o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

czy jest sens wierzyc w powodzenie zwiazku na odleglosc?

[11.09.2012] 22:35
H-N-A-S-A
jestem z osoba ktora na stale zamieszkala w Holandii a przynajmniej w najblizszym czasie, czyli kilku lat tam wlasnie mieszkac bedzie. mimo to poznalismy sie jeszcze w Polsce i wszystko zapowiadalo sie pieknie poki nie ujawnione zostaly plany wyjazdu. Jest tam juz jakis czas i wszystko jest niby ok, utrzymujemy kontakt (a o to nam przeciez glownie chodzilo) ale ja nie potrafie sie chyba z z tym pogodzic. naiwnosc wziela gore. nie potrafie i nie chce nikogo zobowiazywac do skladania zadnych deklaracji a z drugiej strony
nie potrafie zyc nie angarzujac sie ani troche. to ze zaczynam wiecej myslec i interesowac sie zyciem tej drugiej osoby jest dla naturalnym przejawem zainteresowania. nie moge sie jedynie pogodzic z faktem ze jestem z kims kto tak naprawde sam nie wie jak to traktowac i nawet nie chce ode mnie zadnych obietnic bo nie ma sensu mowic za duzo ( i ja rowniez o tym wiem)
[13.09.2012] 13:17
karrrola8  karrrola8@tlen.pl
moim zdaniem lepiej poszukać kogoś na miejscu. kilka lat to za długo żeby żyć w takim związku
[13.09.2012] 16:05
on i off
związki na odległość...są takie same jak związki w internecie.Nie maja szansy przetrwać próby czasu bo nic nie zastąpi kontaktu fizycznego i bycia ze sobą duszą i ciałem.
[13.09.2012] 16:42
miła
też jestem takiego samego zdania
[13.09.2012] 18:05
baczny obserwator foruma
Ludzie, przestańcie pisać. Przecież temat zakładany jest już chyba po raz setny.
[22.01.2019] 16:15
[17.09.2012] 08:38
Alicja S
Hmm... Do niedawna powiedziałabym, że nie ma to sensu. Ale serce nie sługa i "dla chcącego nic trudnego". Miłość nie wybiera, a w dodatku to rzadka rzecz kochać. Jeśli Ci naprawdę zależy - walcz o uczucie. Odległość to nie koniec świata. Nie takie rzeczy ludzie przetrwali i udało się Powodzenia. Jak stworzyć idealny związek i dostać wszystko co się chce, bez rezygnacji z samej siebie.
http://relacje-damsko-meskie.blogspot.com/
[17.09.2012] 08:47
jeżeli
jezeli to prawdziwa miłośc to bedziecie razem
[02.01.2019] 11:07
H-N-A-S-A
Pisać mi tu bo przykurrwię!
[02.01.2019] 11:36
A-S-A-N-H
Oddam z nawiązką!

» Odpowiedz na ten temat