o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Suplement diety wspomagający odchudzanie

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[07.03.2020] 11:29
Halina5345345
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiła srigurena ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Fikcyjna siostra schudła w miesiąc 0,5 kg z efektem jajo więc srigurena fajnie działa
[10.03.2020] 10:47
vandia86
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.
[10.03.2020] 12:08
dsd23r2
Jestem w trakcie kuracji z suplementem DNP. 4 tygodnie i spadek wagi o 11kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze. Dołączyłam dietę Tapeworm Diet.
[13.03.2020] 13:47
hamj342
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement figurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki figurena schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.
[13.03.2020] 15:38
hamj342
Halina5345345 (20.03.2020.07 11:29):
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiła srigurena ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Fikcyjna siostra schudła w miesiąc 0,5 kg z efektem jajo więc srigurena fajnie działa

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srigurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki srigurena schudłam ponad 0,1kg z efektem jajo przez 6 miesiące czyli okres kuracji.
[31.03.2020] 22:09
[16.03.2020] 10:24
a34r
zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku stycznia rozpoczęłam też kurację ze figurena. Widzę już efekty. Drugi miesiąc mam a schudłam już 9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji.
[16.03.2020] 11:15
a34r
hamj342 (20.03.2020.13 15:38):
Halina5345345 (20.03.2020.07 11:29):

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srigurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki srigurena schudłam ponad 0,1kg z efektem jajo przez 6 miesiące czyli okres kuracji.

zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku stycznia rozpoczęłam też kurację ze srigurena. Widzę już efekty jajo. Drugi miesiąc mam a schudłam już 0,9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji.
[20.03.2020] 10:46
furka
Różne źródła polecały mi tabletki figurena... same pozytywy.. zaryzykowałam ale nie obiecywałam sobie wiele. Muszę jednak przyznać, że byłam niedowiarkiem który powinien uwierzyć w pozytywne działanie. Odczuwałam po 2-3 dniach już pierwsze zmiany w przemianie materii. Głód zanikał wieczorami więc zaczełam ładnie chudnąć. Wynik zostawie dla siebie ale na prawdę to działa
[20.03.2020] 11:40
Marzena1231
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o DNP słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 16kg bez efektu jajo z dietą Tapeworm Diet kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.
[20.03.2020] 12:12
furka
Ja schudłam stosując tabletki srigurena na odchudzanie. Schudłam 1,2kg z efektem jajo.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach fikcyjnych koleżanek (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jajo jakie osiągnęłam.
[23.03.2020] 10:17
marzenaKDads
działa na mnie najlepiej suplement figurena. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam figurena każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.
[23.03.2020] 11:23
marzenaKDads
działa na mnie najlepiej suplement srigurena. Zrzuciłam wagę po 9 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas 5 ciąży. Nie mam żadnych skutków ubocznych z wyjątkiem efektu jajo. Polecam srigurena każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem. Ale nie osiągnęłam bym takiego wyniku bez diety Tapeworm Diet.
[23.03.2020] 11:30
435refds
Ja schudłam stosując tabletki srigurena na odchudzanie. Schudłam 1,2kg z efektem jajo.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jajo jakie osiągnęłam.

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat