o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Pościel, ręczniki..

[23.07.2012] 11:00
Blondi06.80
Witam serdeczne moich kochanych internautow. Chciałabym polecić Wam stronę internetową z pościelą, ręcznikami i innymi ciekawymi rzeczami. Sama jestem klientką tego sklepu i postanowiłam pochwalić się swoją opinią. Wiele z Was ma problem z doborem pościeli. Satyna czy może kora? Osobiście stawiam na satyne bawełnianą. A w tym sklepie jest ona rewelacyjna. Wiele wzorów, optymistyczne kolory i wyśmienita cena jak na tak wysokiej klasy gatunek. No i przede wszystkim produkt polski a nie jakas chinszczyzna. Jezeli nie macie pomyslu na prezent badz chcecie odswiezyc swoja sypailnie to polecam:www.poscielowy.pl
[19.11.2018] 16:07
Kulok
Super, właśnie szukam jakichś ładnych ręczników na prezent dla mojej teściowej.
[19.11.2018] 17:25
Dusznik
A ja szukam pościeli. I widzę, że mam ciekawą alternatywę dla mojego ulubionego http://lavaro.pl/posciel-andropol
[28.11.2018] 18:19
Lucyna764
W takim razie zobacz też nawww.Abip.com.pl zamawiam u nich tekstylia, zarówno ręczniki jak i pościel. Zawsze doskonałe wykonanie i rozsądna cena
[10.02.2019] 16:45
AnonimowyGość
Poszukuję jakiegoś ciekawego kompletu pościeli na prezent dla znajomego na wesele i własnie napotkałem stronę milusiepodusie.pl. Mają strasznie duży wybór, co mi się bardzo podoba. Nawet wybrałem parę rzeczy, teraz tylko muszę zdecydować co zamówić. Tylko nie miałem nigdy styczności z tym sklepem i jestem ciekawy jakiś opinii na ten temat. Zamawiał ktoś stamtąd? Warto coś kupić? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję!

» Odpowiedz na ten temat