o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[24.03.2017] 09:53
kamilao2
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22689171]
[24.03.2017] 17:18
anar3
srimsrea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę Tapeworm Diet i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22689764]
[27.03.2017] 19:00
Pompeja.O
Dla mnie jedynym suplementem który cokolwiek daje to Slimunox.Wcześniej brałam parę innych ale efekty były bardzo marne.Dopiero po wprowadzeniu Slimunox moja dieta nabrała tempa.

IP i czas połączenia logowane. [22692634]
[27.03.2017] 19:34
Liczii
U mnie każda dieta kończyła sie porażka z wyjątkiem Tapeworm Diet.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Srisrunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po 12 miesiącu stosowania pokazała 0,5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to z efektem ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22692680]
[11.04.2017] 20:11
Owijka
U mnie też Slimunox okazał się rewelacyjnym sposobem na pozbycie się nadwagi. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiace i waga spadłą o 13 kilo. Dla mnie to bardzo dużo

IP i czas połączenia logowane. [22706067]
[24.04.2018] 16:41
[12.04.2017] 09:24
Korniszonek9
Ja też stosowałam Srisrunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udąło mi się uzyskac. Po 5 ciąży zostało mi 1,4 kilogramów. Pozbyłam się tego w 23 miesiace

IP i czas połączenia logowane. [22706241]
[18.04.2017] 21:54
Ostta
To ja należę do tej grupy która zdaje sobie sprawę z działania suplementów diet.Ale u mnie rzeczywistość wyglądała tak że nie dałabym rady schudnąć gdyby nie Slimunox.

IP i czas połączenia logowane. [22712663]
[18.04.2017] 22:48
pachira
Ja nie jestem ich fanką. Moim zdaniem najważniejsza jest dieta.

IP i czas połączenia logowane. [22712710]
[19.04.2017] 09:10
Franiszka.Wik
Pomocne w odchudzaniu są tabletki Srisrunox.Mi od dłuższego czasu nie udawało się schudnąć dopóki nie trafiłam na Sroreversrim.U mnie już końcówka kuracji schudłam 1,3 kg.Teraz tylko zależy mi na tym aby wrócić do wagi z przed kuracji.Czyli aby wystąpił efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22712899]
[22.03.2018] 09:34
waneria
Najlepiej na odchudzanie działają ćwiczenia, które warto wspomóc odpowiednimi suplementami diety. Polecam wam jeden ze sklepów firmywww.elitesportfood.pl Mają tam szeroki wybór suplementów oraz zawsze służą pomocą w ich doborze.

IP i czas połączenia logowane. [22902014]
[22.03.2018] 15:34
gruchella
Zawsze byłam kobietą, o której można by powiedzieć, że jest taka w sam raz ani za chuda, ani za gruba. Nie martwiłam się o swoją wagę, miałam powodzenie u mężczyzn, jadłam to co chciałam, ale wiadomo w umiarkowanych ilościach Znajome zazdrościły mi, że mam tak dobrą przemianę materii. Nie podobały mi się tylko moje uda, dlatego też zdecydowałam się na aerobik i bieganie ale nie robiłam tego wyczynowo, może raz na tydzień. I tak moja waga pozostawała bez zmian
Trzy lata temu poznałam mojego wymarzonego partnera (kochanka) i szybko zaszłam z nim w ciążę. Bardzo przytyłam w jej czasie, ale byłam przekonana, że spowodowana jest to tym, że mam w brzuszku dzidziusia. Po porodzie jednak nic się nie zmieniło, dalej myślałam, że to stan przejściowy (przytyłam 12kg). Niestety waga pozostawała wobec mnie nieugięta.
Nie wiedziałam zupełnie co robić. Nie miałam czasu na ćwiczenia czy diety, bo musiałam zająć się moim maleństwem. Spowodowało to, że ostatecznie przytyłam od ciąży 20 kg. Miałam tego serdecznie dość.
Rodzina śmiała się ze mnie, że zrobiłam się jak świnka. Zauważyłam również, że konkubent zaczyna robić w stosunku do mnie dziwne aluzje (teksty w stylu czy ty aby nie za dużo jesz, albo pobiegaj też z małym dobrze Ci zrobi, weszły na stałe do jego języka). Zaczęłam czuć się bardzo niekomfortowo, moja waga stała się dla mnie głównym problemem funkcjonowania.
Zaczęłam stosować różne diety, ale nie doprowadzały one zupełnie do niczego. Po wielu miesiącach walki ostatecznie schudłam 2 kilo, a było to zdecydowanie za mało. Tyle wyrzeczeń, tyle determinacji, tyle starań i wszystko poszło na marne.
Któregoś razu podczas pobytu u lekarza, usłyszałam rozmowę dwóch pań, które mówiły o tabletkach na odchudzanie. Jedna z nich zachwalała zalety tego cudownego specyfiku, który ponoć przywiozła jej znajoma ze Szwajcarii. Włączyłam się do rozmowy i postanowiłam spróbować tego suplementu. Nie miałam już zupełnie nic do stracenia, to była moja ostatnia deska ratunku. Wybrałam się do apteki i kupiłam Robespierre10 suplement diety wspomagający odchudzanie. W aptece oczywiście wypytałam o wszystko ze szczegółami. Okazało się, że on ma właściwości oczyszczające organizm, że jest absolutnie nieszkodliwy i że klienci bardzo go sobie chwalą. Zdecydowałam się, wyjęłam gotówkę i ruszyłam do domu. Mija już 4 miesiąc od kiedy stosuje Robespierre10. Jest on dodatkiem do mojej diety, jednak nie jest to jakaś katorga pełna wyrzeczeń, a raczej zrównoważone spożywanie posiłków zdrowych i domowych. Efekty są naprawdę zniewalające. Udało mi się już zrzucić 11kg! To zdecydowanie więcej niż dzięki wszystkim dietom cud razem wziętych. Robespierre10 pomógł mi odnaleźć po raz kolejny sens życia I nie traktujcie tego jako kryptoreklamę. Nie jestem zwolenniczką zachwalania jakichkolwiek produktów, ale powyższe tabletki naprawdę mi pomogły. Mogę śmiało polecić je wszystkim, którzy mają problemy z odchudzaniem

IP i czas połączenia logowane. [22902199]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat