o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry wózek -jaki wybrać ?

1 2 3
[15.10.2012] 11:15
Klaudyna&
Szykuję sie do zakupu wózka .Spodobał mi się GRACO EVO .Czy ktoś go ma i może coś napisać o nim ? Sprawdza się ?
[15.10.2012] 13:49
0oliwkaa
Bardzo fajny i wygodny wózeczek .Spacerki to sama przyjemność ,nawet po lasach . Co mogę powiedzieć , moja córeczka prawie cały czas w nim śpi ,więc musi być wygodny ,a do tego ma naprawdę duży kosz na zakupy . Tak więc GRACO EVO warto kupić .
[15.10.2012] 19:24
zosia samosia2
No...ja nie mam tego wózka ,ale za to mam inny Jane Rider . Bardzo przypadł mi do gustu . Praktyczny ,wygodny .Odwracalne siedzisko pozwala na ustawianie go zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy .
[23.10.2012] 01:04
zo*fia
Ja dopiero wprawdzie zamówiłam i czekam az nadejdzie ale napisać mogę, ze wybór łatwy nie był, przeglądałam z 20 wózków zanim się zdecydowałam ale mysle że graco EVo to trafny wybór
Mnie zalezało na czymś lekkim i szybkim w skąłdaniu i rozkładaniu a przy tym wygodnego dla dzieciaka , ten wydaje sie że bedzie super, no ale tak naprawdę bede mogła napisac jak pojeżdżę
[30.10.2012] 16:13
wzygzak
Graco generalnie ma dobre wózki i foteliki dla dzieci. Ceny są też całkiem całkiem.
Przy okazji jeżeli szukasz wózka to w toysrus są do -50% nawet all 4 kids!
[26.02.2020] 10:22
[22.10.2013] 21:54
mayama
To fakt że te gracowskie sa niezłe, porządne jakościowo i materiały zdrowe. Przynajmniej jak czytałam kilka wyników testów wózków pod kątem zawartości toksyn to zawsze były w niewielkiej grupie tych "czystych" czyli bezpiecznych wózków
Graco Evo- to chyba ta nowość zeszłoroczna? Kojarzę coś, taki zwinny lekki wózeczek?
[02.01.2014] 17:21
kasia.nes
ja polecam Maxi Cosi Elea jest super i w sumie cena też do ogarnięcia. Niedługo kupuję wózek i zrobiłam konkretny research- wszystkie znajome i przyjaciółki polecały. Nie zostaje mi nic innego jak zakup mam nadzieję ze będę zadowolona, a zależy mi przedewszystkim na konforcie maluszka i mobliności wózka- mieszkam na 3 piętrze!
[15.01.2014] 18:13
sandrrra
dziś na rynku jest tyle firm i tyle wózków ze naprawdę cięzko się połapać. Osobiście wybrałam Quinny Speedi, ale tak jak powiedziałam: wszystko już zależy od gustu i preferencji
[20.01.2014] 21:53
moniaaas87
w 100 % polecam wózeczek Graco Evo, bardzo leciutki, co pomogło mi w znoszeniu i dziecka i wózka z 3 piętra, do tego siedzisko wygodne.
[01.02.2014] 11:50
fiolekkk
dla mnie najważniejsze żeby był lekki, wygodny w prowadzeniu, komfortowy i wygodny dla dziecka
[08.02.2014] 20:09
moniaaas87
@fiolekkk - Oczywiscie, że graco evo poosiada te fukcje, nie wiem czy to magia tego wozka czy po prostu mlody mial tak gleboki sen, ale czesto na spacerku wlasnei zasypial na jakies 2-3 godziny, widocznie bylo mu komfortowo i wygodnie w wozku
[09.02.2014] 11:44
fiolekkk
znam ten wózek, zgodzę się z Tobą jesy bardzo fajny
[11.02.2014] 12:21
mus-ann
A czy ktoras z mam miala moze doczynienia z wozeczkiem quinny moodd? nikt ze znajomych nie ma a sie zastanawiam... Jakie sa Wasze opinie?
[11.02.2014] 12:22
InhalatorDlaDzieci
Na forum jest cały szereg tematów odnośnie wózków dla dzieci,można poczytać i wiedzieć więcej. Pamiętajmy,że musi być on zarówno bezpieczny jak i wygodny podczas codziennego użytkowania dla naszego dziecka.www.InhalatorDlaDzieci.pl
[22.04.2014] 11:31
moniaaas87
nie mialam z tym wozkiem stycznosci, ale tak jak w temacie graco evo jest bardzo wygodny, przejdz sie do sklpeu stacjonarnego z artykulami dla dzieci i sama wyprobuj, to nic nie kosztuje a bedziesz miala podglad na to co wybierasz
[22.04.2014] 21:35
fiolekkk
widziałam atrakcyjne promocja na graco evo 2w1 i 3w1.
[24.04.2014] 23:01
jagusiaaa
mieliśmy kupić sobie jane muum ale ostatecznie dostaliśmy inny wózek od teściów.Oglądając go w sklepie bardzo spodobała mi się regulowana rączka oraz wygoda w prowadzeniu( co prawda po sklepie ale dało się odczuć)
[25.04.2014] 19:18
malwa87
hej, właśnie zastanawiamy jaki jaki wózek wybrać, dużo widziałam dobrych opinni o wózka jane muum. Jak sądzicie kupić 2w1 czy 3w1?
[09.05.2014] 16:34
Karolina Kuzajka
Znalazłam świetną ofertę wózków spacerowych w sklepie internetowym Akpol Baby. Sklep istnieje również w Poznaniu i Trójmieście. Polecam, mają świetny wybór i dobre promocje Na dodatek teraz właśnie mają fajny konkurs, w którym można wygrać foteliki samochodowe!
[16.06.2014] 20:09
magdamiszka
ja sama posiadam graco evo, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu sprawdza się świetnie oraz spełnia wszystkie standardy jakie sobie postawiłam podczas wyboru wózka, jest bezpieczny, ma ładny desing oraz łatwy w utrzymaniu
[27.06.2014] 23:52
kasiu_linka
mus-ann (14.02.2014.11 12:21):
A czy ktoras z mam miala moze doczynienia z wozeczkiem quinny moodd? nikt ze znajomych nie ma a sie zastanawiam... Jakie sa Wasze opinie?

moja kolezanka go ma- wozek jest naprawde solidny. nie dosc ze porzadnie wykonany, latwo sie jezdzi i sklada to ma super design!
[15.08.2014] 18:54
shazza
Graco Evo tez ma super design , widziałaś? mnie się spodobał od razu kolorek czerwony chilli z czarnym stelażem.A do tego ta lekka aluminiowa rama
[17.09.2014] 13:41
bebciowamama
Graco Evo chilii robi wrażenie, a waga wózka tak lekka jak piszą czy to troszkę naciągane? Bo sama poszukuje wózka spacerowego dla synka
[21.09.2014] 17:51
matyldzik
też mamy Graco Evo więc jego pani polecam. Wózek już znany więc i ma pani pewnośc że nie kupuje bubla a takie nowe modele , nie sprawdzone wiadomo ryzyko większe. Ten juz znam na wylot i jest ok.
[25.09.2014] 17:09
awilli
Graco Evo to dobry wybór, a jak ktos ma wątpliwości proponuje udac się do sklepu i pooglądac wózek. Też tak robiłam, to żadne wstyd , ja chyb z mc nie umiałam się zdecydowac na wózek ale w końcu po długich namysłach zamówiliśmy właśnie ten model Graco Evo w wersji z fotelikiem samochodowym Junior Baby
[16.10.2014] 17:31
angie_m
Ja miałam wózek polskiego producenta z Częstochowy Tako Warrior 3w1. Był bardzo wygodny, tym bardziej, że po wsi jak spacerowałam po drogach polnych na spacerki lub do lasu to koła się bardzo sprawdziły na dziurach i nierównej drodze (posiadają amortyzację sprężynową).
[31.10.2014] 13:57
agata
Moja sąsiadka ma ten wózek od roku, ja wprawdzie jeszcze przeglądam co inni o nim pisza ale przymierzam sie też do zakupu bo widzę że większość opinii z netu ma pozytywne no i potwierdza sie to w tym co mówi o nim sąsiadka
[21.02.2015] 10:36
evfelinka85
Ja kupowałam wózek 3w1. Z obserwacji widzę, że są to najpraktyczniejsze wózki. Kwestia po prostu wyboru odpowiedniego modelu. Ja zakupiłam model Soft Line z firmy Prampol. Mieszkam w okolicach Częstochowy i właśnie sporo czasu poświęciłam na to, aby dobry wózek kupić. Ale się udalo.
[24.02.2015] 16:55
LidiaN
ja też korzystałam z wózka 3 w 1 ale z praktyki powiem Ci ze to jest bardzo dobre rozwiązanie. Jak potrzeba to wózek jest głęboki a jak trzeba to zamienia się w spacerówkę. Widziałam ze tutaj http://www.ewozki.eu/ mają bardzo fajne zestawy takich wózków. Jak masz wybierać to chyba najlepiej takie.
[06.03.2015] 14:47
szama72333
Teraz najważniejszym kryterium podczas wyboru wózka będzie wygoda oraz bezpieczeństwo naszego dziecka,wygląd nie ma aż tak dużego znaczenia. Ja akcesoria zamawiam na DzieckoiTy.pl mają szeroki wybór i niższe ceny.
[10.03.2015] 21:34
Anka Klamka
A ja miałam taki wielofunkcyjny Tako CITY MOVE 3 w 1, który dokładnie to wygląda tak: http://www.ewozki.eu/pl/p/3w1-wozek-wielofun kcyjny-Tako-CITY-MOVE-NOWOSC/714 City Move to wózek zainspirowany wirtualnymi podróżami oraz ulicami wielkich miast. W wózku City Move widać zamiłowanie do kolorów oraz innowacyjnych technologii.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat