o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie kupić gipsową sztukaterię?

1 2
[19.09.2012] 12:51
Alak232
Chcę odnowić elewację zakupionego domku. Znacie jakąś firmę, która robi elementy dekoracyjne, gipsowe, stylizowane na daną epokę?
[20.09.2012] 09:13
Iwonekczia
Interesuje cie jakas konkretna epoka? Chcesz zamówić przez internet z dostawą czy udać sie prosto do wytwórcy?
[20.09.2012] 10:23
Babik09
Chciałbym, żeby to było coś w stylu rokoka. Forma zamówienie ejst mi obojętna. Jestem w stanie podjechać gdzie ewentaulanie. A mieszkam w Skierniewicach.
[24.10.2012] 11:30
Paweł34
Ja polecam -> Art Gips www.art-gips.pl Oni są dobrzy w tym co robią. Ja np zamawiałem u nich rzeźbe i wykonali ją super.
[26.10.2012] 08:15
Sławek35
To co szukasz w stylu rokoka myśle ze tam znajdziesz w Art gips, nie znam sie na tym na za bardzo, ale zamawiałem od nich róznego rodzaju aniołki i sie sprawdzili z kazdej strony.
[24.10.2019] 04:14
[29.11.2012] 14:45
heniu3543
Ja wole Art-gips to jest firma sprawdzona przeze mnie i mi odpowiada.
[14.03.2013] 18:22
Jarki
Ja polecam sztukaterie styropianową, odpowiednie wykonanie i wybór solid nej firmy daje produkt w wielu aspektach wygodniejszy od gipsowego, a o licznych zaletach-lekki, prosty w montażu. Korzystałem z usług firmy Decostyr i na elewacji mam bonie w narożnikach i gzymsy wokół okien-tak idealnie pokryte tynkiem, że każdy kto je widzi dziwi się jak mu mówię, że są styropianowe Oczywiście to nie słabe imitacje z supermarketów ale profesjonalni producenci- zaprojektowałem swój własny format i taki mi goście z Decostyr bez problemu wykonali za cenę zaskakująco niską. Warto się tym tematem zainteresować, bo to świetne rozwiązanie a niestety wciąż mało znane w naszym kraju.
[24.07.2013] 08:53
asik23
nie polecam styropianu ani poliuretanów bo to są produkty sztuczne.
Naturalny gips oddycha tzn. przepuszcza powietrze i dzięki temu w domu nie tworzy się grzyb lub pleśń- w miejscach gdzie jest nieprzepuszczalna sztukateria poliuretanowa różnie to może być.
Polecam tradycyjna sztukaterie wytwarzana tylko z naturalnych komponentów. U nas robili fasety przy suficie i jest super. a do tego taniej niż poliuretany.
Solidna firma. Nazywa się Fine-art. Polecam
[07.08.2013] 18:41
agamak
Jest kilka firm w Polsce, które wykonują super sztukaterię gipsową. Ale sztukaterię gipsową używa się wewnątrz, a na zewnątrz to betonową (ciężka i trzeba malować co kilka lat), wersję lżejszą styropianową powlekaną klejem ( jest kilka opcji powlekania styropianu, lekka, trzeba malować, no i styropian) lub z lanego kamienia (nie trzeba malować, bo w kolorze ale tania nie jest). Jest taki produkt na elewacje- Jesmonite, szeroko stosowany w Anglii i Skandynawii, bardzo trwały, który wygląda jak kamień ( bo jest zrobiony ze zmielonego naturalnego kamienia i żywicy). Nie jest zbyt ciężki, bo odlew nie jest pełny, a efekt znakomity.
Wracając do firm wartych polecenia to Nord Gips, Fine Art Polska czy Rafael Decoration.
[09.10.2013] 23:14
S-BUD Stiucodecor
Witam jesteśmy producentami sztukaterii podejmiemy się każdego wyzwania mamy wiele swoich projektów i działamy również z projektów nam narzuconych również montujemy sztukaterie i kompleksowo wykańczamy zapraszam do kontaktu 667 087 306 Pozdrawiamy
[11.03.2014] 11:06
Maja2222
Najlepszą sztukaterię gipsową ma Dr Thomas. Nie dość, że duży wybór sztukaterii, dobra jakość to i ceny bardzo przystępne. Nam robili w sypialni sufit i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Możecie zobaczyć co mają w oferciewww.drthomas.com.pl
[13.03.2014] 09:50
aska1982
Maja2222 (14.03.11 11:06):
Najlepszą sztukaterię gipsową ma Dr Thomas. Nie dość, że duży wybór sztukaterii, dobra jakość to i ceny bardzo przystępne. Nam robili w sypialni sufit i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Możecie zobaczyć co mają w oferciewww.drthomas.com.pl

Zgadzam się, u nas w domu ekipa z DrThomas wstawiała gzymsy. My jesteśmy z Augustowa i akurat ta firma ma tu swoją główną siedzibę, wiec długo nie musieliśmy szukać firmy która zajmuje się właśnie taką sztukaterią. Naprawdę fajnie to wygląda, a dużo nie kosztuje, więc jak ktoś się zastanawia nad czymś takim to szczerze polecam.
[27.03.2014] 14:41
Marry1990
Dokładnie DrThomas ma ciekawą ofertę sztukaterii.
Az sama chyba namówię męża na umieszczenie czegoś na suficie w sypialni .
[09.04.2014] 12:28
Kamaria
Dla Osób z Rzeszowa i Podkarpacia polecam sztukaterię i nie tylko (również inne dekoracje np piaski sahary) firmy Domluxwww.domluxsc.pl Rzeszów ul. Torowa 3..
[09.04.2014] 12:34
JurekOgorek200
Na allegro jest tego pełno, zamów sobie kuriera przez http://centrumkurierskie.pl do wybranego sklepu i dostarczy Ci towar w 24h. SIEMANKO
[25.06.2014] 09:57
marylaa
Bardzo fajne sztukaterie oferuje firma sztukateriatomaszow.pl. Zamawiałam u nich sztukatrię sufitową tego typu http://www.sztukateriatomaszow.pl/nowosc. Jestem bardzo zadwolona także mogę śmiało ich polecić
[18.07.2014] 12:21
pawelL21
W sieci est tez http://www.styrostyl.pl/ i tam maja taki asortyment. W każdym większym mieście chyba też działa coś, co oferuje takie usługi.
[18.07.2014] 22:39
Konrad13
Witam serdecznie
Zastanawialem sie kiedyś nad sztukatrią gipsową. Byłem już prawie pewien, że właśnie taka sztukateria do mnie zawita. A tu niespodzianka.
Przypadkowo poznałem pewnego Pana, który jest producentem sztukaterii elewacyjnej. Porozmawiałem z nim, pooglądałem jego wybory i nie żałuję,że to zrobiłem, Był to strzał w dziesiątkę. Zakupiłem u niego sztukaterię, która nie tylko lepiej wyglądała niz gipsowa, ale była znacznie tańsza. Oto link http://artfuture.com.pl/
[12.08.2014] 11:03
Bajaderka
I bardzo dobrze, ze kazdy znalazl cos dla siebie. Ja poszlam po pewnej drodze, bo z polecenia. Szwagier kupowal sztukaterie z firmie PerfectStyr, wiec nie wyobrazalismy sobie byc testerem, tylko wzielismy to co pewne. u nich listwy trzymaja sie rewelacyjnie. Az maz ruszal i sprawdzal tak ze szwagier patrzyl przymruzonym okiem pewnie zly. Ale listwy mega, i śliczne i wszystko.. pasowala jedna do drugiej jak nie wiem co. No i nie inaczej a tez zamowilismy, teraz moge poczuc sie jak exclusive, bo nie ma co ukrywac ale wnetrza wygladaja duzo ladniej z takimi elementami.
[03.09.2014] 15:53
rassek
Widziałem kiedyś wykonanie firmy ESZTEKA świetna aranżacja, sztukateria na najwyższym poziomie, firma z Gniezna. Tu można podejrzeć http://www.eszteka.pl/ Między innymi imitacja starej cegły, narożniki, płaskorzeźby.
[05.09.2014] 11:55
lucas33
Zdarza nam się od czasu do czasu robić zlecenia z użyciem sztukaterii. Wtedy też najczęściej wybór pada nawww.dwdecor.pl jako sprawdzoną i niezawodną marką. Po co przepłacać i wydawać krocie na inne, mniej sprawdzone i gorzej wykonane produkty? Niezależnie od tego, czy wybieramy ozdoby wewnętrzne, czy zewnętrzne, zawsze jest to świetne rozwiązanie.
[25.09.2014] 22:13
Luxdecor  miloszm5@tlen.pl
Witam. Firma Luxdecor Sztukateria przebija cenowo każdą inną firmę i masz pisemną gwarancje - 14dni na zwrot towaru jeśli produkt jednak Ci się nie spodoba. Mnóstwo realizacji w googlach wystarczy wpisać Luxdecor Sztukateria.
Polecam i daje gwarancje, Ja - właściciel Miłosz Wymazała
[31.10.2014] 14:41
markson
Nasza firma od niedawna kładzie tego typu sztukaterię. Głównie zamawiamy materiały od marki Adams (www.profilefasadowe.pl ). Oni są sprawdzeni, dużo innych firm z regionu też tutaj się zaoptruje w gzymsy, czy parapety. Wybór mają ogromny, a jakość materiałów to górna półka. Poza tym szybka dostawa, miły kontakt.
[26.02.2015] 09:39
Asgun
W kwesti sztukaterii polecam osobiście zajrzeć tutaj:
http://styroplast.pl
[06.03.2015] 14:48
Asan
Kolega dobrze powiedział, jednak podał zdecydowanie za mało informacji. Otóż sztukateria styropianowa wbrew temu co może się wydawać, jest równie mocna co gipsowa. Kwestia odpowiedniej budowy.
[06.03.2015] 14:56
Asan
A po co gipsową sztukaterie, która jest o wiele droższa od zwykłej? Zastanawia mnie to. Ja osobiście uważam, że powinieneś wybrać sztukaterie styropianową. Dla przykładu http://styroplast.pl
[15.04.2015] 14:52
darexx
Asan (15.03.2015.06 14:56):
A po co gipsową sztukaterie, która jest o wiele droższa od zwykłej? Zastanawia mnie to. Ja osobiście uważam, że powinieneś wybrać sztukaterie styropianową. Dla przykładu http://styroplast.pl

Uwaga ostrzegam przed firmą Adams oraz Sieradzki sztukateria odpada od elewacji
[22.06.2015] 13:35
Bogdan F.
Moim zdaniem sztukateria gipsowa jest lepszym rozwiązaniem niż styropianowa. Jest w 100% przyjazna dla zdrowia, pomimo upływającego czasu nie odkształca się, nie reaguje chemicznie z otoczeniem, można ja naprawić w razie uszkodzenia i nie trzeba wymieniać całego elementu jak w przypadku styropianowej.Poza tym wygląda o niebo lepiej.
Polecam firmę Regnus, która u mnie montowała sztukaterie.
[22.06.2015] 13:56
miloszzzzz
Adams i Sieradzki to dwie najlepsze firmy od sztukaterii styropianowej, jeśli Panu odpadła od ściany to ma Pan @@@owo ściany zrobione a nie sztukaterie.
[13.08.2015] 08:35
Juna9
Stylizowane na takie bardziej stare, tzn wpasowujące się w minione style, ale gipsową sztukaterię można znaleźć na http://sztukateria24.pl Mają dość szeroki wybór.
[23.01.2016] 12:16
sztukateria-gipsowa
Witam wszystkich serdecznie. Jestesmy rozwijajaca sie firma zajmujaca sie produkcja oraz montazem listw gipsowych w wewnatrz mieszkan , wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspolpracy . tel. 792857797 podejmujemy sie kazdych zamowien , a wybor ksztaltu listwy to juz panstwa wyobraznia , oczywiscie w granicach rozsadku pozdrawiam zainteresowanych

1 2
 » Odpowiedz na ten temat