma lepszej firmy!
http://nova.rambler.ru/search?
[03.08.2018] 11:08
Olivka
Chwalę sobie nasz wózek Quick od Dorjan (można go podejrzeć na https://dorjan.com.pl/ ). Trzystopniowa regulacja siedzonka, mocne koła żelowe, ogólnie przednie koła są skrętne ale można sobie je też wygodnie zablokować do jazdy tylko na wprost co mi się fajnie sprawdza na mojej osiedlowej drodze rowerowej.
[09.10.2018] 15:18
Jowita999
W ciemno możesz brać ten wózek https://lionelo.com/shop/lea/. U nas już się sprawdza przy drugim dziecku. Spacerówka, ale z wieloma funkcjami, więc zdecydowanie uniwersalny. Do podróży, łatwo schować w małej szafie. Do tego dochodzi kosz na zakupy duży w zestawie i pokrowiec. Zdecydowaliśmy się na ten wózek, bo miał jeden z najważniejszych certyfikatów bezpieczeństwa. Przy intensywnej eksploatacji naprawdę nic się z nim nie dzieje.
[30.10.2018] 16:02
marzena43
Polecam sklep https://dzidziusiowakraina.pl/ - zarówno online, jak i stacjonarny. Bardzo miła i pomocna obsługa, która zna się na sprzedawanych produktach, dzięki czemu potrafi odpowiedzieć na liczne pytania i wspomóc w podjęciu decyzji A produkty świetnej jakości, solidne i bezpieczne.
[07.06.2019] 13:23
Kate erin
Ja trochę się rozglądałam zanim trafiłam na naprawdę dobre wózki dziecięce. Wreszcie zdecydowałam się na ofertę firmywww.Natigo.pl Polecam wam zajrzeć na ich stronę. Na pewno znajdziecie odpowiedni wózek dla siebie.
[18.06.2019] 22:14
irka345
marzena43 (18.10.2018.30 16:02):
Polecam sklep https://dzidziusiowakraina.pl/ - zarówno online, jak i stacjonarny. Bardzo miła i pomocna obsługa, która zna się na sprzedawanych produktach, dzięki czemu potrafi odpowiedzieć na liczne pytania i wspomóc w podjęciu decyzji A produkty świetnej jakości, solidne i bezpieczne.

Kupowaliśmy w tym sklepie zarówno wózek, jak i fotelik. Polecam! Dobre ceny mają i duży wybór, jest w czym wybrać
[09.01.2020] 13:34
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat