o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

JAKI KOCIOŁ CO KUPIĆ?

1 2 3 4 Strony tematu:
[30.07.2018] 20:22
badenski
dobrej klasy kocioł i w dobrej cenie znalazłem w Metalvit, znajomy mi ich polecił, mają kotły, części wymienne do kotłów, sam u nich sterownik zamawiał i bardzo sobie chwali obsługę http://sklep.metalvit.pl/
[31.10.2018] 21:07
kobiik
Nam do naszego domu doradzili kocioł Smart5 od Witkowskiego . Nie duży, palnik sam się rozpala, kocioł sam się czyści no i dotacje dostaliśmy, Każdego czeka wymiana kotła na kocioł 5klasy, bardziej ekologiczny, niskoemisyjny więc lepiej było już wymienić póki dotacje dajawww.kotly-witkowski.pl
[07.01.2019] 11:16
hermetiterismpir
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim kotłem do waszego domu to polecam wam zajrzeć na stronęwww.tec.com.pl W ich ofercie znajdziecie świetne kotły olejowe, które dają odpowiednią ilość ciepłą i są ekologicznym rozwiązaniem grzewczym dla domu.
[12.01.2019] 21:39
Jurek1976
Ja posiadam kocioł Kostrzewa na ekogroszek. Zamówiłem go w bardzo fajnej cenie od firmywww.piec.com.pl. Posiada dużą moc, jest oszczędny, prosty w użytkowaniu i jak dotąd bezawaryjny.
[16.02.2019] 12:36
hermetiterismpir
Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmywww.zgoda-wieprz.pl Od nich możecie zakupić solidne kotły węglowe z podajnikiem. Firma ta ma całkiem niezłe ceny, więc warto się z nimi skontaktować.
[22.11.2019] 02:57
[26.04.2019] 11:11
umant
Ja swój dom ogrzewam kotłem na ekogroszek, który zakupiłem od firmywww.polspaw.com.pl Jest to całkiem niezły producent kotłów węglowych, które są solidne i mają niezłe ceny. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
[08.05.2019] 10:32
gebal
Poza wyborem kotła ważny jest też wybór odpowiedniego opału do niego. Wysokokaloryczny węgiel w całkiem niezłych cenach znajdziecie w ofercie sklepuwww.sklep.weglosmyk.pl Sam zamawiam od nich węgiel do swojego domu.
[30.06.2019] 14:16
haroldo
Ja się zastanawiam nad kotłem uniwersalnym- Smart Fire. Nowe "zielone" kotły, ze sterownikiem Negros, palnikiem na różne paliwa, niskie spalanie opału. Nawet 5 lat gwarancji na nie daja
[01.07.2019] 14:39
bolkow
U nas jest bardzo wąska i mała kotłownia dlatego szukam czegoś odpowiednich rozmiarów. Ten kocioł Miniwit od witkowskiego jest taki nieduzy, nawet mozna dac podajnik z tyłu. Taki by nam pasował
[09.09.2019] 15:56
trantyr
Jeżeli mieszkacie w województwie opolskim to polecam wam zapoznać się z ofertą firmywww.bartexpol.pl Oni sprzedają solidne kotły w całkiem niezłych cenach. Sam zakupiłem od nich kocioł chodzący na ekogroszek i jestem z niego zadowolony.
[25.09.2019] 12:05
J4reek
Ja posiadam kocioł marki Beretta. Jest wydajny, prosty w obsłudze i ekonomiczny. Jego instalacją oraz serwisem zajmuje się firma www.bv-serwis.pl. Jak dotąd nie mam z nim żadnych problemów i mam nadzieje, że posłuży mi jeszcze przez wiele lat.
[04.10.2019] 10:46
dalpir
Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.polspaw.com.pl/ Jest to świetny producent kotłów grzewczych, który oferuje produkty wysokiej jakości. Sam korzystam z kotła od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony.
[29.10.2019] 20:32
sakman
Witkowski ma też bardzo dobre piece, przynajmniej znana marka, od lat na rynku. Kotły nie mają sobie równych. U nas w domu teraz też mamy kocioł Witkowskiego- nie duży, idealny do małej kotłowni kocioł na pellet- Miniwit

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat