o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

czemu porządni faceci są samotni

1 2 3
[07.08.2012] 21:52
samotnysingiel
Jestem fajnym, normalnym facetem któremu zależy na drugiej osobie, chciałbym stworzyć fajny związek z dziewczyną. Jestem odpowiedzialnym, kulturalnym, inteligentym facetem a jednak one - kobiety wolą przeciwieństwo mnie - palantów, buraków, narkomanów i tego typu ciemnych typów. Dlaczego tak sie dzieje że porządni i normalni faceci nie maja wzięcia, bo co nie są modelami albo nie maja super bryki?
Najpierw kobiety żalą się że nie mogą znaleźć normalnego faceta a jednak chy7ba nie szukają takiego.
Szkoda że nie chcą nas poznać
[07.08.2012] 22:33
lalllka_94  lalllka_94@tlen.pl
Osobiście uważam, że masz rację, My, kobiety popadamy w błędne kółko, z którego jest nam ciężko się wydostać. Szukamy ideałów, które nie istnieją, dlatego inspirujemy się "niegrzecznymi facetami" i jeśli już znajdziemy tego jedynego okazuje się być palantem, ale my i tak jesteśmy w niego zapatrzone, aż w końcu on kopie nas w dupę, a my jesteśmy załamane i tak kończą się nasze szalone miłości. A tych facetów, którzy są zawsze obok nas, którzy są zwyczajni, normalni nie dostrzegamy, ignorujemy, zmienia się to dopiero wtedy kiedy tracimy takiego "kumpla" i wtedy uświadamiamy sobie, że to on tak na prawdę był naszym ludzkim ideałem, ale wtedy jest już za późno.
[07.08.2012] 22:41
samotnysingiel
Ale co my normalni porządni faceci mamy być do końca życia sami bo tak wybieracie, nie rozumiem tego czemu7 wolicie takich "drani" a nie normalnych facetów. Troche to dla mnie dziwne, jak pisałem wyżej jestem facetem porządnym 30 lat a jednak kobiety takich nie chcą, nie interesują się takim jak ja. wszyscy mówią że idealny na męza a jednak wzięcia brak i co?
[07.08.2012] 22:47
KiciKiciMiauuu :*
Tego nie da się zrozumieć-my nie zrozumiemy Was,a Wy nas.Trzeba jednak choć trochę próbować...Pewne jest to,że ludzie się zmieniają.Jest wiele kobiet,które lecą na drani,z czasem jednak te kobiety otworzą oczy i zmienią się, np. zechcą założyć rodzinę Dodam,że wiele mężczyzn szuka nie grzecznej dziewczynki którą mógłby się chwalić przed kolegami.Wszyscy popełniamy błędy. Trzymaj się tylko pięknych chwil i krocz spokojnie przed siebie
[07.08.2012] 22:54
samotnysingiel
No niestety ja was nie rozumie. jak widzę ładna dziewczynę z jakiś drabem w kapturze i fajką w gębię to wscieklośc we mnie wzbiera dlaczego ja tak nie mogę, czemu one mnie nie wybrała mają takie idealne cechy a wolała takiego prostaka. Nie zrozumiem tego. może trochę frustracji jest no ale taka jest prawda czyż nie. Może kiedyś sie to zmieni
[20.05.2019] 03:26
[07.08.2012] 22:56
KiciKiciMiauuu :*
Najgorsze co może spotkać człowieka to desperacja... Trzymaj się tylko pięknych chwil i krocz spokojnie przed siebie
[07.08.2012] 23:00
lalllka_94  lalllka_94@tlen.pl
samotnysingiel (12.08.07 22:41):
Ale co my normalni porządni faceci mamy być do końca życia sami bo tak wybieracie, nie rozumiem tego czemu7 wolicie takich "drani" a nie normalnych facetów. Troche to dla mnie dziwne, jak pisałem wyżej jestem facetem porządnym 30 lat a jednak kobiety takich nie chcą, nie interesują się takim jak ja. wszyscy mówią że idealny na męza a jednak wzięcia brak i co?
[/cytat/] Ludzie mają coś takiego w sobie, że kiedy w ich oczach coś, bądź ktoś jest za bardzo idealny, wycofują się, ponieważ zaczynają sądzić, iż są dla niego nikim. Albo bezpodstawnie boją się nudy i monotonii. W życiu jest tak, że im jesteś bardziej wredny, złośliwy i im bardziej kogoś olewasz tym jesteś bardziej atrakcyjny w kobiecych oczach- to takie trochę prawo przekory, ale tak już jest.
[07.08.2012] 23:19
tafsir
A tych brzydszych, normalnych nie zauważasz. Przeczytaj to co napisałeś. Oceniasz innych po wyglądzie. Myślisz, że ubiór czy sposób zachowania, ten który widzisz z obserwacji mówi Ci wszystko o tym drugim człowieku. Napisałeś wszyscy mówią że jestem idealny W takim razie otacza Cię krąg nieszczerych osób. Jesteś po prostu żałosny. Dzień dzisiejszy nie jest końcem, lecz początkiem...
[08.08.2012] 13:00
the anonim
lalllka_94 (12.08.07 22:33):
Osobiście uważam, że masz rację, My, kobiety popadamy w błędne kółko, z którego jest nam ciężko się wydostać. Szukamy ideałów, które nie istnieją, dlatego inspirujemy się "niegrzecznymi facetami" i jeśli już znajdziemy tego jedynego okazuje się być palantem, ale my i tak jesteśmy w niego zapatrzone, aż w końcu on kopie nas w dupę, a my jesteśmy załamane i tak kończą się nasze szalone miłości. A tych facetów, którzy są zawsze obok nas, którzy są zwyczajni, normalni nie dostrzegamy, ignorujemy, zmienia się to dopiero wtedy kiedy tracimy takiego "kumpla" i wtedy uświadamiamy sobie, że to on tak na prawdę był naszym ludzkim ideałem, ale wtedy jest już za późno.

nie wierze w to co czytam, mądra dziewczyna ? pierwszy raz od długiego czasu czytam mądry i nie zakłamany tekst kobiety, łał, serio, łał
[08.08.2012] 13:15
the anonim
tafsir (12.08.07 23:19):
A tych brzydszych, normalnych nie zauważasz. Przeczytaj to co napisałeś. Oceniasz innych po wyglądzie. Myślisz, że ubiór czy sposób zachowania, ten który widzisz z obserwacji mówi Ci wszystko o tym drugim człowieku. Napisałeś wszyscy mówią że jestem idealny W takim razie otacza Cię krąg nieszczerych osób. Jesteś po prostu żałosny.

sama jesteś żałosna małpo, jeśli ów drab z fajkiem o jakim pisał ma np. bluzkę hwdp to od razu wiadomo co to za typ, już po samym napisie na bluzie
[08.08.2012] 13:22
the anonim
autorowi zaś odpowiem - zadajesz to samo pytanie co tysiące innych przed Tobą i co tysiące innych w innych miejscach, odpowiedź kolego Cię bardzo zasmuci, a brzmi ona naukowo tak:
- jesteśmy zwierzętami, liczą się hormony, hormony bezwolnym kobietom podpowiadają, że silny butny bandzior i agresor to zdrowy i silny samiec i ma ją pokryć by dało to zdrowe potomstwo,
do momentu bycia pokrytą i ciąży, te hormony im każą być takimi (oczywiście jest mały procent kobiet co panuje mózgiem nad hormonami, ale większość jest głupia i zakłamana, będą Ci na beszczela mówić, że wybrały bo wydawał sie być dobry a on się zmienił itd.)
porządni i normalni kolego są odbierani przez samice jako słabi ,
liczy się wygląd, kasa, siła (siła sama w sobie jako siła fizyczna lub siła wynikająca z kasy)
i ostatnie zdanie kolego - to co mówi kobieta a to co czuje i wybiera, to 2 różne rzeczy, przykład z samochodem, bo jako facet pewnie nieco sie znasz jak każdy na autach:
- kobieta przychodzi do salonu i pyta o auto co poradzi sobie w trudnych warunkach,
- sprzedawca pokazuje jej jakiś łazik 4x4,
- ona mówi, że ważniejsze by mógł zabrać dużo rzeczy i zmieścić wiele mebli,
- sprzedawca jej pokazuje vana,
- ona podbiega do małego sportowego kabriolecika, opiera się o niego i mówi - biorę bo śliczny i ma taki piękny kolor,
potem utyka na drodze w łące i przeklina cały świat, bo samochód ugrzązł w błocie a na dodatek nie dało się wsadzić nawet telewizora
[08.08.2012] 14:03
tafsir
the anonim (12.08.08 13:22):
autorowi zaś odpowiem - zadajesz to samo pytanie co tysiące innych przed Tobą i co tysiące innych w innych miejscach, odpowiedź kolego Cię bardzo zasmuci, a brzmi ona naukowo tak:
- jesteśmy zwierzętami, liczą się hormony, hormony bezwolnym kobietom podpowiadają, że silny butny bandzior i agresor to zdrowy i silny samiec i ma ją pokryć by dało to zdrowe potomstwo,
do momentu bycia pokrytą i ciąży, te hormony im każą być takimi (oczywiście jest mały procent kobiet co panuje mózgiem nad hormonami, ale większość jest głupia i zakłamana, będą Ci na beszczela mówić, że wybrały bo wydawał sie być dobry a on się zmienił itd.)
porządni i normalni kolego są odbierani przez samice jako słabi ,
liczy się wygląd, kasa, siła (siła sama w sobie jako siła fizyczna lub siła wynikająca z kasy)
i ostatnie zdanie kolego - to co mówi kobieta a to co czuje i wybiera, to 2 różne rzeczy, przykład z samochodem, bo jako facet pewnie nieco sie znasz jak każdy na autach:
- kobieta przychodzi do salonu i pyta o auto co poradzi sobie w trudnych warunkach,
- sprzedawca pokazuje jej jakiś łazik 4x4,
- ona mówi, że ważniejsze by mógł zabrać dużo rzeczy i zmieścić wiele mebli,
- sprzedawca jej pokazuje vana,
- ona podbiega do małego sportowego kabriolecika, opiera się o niego i mówi - biorę bo śliczny i ma taki piękny kolor,
potem utyka na drodze w łące i przeklina cały świat, bo samochód ugrzązł w błocie a na dodatek nie dało się wsadzić nawet telewizora

Twoja głupota jest wprost proporcjonalna do wylewności. Egzystencjalne podejście jednokierunkowego myślenia nie jest współbieżne z realnym zróżnicowaniem Homo sapiens bez względu na płeć. Dzień dzisiejszy nie jest końcem, lecz początkiem...
[09.08.2012] 20:37
samotnysingiel
ostatnio sie przekonałem że wygląd faceta dla kobiet się liczy, szukają przystojniaka z kasą. A co ma powiedzieć reszta ci przeciętni i mnie urodziwi maja zyc do końca zycia sami. O tym to dziewczyny już nie myślą że nas krzywdzą a potem wpadamy w depresję czy alkoholizm. To wszystko przez was, tacy sie stajemy.
[09.08.2012] 21:02
malisa
samotnysingiel (12.08.09 20:37):
ostatnio sie przekonałem że wygląd faceta dla kobiet się liczy, szukają przystojniaka z kasą. A co ma powiedzieć reszta ci przeciętni i mnie urodziwi maja zyc do końca zycia sami. O tym to dziewczyny już nie myślą że nas krzywdzą a potem wpadamy w depresję czy alkoholizm. To wszystko przez was, tacy sie stajemy.

a mi sie wydaje ze faceci robią tak samo... niestety nic się nie różni :|
[09.08.2012] 22:52
anonimowykolega
lalllka_94 (12.08.07 22:33):

az sobie to wydrukuje i nie wierze, ze napisala to dziewczyna. Pzdr.
[09.08.2012] 23:30
zrospacony njekompletnje
Autor, u samotnych matek masz ogromne szanse, co szukaja ''jelenia'' który pomoże wychować dzieciaki po bad boyu lub innym pozerze-super bochaterze. Także głowa do góry, i krocz przed siebie ?
[10.08.2012] 09:30
basia25
Hmmm. Mnie nie zależy na tym aby pytający nie poznał prawdy. Trzeba dojrzeć mentalnie aby wybrać porządnego, lub być w sytuacji ''podbramkowej''
[10.08.2012] 14:46
ToTenTam
Powiem Ci dlaczego porządni faceci są samotni. Z mojego punktu widzenia to wygląda tak. Od października zacznę drugi rok studiów. Mieszkam w akademiku i kontakt z wieloma ludźmi w moim wieku mam 5 dni w tygodniu. Ja także jestem sam. Jestem spokojny, inteligentny, może nie Brad Pitt ale na pewno niebrzydki. Ale do meritum. Gro dziewczyn żyje do pewnego momentu z dnia na dzień. Póki są np. na studiach czy też w inny sposób są sponsorowane, mają w nosie co będzie kiedyś. Muszą się wyszumieć i wolą mieć kogoś o podobnym usposobieniu czyli jakiegoś ochlaptusa, pijusa czy imprezowicza czy innego buraka który swoim zachowaniem robi tylko szum wokół siebie. Tylko, że niestety nic nie trwa wiecznie. Studia też nie. Często jest tak, że ci chłopaki imprezowicze później mają wszystko w nosie i podoba im się życie kątem co tydzień gdzie indziej, za to co się ma w kieszeni. Natomiast dziewczyny jak się kasa od rodziców skończy, to zaczną powoli dochodzić do prawdy i będą żałować, że mogły zawczasu myśleć o kimś kto po studiach zapewni im byt. Tylko oczywiście same się do tego nie przyznają bo przecież to nie ich wina, jedynie będą psioczyć na cały świat, że prawdziwych facetów już nie ma, takich co to się potrafią zaopiekować dziewczyną...
[10.08.2012] 15:10
the anonim
ToTenTam (12.08.10 14:46):
psioczyć na cały świat, że prawdziwych facetów już nie ma, takich co to się potrafią zaopiekować dziewczyną...

... gdy zostaną z dzieckiem po tym pierwszym nie dodałeś ja napisałem czemu, czysta biologia, dla samicy atrakcyjny jest tylko silny samiec,
porządność, moralność itd. - te rzeczy wzięły się w kulturze z historii od różnych religii, czy to chrześcijaństwo czy islam czy część innych religii - one promują porządność, posłuszeństwo, altruizm , czyli odejście od zwierzęcości, tymczasem kobiety w swoich wyborach kierują się zwierzęcością, więc np. altruizm uważają za frajerstwo (jak pomagasz z dobrego serca biednym i potrzebującym to tym gardzą, jak łupisz innych i masz dużo kasy, to im to imponuje)
generalnie problem sprowadza się do poznania kobiety co nie jest zwierzęciem ale człowiekiem, co używa mózgu a nie hormonów przy poznawaniu - takich jest niewiele i coraz mniej (bo kiedyś kultura i presja otoczenia wymuszała śluby *bez miłości, wbrew miłości* a mówiąc uczciwie *bez hormonów i wielkiego iskrzenia*, dziś kiedy presja społeczna i normy moralno-religijne upadły, wychodzi zwierzęca część natury, ta część chce wysokiego, silnego , bogatego , pewnego siebie aroganckiego agresywnego chama z grubym portfelem i nie tylko
[10.08.2012] 17:29
ToTenTam
Trudno się z tobą nie zgodzić. Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym, gdzie przede wszystkim liczy się wygląd i szybki sex bez zobowiązań. Charakter jest brany pod uwagę tylko wtedy jeśli ktoś ma naturę jakiegoś chorego buntownika czy innego bady boya. Niestety staczamy się, niedługo od zwierząt będzie nas już odróżniać tylko mowa. Ludzie wolą iść na łatwiznę. Po co legalizować związki, zakładać rodziny skoro można iść na łatwiznę "a jak coś pójdzie nie tak, to każdy odejdzie w swoją stronę". Niestety to głównie kultura zachodnia i mass media za tym stoją. I żeby była jasność, nie jestem żadnym moherem. Potrafię tylko nazywać rzecz po imieniu.
[10.08.2012] 19:58
jezabel1985
samotnysingiel (12.08.07 22:41):
Pozdrowienia dla ciebie samotnysingiel "nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć"...
[10.08.2012] 20:14
samotnysingiel
jezabel. Wiesz po co cytuje się posty ? Wiesz co to kontrargumentacja ? Kolejna zakłamana hipokrytka. :/
[10.08.2012] 20:17
jezabel1985
samotnysingiel (12.08.10 20:14):
jezabel. Wiesz po co cytuje się posty ? Wiesz co to kontrargumentacja ? Kolejna zakłamana hipokrytka. :/
Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz?? Może mi wyjaśnisz?? "nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć"...
[10.08.2012] 20:34
samotnysingiel
jezabel. Podaj kryteria ewaluacji.
Co za tępa dzida.
Może wypowie się ktoś normalny.
[10.08.2012] 20:48
tafsir
the anonim (12.08.10 15:10):
ToTenTam (12.08.10 14:46):
psioczyć na cały świat, że prawdziwych facetów już nie ma, takich co to się potrafią zaopiekować dziewczyną...

... gdy zostaną z dzieckiem po tym pierwszym nie dodałeś ja napisałem czemu, czysta biologia, dla samicy atrakcyjny jest tylko silny samiec,
porządność, moralność itd. - te rzeczy wzięły się w kulturze z historii od różnych religii, czy to chrześcijaństwo czy islam czy część innych religii - one promują porządność, posłuszeństwo, altruizm , czyli odejście od zwierzęcości, tymczasem kobiety w swoich wyborach kierują się zwierzęcością, więc np. altruizm uważają za frajerstwo (jak pomagasz z dobrego serca biednym i potrzebującym to tym gardzą, jak łupisz innych i masz dużo kasy, to im to imponuje)
generalnie problem sprowadza się do poznania kobiety co nie jest zwierzęciem ale człowiekiem, co używa mózgu a nie hormonów przy poznawaniu - takich jest niewiele i coraz mniej (bo kiedyś kultura i presja otoczenia wymuszała śluby *bez miłości, wbrew miłości* a mówiąc uczciwie *bez hormonów i wielkiego iskrzenia*, dziś kiedy presja społeczna i normy moralno-religijne upadły, wychodzi zwierzęca część natury, ta część chce wysokiego, silnego , bogatego , pewnego siebie aroganckiego agresywnego chama z grubym portfelem i nie tylko

Jak to się ma do Zofii Noceti-Klepackiej, która swój medal ofiaruje na leczenie małej Zuzi. Jest zwierzęciem czy wrażliwą kobietą.
Zastanawiam się, czy aby na pewno zaliczasz się do Homo-sapiens, a nie do Homo-erectus Dzień dzisiejszy nie jest końcem, lecz początkiem...
[10.08.2012] 20:52
jezabel1985
samotnysingiel (12.08.10 20:34):
Co za tępa dzida.
Nie komentuję wulgaryzmów. "nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć"...
[10.08.2012] 20:54
tafsir
Co za tępa dzida.

Takich normalnych jak ty na szczęście jest nie wielu.
Możesz dalej zaspokajać się samemu w ciszy i samouwielbieniu. Dzień dzisiejszy nie jest końcem, lecz początkiem...
[10.08.2012] 20:55
patrząc z boku
jezabel1985 (12.08.10 20:52):
Co za tępa dzida.
Nie komentuję wulgaryzmów.

A czy ty wiesz że to pan waleczne serce stoi za tym wszystkim?
[10.08.2012] 21:05
jezabel1985
patrząc z boku (12.08.10 20:55):
Co za tępa dzida.

A czy ty wiesz że to pan waleczne serce stoi za tym wszystkim?
Nie wiem i nie chcę wiedzieć. "nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć"...
[10.08.2012] 21:30
samotnysingiel

dziecko, ja tutaj chce poznać przyczyne zjawiska by poznac sens zachowań kobiet. A ty nie wnosisz absolutnie nic do tematu. Jeżeli cytujesz czyjąś wypowiedź, to użyj argumentów.
[10.08.2012] 21:35
samotnysingiel
tafsir (12.08.10 20:54):

Takich normalnych jak ty na szczęście jest nie wielu.
Możesz dalej zaspokajać się samemu w ciszy i samouwielbieniu.

Wypowiedź nie była skierowana do ciebie. I daruj sobie stawianie pseudo tez bez udowodnienia, bo to świadczy, że jesteś słabo rozwinięta.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat